Баба Марта бързала, мартенички вързала - Нова седмична 17.2.-25.2.2007

  • 6 697
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 049
Гери честито

# 151
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Giorgia 4естито за апартамента! как се справяте  и докъде стигнахте . спомням се 4е питаше за цветове на стени и т.н.  пусни някоя снимка 4е и на мен ве4е ми се налага да мисля за обзавеждания и идеи за това и онова . 
сега искам да ви задам един въпрос спешен . пуснах и тема в здравния но не са ми отговорили
 моята хубосница има някакъв обрив в устата и незнам с какво мога да намажа да дезинфекцирам.трябва да издържим до утре сутринта да я заведа на лекар да ми даде някакво мазило  а сега ми трябва нещо подръ4но - от домашната апте4ка
даите съвет  - например сода става ли ?
ето тук не особено приятна   и ясна снимка как изглежда това

# 152
  • Мнения: 952
Привет момичета!
Тази вечер при нас е голям студ, чак не мога да повярвам как бързо паднаха температурите. Е не са като при mama В и Петя във Финландия де.

Giorgia, честито за вече личното ви жилище. Много приятни мигове в него и дано щастието и любовта никога не напуска новият ви дом.
Благодаря за обилната почерпка, ще пийна чашка за ваше здраве.
А това е от мен за новият ви дом (уви само витруално).


МАЙКА  стискам палци представянето на интервюто за работа да е било най-доброто и да завърши успешно за теб. Дай боже тази мацка дето те е препитвала и тя да те е харесала. Успех!

Bec, да аватара ми е незнайна маскирана дама от тазгодишния  карнавал във Венеция. Много ми харесаха големите и сини очи каквито аз нямам.
А кога ще бъде командировката в Будапеща?

Руми много сте хубави с малката Габи. Хареса ми и розовото тоалетче на усмихната принцесата.

Eli_cz , surfline остава само месец до пристигането в БГ, тръпнете ли в очакване да се приберете при родителите. Дано времето е хубаво и Великденското ви гостуване да е много слънчево и приятно.

Бебинщайн благодаря за нежния поздрав.

ХулигАнче  не успях да разбера какъв точно е обрива, но ми заприлича на афти. Аз имаш такива докато следвах, излизаха ми от притеснение преди изпити, но се появяват и ако си хапнал нещо не добре измито. Червени са, а отгоре стоят леко бели. Ако е нещо подобно аз ги мажех с мед и сода за хляб смесени. Помагаше ми. Дано съм успяла да помогна.

Приятен и релаксиращ уикенд.
  клик

# 153
  • Мнения: 5 183
Честито, Джорджи!!!

Мимка, не е зима тук, а късно лято и е жегааааа! С Руми сме в един град.

Ралфиета мила, благодаря за палците, които си стиснала. Стискай до края на другата седмица, когато спират да интервюират и ще кажат каква е хавата. Фирмата е голяма международна маркетингова компания и им допадна това, 4е имам богат опит в Бг в Маркетинг и реклама ... но трябва и с компа да съм на ТИ, щото те създават софтуери, програми за обработка на маркетингови бази данни и ги продават, а работят не за кой да е, а 1000 фирми в над 100 страни и някои от тях са Кока Кола, Мак Доналдс, Кедбъри и т.н.
Туй то, стискайте палци.

# 154
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи   bouquet

Джорджи, честито 3а новата кьща  bouquet  bouquet  bouquet бе3брой прекрасни моменти в нея  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Майка, стискам палци и а3  Hug Heart Eyes

Хулиганче, и на мен ми приличат на афти Rolling Eyes...имаме едно ма3ило тук, ка3ва се Деафтол.....а не можеш ли направо в аптеката да питаш какво може да помогне?

Стьклена пантофке, какво ти се е случило? май ще трябва да манеря време и 3а немката тема Crazy....

чао 3а сега, бандата Hug Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 5 183
Амейски, къде се изгуби и ти? Съвсем заряза форума, а?
Как е 4аровника малък?

Хулиган4е, тук казват 4е за подобни проблеми в устната кухина помага и облекчава същата пасти4ка, с която се мажат венците при никнещи зъби. Милата душица сигурно е доста раздразнителна сега, а и с папкането предолагам има проблем.

# 156
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хулиганче, дано вече сте стигнали до док. Аз досега само със соор съм имала ядове.

Мацки, рандевуто с моите състудентки, заради които беснея напоследък мина кротко, но...опушено. 4 човека в хол не спряха да пушат през цялото време, отворен или поне открехнат прозорец не видях. Добре, че свършихме след час и като излязох навън половинката ме изпрати напред у дома да се изкъпя първо и тогава да приспивам Дребчо. Чак бельото ми вонеше на цигари Sick
Сега чакам Мартин да се наспи и отиваме на изложба на орхидеи и шопинг за успокоение на бременните ми нерви Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 526
Здравейте момичета!
Гледам карнавали разни, то и при нас другата седмица е Пурим- най- веселият и чакан от децата празник. А днес правихме `сухи тренировки`  Laughing.
 
Аз още съм едноуха и май пак трябва да ходя на доФтор...
Иначе съм нарамила 100 дини под една мишница. Хванах еднин курс бърз, родителски срещи имаме, и разни други мероприятия...

Джорджи, честито! Много се радвам за вас!

Хулиганче, само са афти жабуркайте содена водичка. И да глътне няма сташно, няколко дни и ще ги забравите.

Амейке, стана партизанка ти- никаква те няма  Grinning...

Майка, стискам палци и на ръцете и на краката дано да стане работата!

Ralfieta , малко позакъсняло- добре дошла.

Руми, честита ви годинка! Касавица е Габи- толкова лъчезарна и усмихната- да ти е здрава!

pepelyashka аз докъто разбера, че си бременна ще раждаш, чакай малко  Laughing. Пък оплачи се и при нассега каквато съм си любопитка, ще ходя до немската тема да видя за какво иде реч  Mr. Green...

Ивалекс много сладка бремена си! И такива хубави неща си приготвила- възхищавам ти се! Браво!

# 158
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейке, стана партизанка ти- никаква те няма  Grinning...

аууу,  Blush Blush Blush , ми той е мнофо Wink  интересен парти3анският живот Hug Heart Eyes....а ти кьде и3че3на, а? надявам се, че си о3дравяла сьвсем Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 159
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

тьрся си компания 3а   Grinning

има ли желаещи  Hug Heart Eyes

# 160
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте и от мен!   bouquet Днес тук е ужасен ден, не спира да вали и духа силен вятър.  Crossing Arms Няма да можем да излезем никъде.  Tired
amei, мислех да се присъединя към теб, но ти сигурно отдавна си си изпила кафето Thinking
Giorgia, честито за апартамента!!  Simple Smile
МАЙКА, имаш още едни стиснати палци!  Mr. Green

# 161
  • Мнения: 1 049
лека и приятна вечер  Peace Peace
МАЙКА и от мен имаш още едни стиснати палци Peace  bouquet

# 162
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Maika ако имаш време разкажи какви задачки ти даваха на комп-а, любопитно ми е как тестват там кандидатите

Някой от вас ще гледа ли Оскар-ите тази нощ/сутрин (вечер отвъд Голямата Локва Wink) ?

# 163
  • Мнения: 6 390
Ахой банда
Има ли други луди който да зяпат сега http://www.oscar.com/ на про 7 Blush Laughing

не издържах до края  Tired но доволно  Wink
http://oscar.com/oscarnight/winners/index

Немски филм спечели за чуждестранен филм - чакаме коментари от съседките  Wink Grinning

The Lives Of Others

http://www.sonyclassics.com/thelivesofothers/

In East Berlin in 1984, the secret police organization, Stasi, conducts extensive surveillance operations against anyEast German citizen suspected of opposing the Communist regime. When Captain Gerd Weisler begins monitoringthe daily life of the playwright Georg Dreyman, he finds himself increasingly unwilling to betray his subject'sprivate moments to his superiors.
Nominations (1)

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 08:35 от Eli_cz

# 164

Общи условия

Активация на акаунт