ограничаване на пораженията от стриите

  • 5 307
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Къде в България се продават? А опаковката е различна, но са със същото име пак ли?


П.С. За Palmers питаm, Sv Ives съм ги виждала, но избщо нещо не ми вдъхват доверие  Thinking

# 46
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравейте!
Много интересна тема сте захванали.
Аз от първата бременност имам малко поражения,но понеже сега наддавам скоростно и живо се интересувам от всякакви мазила.
Та така,направих си крема от невен и мас,но на следващия ден след като се намазах ме сърбеше страшно много навсякъде.Не знам на какво се дължи,но повече не посмях да се намажа.В момента използвам бебешко олио/надали ще има ефект,но да не е без хич/ Tired

# 47
  • Мнения: 1 254
здрасти Ди13, съмнявам се че не си изварила маста преди да я запържиш и съдържа сол, може би затова те сърби Simple Smile

# 48
  • Мнения: 51
това мазило с маста и невена баба ми си го прави за разни нейни болежки.В нас има в изобилие и мисля да пробвам.Засега се мажа с Мустела и май има ефект.Аз видях зор със стриите след раждането.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 49
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
От няколко дена се мажа с концентрата на Галеник за появили се стрии ( 28 лева, 75 мл.). Мажа си само гърдите сега, ако има ефект ще си купя после за цялото тяло. Пише , че процедурата трябва да продължи поне 3 месеца. Не е подходящ по време на бременност, но пък крема им за стрии е подходящ.
Кожата ми на допир е променена, седи по-стегната. За момента е много рано да се каже,че стриите са изчезнали.

# 50
Аз също имам стрии по бюста и ми е доста кофти а освен това още не съм раздала  Cry представям си какво ще стане. Сега се мажа с крем против появили се стрии на Чико но не забелязвам ефект чудя се колко след колко месеца евентуално ще изчезнат newsm78

# 51
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета. аз да се похваля родих си момченце Кристиян на 11.03, 3850, 53 см Simple Smile Вече сме си вкъщи, голяма лудница е покрай малкото съкровище, но много ме радва!
за сега продължавам процедурите за стрии с мустела и да видим вече дали ще има ефект Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 043
насаж с твърда гъба в банята , слад това пощипване и попляскване за стимулиране кръвоснабдяването и образуване на мравчена киселина - това изглажда и стяга кожата има страхотен ефект - колкото до кремове - аз пробвах мустела , галеник виши , лийрак - не само че ми се появиха стрии ами и си стояха упорито на местата си , трябва ни по един масажист дневно или поне няколко пъти в седмицата  Mr. Green

# 53
мили мамчета, бъдещи и настоящи. много ви моля за съвет. в 9я месец съм, имам още 20 дни до термина, а гадните стрии в областта на корема се умножават всеки изминал ден!!! #Cussing out мажа се сутрин и вечер с мустела на поразените участъци , останалите с какаово масло, но за съжаление гадинките продължават да се увеличават! #2gunfire
какво да направя та поне да спра разпространението им?! newsm78  Thinking

Аз също мислех, че няма оттърваване от стриите, но се оказа, че все пак сме в 21 век:) Опитай крема на Орифлейм против стрии в момента, в който спреш да кърмиш и ще видиш как изчезват!

# 54
  • Мнения: 893
Аз имам стрии по гърдите и използвам крема на Ейвън за извайване на бюста...И стриите ми почнаха да поизбледняват...Не драстично, но пък, аз ползвам крема от месец...

# 55
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета. отдавна не сме се отчитали какво става с некрасотите по кожата ни. аз продължавам да се мажа с интензивна грижа на мустела и сякаш след вече 2 месеца употреба започвам да забелязвам някакъв ефект. не драстичен де но все пак е нещо.
radi_r имаш ли някакви впечатления от сместа мас+невен?! много ми е любопитно
event и дръндрън при вас как подействаха мазилата?
teodora72 за колко време имаш резултат от крема?
СлеДи оТ СълЗи продукта на ейвън става ли да се ползва докато кърмиш?
пожелавам на всички ви успех в борбата със стриите!   bouquet

# 56
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
И аз забелязвам разлика, не е голяма, но все пак я има.Най-малкото- и самата кожа става по стегната. Като се има предвид че се мажа 1 път на ден, а в упътването пише 2 пъти, в продължение на 3 месеца. И така 1 опаковка концентрат на Галеник ми стигна за 1 месец. Само гърдите мажа. Само, че от 2-3 дена ми е свършил и още не съм си взела нова. Ще откарам така 3 месеца пък да видим.

# 57
  • Мнения: 1 111
От всичко което съм ползвала,най доволна останах от Lierac ампули за съществуващи стрии.Скъпички са -около 60лв.за 20 ампули,но са и икономични.На 3 опаковка съм,и гадините избледняха и твърдо продължавам.

# 58
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета, отдавна не сме писали. какво става с вас? мажете ли се още с някой продукт и имате ли резултати от него?
аз след повече от 3 месеца мазане с мустела сутрин и вечер нямам абсолютно никакъв реузлтат!  #2gunfire
лек и успешен ден ви желая

# 59
  • Мнения: 254
Mалко късно видях темата , но да споделя.  Още от 3 м. на бременността се появиха стрии по гърдите (отдолу) и почнах мазане с крем на нивеа - ефект никакъв. Случи се така че оперираха майка ми и хирурга й казал да маже мястото със свинска мас, за заздравяване и заглаждане на белезите. Аз реших да пробвам да мажа гърдите и корема - качих 31 килограма , отидох да раждам 92 килограма и на корема нямах нито една стрия. Но последните 6 месеца по 2 пъти на ден обилно се мажех с мас. Преди лягане се намзвам, обличам някоя стара тениска и пижама и заспивам. Сега постепенно свалям килограмите свалила съм 22 но кожата ми е като преди и продължавам да мажа.Наистина нямам нито една стрия тези по гърдите си стоят но са 2,3 и избеляха. Може да изглежда гнусно, похабих няколко чифта чаршафи и 600 гр. мас но си струва.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт