Открих уникален сайт!!!

  • 2 255
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
За мен Сашка не е съвсем у ред. Коя нормална жена забременява от съпруг, в който е в развод, само за да не харчела друга парите на мъжа?  Shocked

# 16
  • Мнения: 5 228
Преди години гледах едно особено забавно интервю със Сашка, в което тя обясняваше високото ниво на престъпност в дупнишкия регион с това, че през 80-те години от фармацевтичния завод в Дупница хората крадяли амфЕтамини (с ударение върху е-то) и ги давали на децата, за да си учат по-лесно уроците.  Според нея децата получили трайни мозъчни увреждания и станали мутри, когато пораснали.  Crazy

# 17
  • Мнения: 5 622
Да...наистина на нас, дето нищим "Звездните компромати" това ни е известно отдавна  Mr. Green....

Сашка горката хич не е наред.... Rolling Eyes

За мен Сашка не е съвсем у ред. Коя нормална жена забременява от съпруг, в който е в развод, само за да не харчела друга парите на мъжа?  Shocked

Абсолютно..Ама и той е луд за връзване..Все пак Сашка не си е направила сама дтето, нали така.....  Wink

# 18
  • Мнения: 3 405
Разпространих линка по Кюто, има желаещи за гуми Mr. Green

# 19
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Наистина прословутата " дупнишка Мадона" продаваше цяло лято гуми на безценица.Фирмата беше на мъжът и, продаваше всичко.
А защо ви е толкоз интересна тази селянка та чак и тема и отделихте?

# 20
  • Мнения: 2 759
За мен Сашка не е съвсем у ред. Коя нормална жена забременява от съпруг, в който е в развод, само за да не харчела друга парите на мъжа?  Shocked
           Моля-моля, аз познавам поне 3 такива  Crossing Arms. Дори в един момент си мислех, че е мода  ooooh!...

# 21
  • Мнения: 6 417
Преди години гледах едно особено забавно интервю със Сашка, в което тя обясняваше високото ниво на престъпност в дупнишкия регион с това, че през 80-те години от фармацевтичния завод в Дупница хората крадяли амфЕтамини (с ударение върху е-то) и ги давали на децата, за да си учат по-лесно уроците.  Според нея децата получили трайни мозъчни увреждания и станали мутри, когато пораснали.  Crazy
А що пропускаш, че Сашка се жалваше, че и тя е вземала от тези амфетамини? После мъжът й, когато се плюеха по вестниците я нарече наркоманка, която се смахнала от хапчетата?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт