Шоколад

  • 20 055
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 786
Момичета преди години ядох в германия един шоколад, но за жалост не му помня марката. Беше в бежова опаковка и  имаше едно негърче облечено с чалма и потури. Беше много хубав тоя шоколад  Peace Ако някои от вас се сеща марката, кажете ми моля. Искам да видя сега дали ще ми хареса така както като дете. Дано още да се произвежда де Rolling Eyes



има го, има го, каzва се Sarotti и е много вкусен Grinning може в по-големите хипермаркети да има и в бг, но не съм сигурна...

Лелееееее ТОЙ Е!!! Много ти благодаря   bouquet
Сега остава да открия къде в България се продава Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 4 300
Обичам шоколад, но не съм някакъв изтънчен ценител, ям всякакви шоколади. ПРедпочитам Милка, защото се намира навсякъде в повече разновидности, а аз го обичам с пълнеж ( ягодов, детски и т.н.). Половинката ми е малко по придирчив, предпочита Линдт, 85 % какао. Купувала съм му и от бонбоните на Джеф де Брюж- също бяха оценени високо. От предлаганите в Бг не се сещам за други.

# 197
  • Мнения: 3 622
Голям фен съм на шоколада и много обичам на Милка и на Линт чист или с цели лешници  Joy

# 198
  • Мнения: 1 299
А някой да знае дали още има Своге с карамел? Обожавам го  Hug

# 199
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Милка и Линд от изброените в анкетата, но напоследък често ми се случва да предпочета аеро шоколада на Своге... Peace

# 200
  • Мнения: 2 617
Белгийски.

# 201
  • Мнения: 211
И за мен Своге е най-хубавият Peace

# 202
  • Мнения: 1 230
Синия фин млечен...  eat

# 203
  • Мнения: 1 299
Синия фин млечен...  eat
С нож и вилица ли го ядеш  Joy

# 204
  • Мнения: 1 230
Направо го заковавам с вилицата... да не мърда Sunglasses

# 205
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Направо го заковавам с вилицата... да не мърда Sunglasses
това нещо трябва да се види!!! дай линк към видео!!!

# 206
  • Мнения: 3 153
О, толкова много шоколади обичам, но от изброените, май само някой на Линдт харесвам. Обичам швейцарските шоколади-вкусът им е някак БОЖЕСТВЕН!!! За съжаление не ям много често такива, че солено ми излиза да отскачам го Женева за шоко:))
А за протокола-арабските шоколади са Отврат!

# 207
  • Мнения: 1 299
За втори път в живота ми ми се дояжда неудържимо шоколад. Първият беше като гледах филма "Шоколад". Вторият е четейки тази тема....А аз сега съм на диета  Tired

Общи условия

Активация на акаунт