Днес е годишнина от смъртта на Левски

  • 1 145
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Поклон !!

Не смятам,че темата е глупава или още повече глупост.И нима само на светците трябва да отдаваме почит?

# 16
  • Мнения: 15
ДЪЛБОК ПОКЛОН!

# 17
  • Мнения: 261
ДЪЛБОК ПОКЛОН !
За мен Васил Иванов Кунчев и най-великия Българин!
Гледам и децата ми да го познават.През лятото ги водя  често в бащината му къща,защото е близо до родния ни град.Сега и да не разбират толкова,леко полеко ще започнат да си обясняват повече неща.Важното е да ги закърмя с патриотизъм,защото тя нашата България си е ВЕЛИКА страна и те трябва да се гордеят с нея!С Човеците ,които е родила!
 За съжаление нещо вече няма такива TiredАко стане Левски да види.... Embarassed
Дано се роди някой истински Българин като него,та да ни поведе!Че се уморихме вече и не знаем на кого да вярваме и на къде да тръгнем!
ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ДЕЛОТО И ПРЕД ПАМЕТТА МУ! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 18
  • Мнения: 1 673
Един истински, наш, български ГЕРОЙ!

Поклон пред святото му дело!

# 19
  • Мнения: 7 837
Защо да го канонизират за светец?

По-скоро ми е интересно. Навремето имаше такава полемика между двата синода, затова питам  Simple Smile
А и едва ли ще го направят, най-малкото, защото е убил дете... Както и да е. Това няма значение.
Каквото и да се каже за него, е малко.
Един добър българин  Grinning

# 20
  • Мнения: 239
Поклон наистина. Бил е 1 и 70, с 35 см ръка, а е трепал турците. Представяте ли си ако аз бех там тогава. Сигурно сега щяхме да сме на 5 морета и 7 океана. Ататюрко01

# 21
  • Мнения: 2 353
  Мир на душата му.
  Лиляна   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 813
Да,годишнина и по този повод гледам телевизия СКАТ и се чудя и дивя на доста неща  ooooh!

# 23
  • Мнения: 239
Да,годишнина и по този повод гледам телевизия СКАТ и се чудя и дивя на доста неща  ooooh!

Загуби се и се върна с лесбо аватар. Да не си се преместила във Варна?

# 24
  • Мнения: 4 473
Да,годишнина и по този повод гледам телевизия СКАТ и се чудя и дивя на доста неща  ooooh!

Загуби се и се върна с лесбо аватар. Да не си се преместила във Варна?

Би ли разяснил какво е общото между двете? Thinking

# 25
  • Мнения: 261
Защо да го канонизират за светец?

По-скоро ми е интересно. Навремето имаше такава полемика между двата синода, затова питам  Simple Smile
А и едва ли ще го направят, най-малкото, защото е убил дете... Както и да е. Това няма значение.
Каквото и да се каже за него, е малко.
Един добър българин  Grinning
Как така е убил дете Shocked?Левски ли го е направил?За първи път чувам такова нещо?Ще ми кажеш ли повече,моля те!

# 26
  • Мнения: 261
О да!Прочетох го ,извинявай!Ама дали е истина newsm78?Не го вярвам!По -добре да не го знаех! SadИ без това няма доказателства.Може да е измислено ,за да го очернят.
Както и не е сигурно,че поп Кръстьо го е предал NaughtyСкоро гледах по телевизията страшен спор за това!Историята не винаги се базира на документи и факти.
Та за това хич не го вярвам,че за няколко гроша ще заколи детето...Не,не и не!

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може ли Васил Иванов Кунчев (Левски) да бъде канонизиран за светец 

http://www.pravoslavieto.com/history/19/1837_Levski/index.htm

# 28
  • Мнения: 126
Много ми бяха смешни всичките наши "УПРАВНИЦИ"как се преструваха и как се правеха на загрижени на този ден как на шествието  вси1ки бяха склонили глава и бяха с унили физиономии ,а само час след това да ядат и пият в луксозните ресторанти...ебаси и политиката ебаси и политиците..хахахахаха..смешна работа!

Общи условия

Активация на акаунт