''Спортът'' - как поддържате фигурата си?

  • 13 046
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 678
Смешно е да твърдиш ,че българите са най-дебелата нация Joy
Просто съм виждал германци и англичани които не мисля, че са били слаби  bouquet

# 181
  • София
  • Мнения: 2 381
Смешно е да твърдиш ,че българите са най-дебелата нация Joy
Просто съм виждал германци и англичани които не мисля, че са били слаби  bouquet
Постингът ти към кого е отговор?  newsm78
Аз не прочетох някой да твърди, че сме най-дебелата нация. Обаче това, което казват лекарите, че българинът затлъстява все повече, май, си е вярно. Поне от това, което аз видях по плажа, ако то може да е представителна извадка, разбира се.
Една приятелка м.г. беше в Канада. Седнали с баща й на една пейка и се уговорили той да брои дебелите, а тя - тези с нормални кг. За десетина минути той преброил 30 дебели, а тя - 5 с нормални кг.
Хайде, да не разводняваме темата. Мир.  Peace

# 182
  • Мнения: 853
Бягане,гимнастика вкъщи,разходки Grinning

# 183
  • Мнения: 6 958
Смешно е да твърдиш ,че българите са най-дебелата нация Joy
Просто съм виждал германци и англичани които не мисля, че са били слаби  bouquet
Постингът ти към кого е отговор?  newsm78
Аз не прочетох някой да твърди, че сме най-дебелата нация. Обаче това, което казват лекарите, че българинът затлъстява все повече, май, си е вярно. Поне от това, което аз видях по плажа, ако то може да е представителна извадка, разбира се.
Една приятелка м.г. беше в Канада. Седнали с баща й на една пейка и се уговорили той да брои дебелите, а тя - тези с нормални кг. За десетина минути той преброил 30 дебели, а тя - 5 с нормални кг.
Хайде, да не разводняваме темата. Мир.  Peace

Ще ме прощава твоята приятелка, но по голяма простотия от това не може и да има... Нея какво я бърка кой какъв е, че чак седнала да си почине на слабия задник и да преброи колко са дебелите, които нито са и в къщата, нито нищо, а може би просто и пречат да се любува на гледката или и дишат повече от въздуха и т.н. (мога да перифразирам с много неща тука, но няма смисъл) това е проява на ниска култура и на мозъчен капацитет нула!!!  Mr. Green

Нима по закръглените хора нямат право на живот, право на това да бъдат обичани, харесвани, да бъдат приятели на някой слаб човек (ама явно на такива като тая не може) и т.н. и т.н. абе но комент  #2gunfire

# 184
  • Мнения: 263
Йога, пилатес поне през ден, а вечер караме с дъщеря ми колелета. Това е когато не ме хване мързела де.

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз ходя 3 пъти седмично на фитнес-по 2 часа, една "луда" инструкторка ми направи такав апрограма, че после съм като изцедена! За три седмици съм 2-3 кила надолу. Съчатала съм фитнеса с диетка-та дано след около месец-два да съм постигнала мечтаните 5 кила off Joy

# 186
  • София
  • Мнения: 2 381
Миранди , решили се да се позабавляват хората. Просто баща й е много дебел, а тя си е ок. Никой не критикува канадците. Просто исках да споделя.

# 187
  • Мнения: 6 958
Миранди , решили се да се позабавляват хората. Просто баща й е много дебел, а тя си е ок. Никой не критикува канадците. Просто исках да споделя.

Разбирам, просто си обсъждаме нали така  Wink Темата е приключена вече, изказах се каквото имаше да казвам и сега край Peace

# 188
# 189
  • София
  • Мнения: 89
Хора, кажете упражнения, които могат да се правят вкъщи за гръб. Имам малко тлъстини там, а незнам как да ги махна  Sad

# 190
  • Мнения: 4 678
Meжду 2 стола слагяш една точилка,малко по-дълга трябва да е Peace
Лягаш под нея и я хващаш малко по-широко от ширината на раминете,започваш да се набираш.
Правиш си серии с по....набирания Peace

# 191
  • София
  • Мнения: 89
Ааааааа мерси много Поци. Отивам да пробвам   bouquet

# 192
  • Мнения: 4 678
Ако имаш дъмбели,има и други упражнения Peace

# 193
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Ето нещо, с което се поправят хем килцата, хем настроението.
Цък и цък
Само това не стига, но определено е по-весело.

# 194
  • Мнения: 6 958
Ето нещо, с което се поправят хем килцата, хем настроението.
Цък и цък
Само това не стига, но определено е по-весело.

Еййй страшна работа си, тези съвсем съвсем ги бях забравила  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт