Работа - предлагане и търсене!!!

  • 3 792
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз съм ЗА

# 46
  • Мнения: 5 468
 Thinking Thinking Thinking
Може би отделен подфорум е по-добра идея, от закована и пълна с какво ли не тема...

Хубавото на тази идея е, че който пусне в нашия форум обява за работа, ще знае, че това е предимно форум за майки с деца и първия му въпрос на интервюто няма да е: "А с детето, какво ще правим?"

# 47
  • Мнения: 843
Аз като работодател не бих пуснала обява тук. По много причини. Но ако скоро ни се наложи да наемаме хора, не бих имала нищо против да са "от тук".
Вижда ми се по-подходяща тема за търсещите работа. Който иска може да си опише квлификациите, желанията, възможностите и т.н. и ако работодател прояви интерес към него, си контактуват на лични.

  По кои "много" причини?
  1. Малки деца..?
   2 Болнични за малки деца..?
   3. Необясними и вече забравени причини за "малки деца.."/ от сорта  - "театър",  мач" , " да ме закараш до зелено училище"
   4..5 6.....
     С какво ще  Ви повлияе   квалификацията ми, Госпожо,  при положение че съм "кауза пердута," щом спомена малкото си дете.  При положение , че квалификацията ми е равна на другите / При други равни условия/?
  Карай.   Аз имам постоянна  работа. / Засега/
 Питам по принцип  bouquet Heart Eyes


      Но си права  за "търсещите " работа.,  Друг е въпрсът - "обратната връзка" - кой ще ги потърси тук. И с  дребнички  деца...

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И аз съм ЗА! Peace

Може би в отделно подфорумче както е за благотворителност форумчето!

# 49
  • Мнения: 4 176
Против!
Да предположим, че някой си наметри работа от тук и после все, ще се намери някой да пусне безумни теми от сорта " не работете за Иван, защото той не ми плати" и, ще четем безумни теми от сорта на кой каква му била уговорката и пак, ще се превърнем в другарски съд. Недай Боже после същият работодател да пусне обява за ново работно място, ще има 20 страници от бивши работници как и защо не трябва да работим за Иван.
Хайде няма нужда. Има достатъчно сайтове, които предлагат работа. Малко ли са ви, че и тук да има?

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448

И аз  newsm10

# 51
  • Мнения: 5 370
Против!
Да предположим, че някой си наметри работа от тук и после все, ще се намери някой да пусне безумни теми от сорта " не работете за Иван, защото той не ми плати" и, ще четем безумни теми от сорта на кой каква му била уговорката и пак, ще се превърнем в другарски съд. Недай Боже после същият работодател да пусне обява за ново работно място, ще има 20 страници от бивши работници как и защо не трябва да работим за Иван.
Хайде няма нужда. Има достатъчно сайтове, които предлагат работа. Малко ли са ви, че и тук да има?
Подкрепям.
Те тогава тук ще стане истински змиярник.
В момента в моята фирма има 2 свободни места, но по никакъв начин не бих публикувала тук информация....ясно е защо.
Нито пък ако бях работодател-бих си търсила тук работници. Stop Naughty
Само един пример ще дам-Валя, която беше пуснала тук обява, че търсят административен сътрудник-и я направихме едва ли ен на нищо, защото чистосърдечно си беше написала каква е заплатата, на колко осигуряват, че е на гр. договор и т.н.
Аз ако съм работодател - тия детайли хич не би ми било приятно после да ги изтупуркат тук(отделен е въпросът кое колко е законно от това, което се прави на нашия трудов пазар, но това е друга тема).

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Аз като работодател не бих пуснала обява тук. По много причини. Но ако скоро ни се наложи да наемаме хора, не бих имала нищо против да са "от тук".
Вижда ми се по-подходяща тема за търсещите работа. Който иска може да си опише квлификациите, желанията, възможностите и т.н. и ако работодател прояви интерес към него, си контактуват на лични.

  По кои "много" причини?
  1. Малки деца..?
   2 Болнични за малки деца..?
   3. Необясними и вече забравени причини за "малки деца.."/ от сорта  - "театър",  мач" , " да ме закараш до зелено училище"
   4..5 6.....
     С какво ще  Ви повлияе   квалификацията ми, Госпожо,  при положение че съм "кауза пердута," щом спомена малкото си дете.  При положение , че квалификацията ми е равна на другите / При други равни условия/?
  Карай.   Аз имам постоянна  работа. / Засега/
 Питам по принцип  bouquet Heart Eyes


      Но си права  за "търсещите " работа.,  Друг е въпрсът - "обратната връзка" - кой ще ги потърси тук. И с  дребнички  деца...

Не си ме разбрала правилно. Нямам нищо против майките с деца, в офиса всички сме с деца между 1 и 7 години и никига не са правени проблеми за отсъствия и т.н.
Под много причини имах предвид нещо съвсем различно. Не зная кой чете тук и не искам по нета да давам информация за фирмата, заплати и.т.н.

# 53
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Против. Търсенето на работа си е сериозна дейност, за която човек трябва да отдели подобаващо време и внимание. Някои хора много искат докато си разцъкват форума и ей така между другото да си намерят и работа.  hahaha Все пак бг-мамма си е форум с друго предназначение, а и преди години си спомням, че пак бяхме бистрили тази тема. Мотивът за отказ на мамма беше, че има достатъчно сайтове, които се занимават единствено с това.
 Да не си разваляме форума от мързел  bowuu

# 54
  • Мнения: 275
Гласувах против, защото тук ни събират децата, а не работата.

Има толкова много сайтове за работа и форуми за това ..... Аз не бих си тръсила работа във форум за майки и бебета ......  Peace

# 55
  • Мнения: 3 089
Аз не бих си тръсила работа във форум за майки и бебета ......  Peace
е, и аз не бих, но е факт, че мъжът ми нае счетоводител именно след моя питанка в 2 отчетни теми /млада майка на бебе на 1 година/, а не успя да намери подходящ човек след няколко обяви в капитал-кариери. е, не мога да отрека факта, че пуснах питанките в отчетните /което не бих направила в някаква обща закована тема/, защото 'познавам' по някакъв начин пищещете потребители.
та на въпроса - не виждам смисъл от отделна тема, но няма лошо да се търси работа/наеме работник по някакъв по-разчупен начин, съвместяващ и виртуалните познанства от бг-мама. не мисля, че тоталното отричане на нещо, а и безусловното му одобрение, носят ползи. все пак всяка монета има 2 страни.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 040
Аз съм ЗА, но мисля, че трябва отделен подфорум, а не закована тема.

# 57
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета не е задължително темата или подфорума да е в Клюкарник, въпроса е да го има и да помага на потребителите и в тази сфера.

# 58
  • Мнения: 2 759
             Против. Сайтовете за работа са си сайтове за работа, сайтовете за деца са си сайтове за деца. Там където двете се пресичат има една малка точка, подфорумче по-точно, което си се занимава точно с това.

# 59
  • Мнения: 617
Аз съм За такава тема, но пускайте вече обяви за да видим дали наистина има полза.

Общи условия

Активация на акаунт