Кога да започна да махам и обедния памперс?

  • 1 891
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 040
Бих махнала обедния, когато видя, че го свалям сух, като се събуди детето .. значи че може да стиска и няма нужда вече от него ..
Ние сега се учим да махаме поне дневните, обедния да остане само - ще вдигам банкет  Laughing
Сега пролетта смятам по- настоятелно да се заемем с това .. крайно време е ..  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 657
Днес се е изспуснал до обяд и лелките му сложили памперс,ама той милия си казва CrazyДаже стоя близо два 4аса с пампата,след като го взех от яслата и си каза няколко пъти детето,4е му се пишка и се събухме и свършихме работа Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 6 798
Днес ни е реално първия ден с гащички,резултата е 4 напишкани. като за пръв път е ОК, според мен, как мислите? Утре ще ходи на ясли, да видим как ще е там, защото вкъщи непрекъснато я подканям, че като се заеграе и забравя че няма памперс. Не им е лесно и на тях, милите.

# 33
  • Мнения: 1 640
Moeто дете отдавна не напишва следобедните и нощните гащи тип памперс,но не му ги махам,защото още не съм се наканила ,а и нямам време,да потърся по м-ните непромокаеми подложки за леглото.Имам една медицинска непромокаема пелена на 1-кратна употреба.Ще пробвам с нея.
  Към авторката на темата:   Можеш да пробваш,но аз мисля,че детето ти не е чак толкова голямо за тази промяна в живота му.И да не се получи - има време.Ако,обаче, е готово и дава признаци за желание да мине на памучни гащички вместо памперси-поощри го и давай смело!1,2,3 фала ще има,но после... HugПробвай за 1 седмица да е без памперс през целия ден,въоражи се с търпение и резултатите от този опит ще те насочат за по-нататък.

# 34
  • Мнения: 4 451
Детето само ще си покаже, дали е готово. Ако памперса, който слагаш на обяд е все по-често сух, действай! Иначе няма за къде да бързаш. Успех! Hug

# 35
  • Мнения: 431
Днес ни е реално първия ден с гащички,резултата е 4 напишкани. като за пръв път е ОК, според мен, как мислите? Утре ще ходи на ясли, да видим как ще е там, защото вкъщи непрекъснато я подканям, че като се заеграе и забравя че няма памперс. Не им е лесно и на тях, милите.

Не се притеснявай и ние първия път бяхме така . Тръгвахме за парка с 4 чифта за смяна и е имало случай да се приберем и мокри. Така извесно време и  се отказах, той просто не си казваше. И след 2-3 месеца реших да пробвам пак . Този път си казваше , но не искаше пък да пишка на вън и се стискаше , и така постепенно всичко се нормализира. Сега сме с папи само докато спи.  Само дано и лелките в  яслата да я подканят защото трудът ти ще е напразно... #Cussing out

# 36
  • Мнения: 2 657
Ние днес сме си в къщи,та мисля да не му сложа на обяд памперс,пък да видим ще има ли поражения...

# 37
  • Мнения: 2 657
Днес спа без пампа и нямаше да има поражения,ако аз не спях по дълго от него Embarassed
Събудил се той и си се изправил в единия край и си ме наблюдава,та пишкал там 4овека Embarassedа не докато е спал Wink

# 38
  • Мнения: 6 039
и аз съм се чудела, кога да пробвам да махна обедния,
Малена вече 6 месеца е без памперс през деня, но на обед е по-пълен от вечерния
тя пие много вода през деня и следобед спи поне 3 часа, явно в това време се освобождава от течностите, и според мен няма никакъв смисъл да пробвам

ще чакам лятото или да видя сух памперс

Общи условия

Активация на акаунт