Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дуци наистина приличаш на нея и наистина си по хубава, в самия сериал тя е точно с твоята прическа, което допринася за приликата.

# 76
  • Мнения: 3 569
Това на аватара на Пети не е ли мармотчето, което сгъва алуминиевото фолио на шоколада Милка ? Simple Smile То е Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 819
Това на аватара на Пети не е ли мармотчето, което сгъва алуминиевото фолио на шоколада Милка ? Simple Smile То е Simple Smile
Мда, ма нещо ми е твърде лигаво тва мармотче, ше го мафна Mr. Green

# 78
  • Мнения: 7 474
Пети, благодаря ти , че смени онуй ужасно нещо  Mr. Green Mr. Green сега няма да те прескачам като чета  Laughing

# 79
  • Мнения: 7 723
Пети, благодаря ти , че смени онуй ужасно нещо  Mr. Green Mr. Green сега няма да те прескачам като чета  Laughing

Взе ми думите от устата  Sunglasses

# 80
  • Мнения: 4 371
Дуци,как можа да не споделиш,че отиваш да слушаш(гледаш) "Те".Тооооооооооолкова са ми любими Heart Eyes.А Любо наистина има невероятен глас.
Аз писах в другата тема, че ще ходя. Ти си го пропуснала явно. И вчера коментирахме Thinking

# 81
  • София
  • Мнения: 819
Пети, благодаря ти , че смени онуй ужасно нещо  Mr. Green Mr. Green сега няма да те прескачам като чета  Laughing
Аз хубаво смених онова нещо, ама нещо съм си прецакала лентичките и подписа и не мога да ги оправя сега.  newsm78

# 82
  • Мнения: 3 569
К'ъв ти беше предния аватар бре Пети ? Не се сещам.

# 83
  • Мнения: 4 371
Един продупчен кървав език  Crazy

# 84
  • София
  • Мнения: 819
К'ъв ти беше предния аватар бре Пети ? Не се сещам.
Не ти и трябва да се сещаш Mr. Green

Край, оправих ленти, подписи, аватари, всичко, повече не барам нищо, да не стане пак грешка Peace

# 85
  • Мнения: 3 569
А какво значи "Факъбъл" /лична титла/  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 629
Кроасания ми се видя напъпила такваз, аха-аха и ще цъфне Grinning Разхубавила си си, демек, не че си пъпчасала, Ане Grinning
Стрелчето отслабнала.
Лео пак не можах да я видя, все в профил и се крие зад косата.

# 87
  • Мнения: 4 473

Бъзикаш се.

# 88
  • Мнения: 1 629
Хич даже, не съм те виждала от лятото.

# 89
  • Мнения: 677
Кроасания щеше да кани някъде..Изложба ли,дегустация на кроасани ли.. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт