боли я коремчето

  • 2 714
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Дъщерями също имаше оплаквания /по-чести когато беше на 4-5 год./ Тя много обича да се храни и поглъща всякакви глупости от сорта на зрънчовчи, чипсове и други подобни боглуци. В такива моменти се опитвах да й обяснявам, че не трябва да яде много и особено тези неща. Също така, когато не можеше да се изходи по голяма нужда. Ако оплакванията продължават смятам, че е налозителна консултация с лекар, а иначе може да облекчите болките с Еспумизан /капките, които се дават и на бебета/, Смекта, Ентерол и разбира се чайчета от мента и лайка.
Успех и дано нямата сериозни проблеми  Hug

# 16
  • Мнения: 539
Често когато децата се оплакват от болки в коремчето, всъщност ги боли гърлото. Болката се пренася по "лимфен път". това съм го забелязала при голямата. Но все пак по-големите деца могат да си кажат ако ги боли гърлото, така че незнам дали е от това.

# 17
  • Мнения: 225
здравейте мами! при нас оплакванията за които споменах по-горе не минават Sad.живот и здраве утре ще го водя на гастроентеролог в Пловдив.много се питеснявам какво ще стане ,но поне ще съм наясно от къде идва причината.ще ви пиша какво са ни казали.до скоро Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 100
стискам палци, дано няма  нищо сериозно. Praynig
пиши като се приберете.

# 19
Какво стана с детенце?

# 20
  • Мнения: 225
прибрахме се ! Но какво да ви кажаа...Лекарят го прегледа само с опипване на коремчето(без никакви други изследвания)и му постави диагноза "гастрит и дуодентит"-"неуточнен".също така каза че черния дроб му е малко увеличен Cry .Сега две седмици ще бъдем на строга диета,тогава пак ще го заведем и ако няма промяна т.е ако не престанат болките ,ще ни остави в болницата за да му направят други изследвания ,включително поставяне на назогастрална сонда. ooooh! Леле ужас много ме е страх.на всичкото отгоре тази сутрин се събуди с запушено носле...Разбирате ли че незнам как ще стане всичко това!Александърчо боледува толкова често ,че от година и половина се опитваме да му махнем третата сливица и не можем до го опазим здрав за операцията.Аз съм почти сигурна че дробчето му е увеличено именно от антибиотиците , а нищо чудно и гастрита да е от там.И ако трябва да пиша през колко неща  е минало детето ми сигурно ще стане цяла книга...Благодаря ви за загрижеността  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 100
дано всичко се оправи бързо
И ние май от днес кихаме, а тази нощ пак ни боля коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт