Кой сезон е най-хубавия за новороденото

  • 3 226
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Пролетта - заради слънцето и рахита

Подкрепям. Дъщеря ми е родена май  Grinning Гледала съм и зимно бебе- въпрос за сравнение просто не може да става  Stop

# 76
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз определено съм за пролетта! Направо незнам какво ще правя по време на жегите с големия корем?!   ooooh! Да не говорим, че и краката се подуват, а и трябват разходки ...  newsm78

# 77
  • Мнения: 1 101
Родих през май и гласувам с две ръце за пролетта  Laughing

# 78
  • Мнения: 873
моето се очаква през лятото-края на юни.ами бременност през зимата,не е работа-грипове,настинки,плодовете и зеленчуците на пазара са пълни с нитрати.........таткото обаче казва,че бебо хитро излезе,понеже ще пропусне зимата и на лято ще го гледаме по-лесно Simple Smile

# 79
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз предпочитам есента, ако разбира се мога да избирам.Не е студено, но не е и топло и детето може да добие повече сила на имунната система, от разходки на свеж зимен въздух,ноооо това е мое лично мнеие:о)

# 80
  • София
  • Мнения: 44 230
Според мен няма разлика кой знае каква всеки си има и минуси и плюсове, а бебето все ще трябва да се приспособява към дадените условия. Лятото ще е трудно заради жегите, зимата заради студът, есентта и пролетта заради дъждовете и вятъра Simple Smile Така че всички са си хубави да се появи едно ново човече на света, но при всички ще има към какво да се адаптира Simple Smile

Та не гласувам в анкетата.

# 81
  • Мнения: 374
Мисля, че всеки сезон има своите предимства и недостатъци, а от нас зависи как ще се приспособим и ще извлечем най-доброто!

# 82
  • Мнения: 1 353
Пролет

# 83
  • Мнения: 11 607
При 2 летни бебета и 1 зимно - твърдо гласувам за зимата..... Защото - стерилен сезон, по-удобен за каляване, докато е малко бебето е зима, а когато вече се очовечи е станало топло и разходките са повече..... При лятото, особено август - докато дойдеш на себе си и си организираш времето - вече е станало есен, дъждове, лошо време и си стоиш в къщи... Но вече сезоните не са това,което бяха, така че отново е твърде относително!

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 08:40 от Мама Цоцоланка

# 84
  • Мнения: 1 564

Всеки ден си на разходка и не ти липсват социални контакти.
Когато дойде следващата зима - никакъв проблем. Грабваш бебето и тръгваш накъдето ти се налага, без да се съобразяваш с климатичните условия.
Гледала съм и зимно и пролетно бебе, по-добре е второто.
Peace Peace Peace

# 85
  • Мнения: 5 183
Моят син се роди през пролетта. Супер сезон за раждане на бебе.

# 86
  • Мнения: 5 391
Пролетта ми харесва Grinning

# 87
  • София
  • Мнения: 2 968
Пролет и лято.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз пък гласувах за зимата  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 648
Едното ми дете е родено в началото на август,а другото през март.Определено по-лесно беше с пролетното бебе,да не говорим че едно е да си бременна в 8-9 м.през зимата,а съвсем друго е през лятото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт