отново за попарата

  • 1 114
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Маргаринът е най-вредната "храна" измислена от човека. Не трябва да се консумира дори и от възрастните.

# 16
  • Мнения: 209
Маргарина си е чиста химия. Щом има алергия към чистото масло, най-добре слагай чист зехтин.

# 17
  • Мнения: 887
Маргарина си е чиста химия. Щом има алергия към чистото масло, най-добре слагай чист зехтин.
Съгласна съм.Маргаринът въобще не е полезен и не трябва да се консумира.Идеята за зехтина напълно я подкрепям щом като има алергия от маслото.

# 18
  • Мнения: 532
Сиренето трябва да е обезсолено поне няколко дни като му се сменя водата.Аз дори го режа на дебели филии,за да се обезсоли по-бързо.
Маргарин никога не бих дала.Много е вреден,а особено за бебета и деца.

Аз също ползвам сухарите  Goldies. Те са пшенични и трябва да си въвела глутена,заа да ги използваш.

# 19
  • Мнения: 966
Аз давах попара от 7-ия месец.Първото условие е чаят да е от шипка, или липа!Други на тази възръст не!Аз давах краве сирене.Дозата е сирене колкото кибритена кутийка, масло колкото нокътя на малкия ти пръст и сухар по твоя преценка.Аз ползвах на Пападополис по 1 или 2 сухара.Захар никога не съм слагала в попарата, но това е по преценка на майката.
Peace

# 20
  • Мнения: 379
а дали може да се залива попарата с горещо АМ? струва ми се, че ще стане по-вкусно... newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 15 221
Може. Тогава ще е попара с мляко. Но няма нужда АМ да е чак горещо.

# 22
  • Мнения: 379
горещо, горещо да кажем 50-60 градуса; да ратопи сухарчето, сиренцето и масълцето, щото ние нямаме зъбки да дъвчим парченца Laughing

# 23
  • Мнения: 5 026
Давам след 8 месец.Малко масло и обезсолено сирене.

Общи условия

Активация на акаунт