когато се появи и друга

  • 3 470
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Не мисля, че е проблем, щом той не я крие от теб ..... ако имаше чувства към нея, щеше да е гузен ... едва ли щеше да иска да ви събере ...... предполагам, че онази помощ, която той е искал да даде на теб , съвсем случайно е отишла при нея .обясни му, че не ти е приятно ...
Проблем е и още как! smile3516 Това, че не я крие не е добре, а ми прилича на наглост направо! За събирането - ако си траеш и това ще направи! С очите си съм виждала подобно нещо... И що за глупост!!!- помощ искал да ти даде пък тя случайно отишла при друга жена! Хайде бе, такова животно няма! Щом той е решил, че ти си по-важна все пак, аз на твое място бих отишла да и обясня на тази, че щом не е могла да се задържи със собствения си мъж, едва ли най-удачно за здравето и, а и по принцип е да се пробва да отмъкне чужд мъж. Просто няма да оставя нещата така! Rage box

# 16
  • Мнения: 503
Подкрепям Кристал напълно! Имала съм връзки с такива артисти преди години. Постави му ултиматум. Да разкара натрапницата. С риск да изглеждаш ревнива глупачка. Да видим може ли да се жертва за семейството си.

# 17
  • Мнения: 1 455
Много лесно се отказваш и чакаш някой друг да вземе нещата в свои ръце.
Няма лесно! Помисли какво му липсва при теб, което тя му дава. За мен истинската връзка се крепи на силното приятелство и доверие, не само на бясната страст или общите отговорности.
Щам ти е казал, че иска да сте семейство - използвай го като най-силен коз. Не поставяй ултиматуми, а ясни условия. Аз дори бих стигнала до по-голяма крайност - ще се опитам да се сближа с нея, за да разбера по-добре за какво става въпрос.
И не, нямаш право да лишиш детето си от баща заради гордостта си. Все пак гордостта е един от смъртните грехове.
Успех!
Напълно съм съгласна smile3521
 Щом ти споделя отношенията с колежката,значи има нещо което липсва при вас.Говорете! Това е най-важното.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз останах с мъжа си
занм че при следваща криза МОЖЕ пак да сбърка
кой може да се закълне че няма да кривне?
не и аз...може пък аз да съм първа?!
така че какви уверения искаш...че то ако така мислим - може и да не доживеем утрешния ден...
така че смелро направи това което сърцето ти диктува - и това според мен е да останеш с него
а бъдещето - само ще покаже какво да правиш!

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мисля, че е проблем, щом той не я крие от теб ..... ако имаше чувства към нея, щеше да е гузен ... едва ли щеше да иска да ви събере ...... предполагам, че онази помощ, която той е искал да даде на теб , съвсем случайно е отишла при нея .обясни му, че не ти е приятно ...
Проблем е и още как! smile3516 Това, че не я крие не е добре, а ми прилича на наглост направо! За събирането - ако си траеш и това ще направи! С очите си съм виждала подобно нещо... И що за глупост!!!- помощ искал да ти даде пък тя случайно отишла при друга жена! Хайде бе, такова животно няма! Щом той е решил, че ти си по-важна все пак, аз на твое място бих отишла да и обясня на тази, че щом не е могла да се задържи със собствения си мъж, едва ли най-удачно за здравето и, а и по принцип е да се пробва да отмъкне чужд мъж. Просто няма да оставя нещата така! Rage box

Така усещам нещата аз .... и давам мнението си ..... защо коментираш моето мнение, а просто не дадеш своето .... доста грубо

# 20
Иаз имах подобен проблем. Появи се една колежка, но тогава детето все още го нямаше. След една голяма криза, реших да остана с него. Реших ч е трябва да му дам още един шанс. Бяха безкрайни разговри, изяснявания, много сълзи и много мъка. Той напусна работа и мисля че след това не е поддържал връзка с нея, но знае ли се? Опитах се да забравя всичко това, но е много трудно, МНОГО. Не знам дали е минавало ден без да си спомня за това. Сега сигналната лампичка, която ми е вглавата светва много бързо при някои негови реакции, почти не излиза без мен и а зтака съм по-спокойна като ми е прд очите.
Не знам дали това ще е правилно за мен, за мен това беше по-добрия избор, поне аз така си мисля.

# 21
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Цитат
Помисли какво му липсва при теб, което тя му дава.
Ще кажа моето мнение какво тя НЕ му дава. Не му дава двумесечно бебе, което си иска грижите (не съм наясно точно какви, щото нямам деца, но предполагам, че не са малко), не му дава напрежението и нервите събирани цял ден вкъщи сама с детето, не му дава за решаване ежедневни проблеми и неща от сорта. А какво му дава, то е ясно.
Аз също не бих приела НИЩО от въпросната колежка. Също не толкова от гордост колкото от нежелание да имам каквото и да било общо с нея.
И съм съгласна, че трябва да се постараеш да си запазиш семейството. Успех.

# 22
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Цитат
Помисли какво му липсва при теб, което тя му дава.
Ще кажа моето мнение какво тя НЕ му дава. Не му дава двумесечно бебе, което си иска грижите (не съм наясно точно какви, щото нямам деца, но предполагам, че не са малко), не му дава напрежението и нервите събирани цял ден вкъщи сама с детето, не му дава за решаване ежедневни проблеми и неща от сорта. А какво му дава, то е ясно.
Аз също не бих приела НИЩО от въпросната колежка. Също не толкова от гордост колкото от нежелание да имам каквото и да било общо с нея.
И съм съгласна, че трябва да се постараеш да си запазиш семейството. Успех.

Напълно съм съгласна!!!

# 23
  • Мнения: 75
mili momi4eta, blagodarq vi za podkrepata! i az kato vas na misleh, 4e nai-vaznoto e da si zapazq semeistvoto. vsik4i minavat prez krizi, nali? vqrvah, 4e s razgovori i staranie za razbirane, milo otno6enie i toplina 6te uspeem. no sled poredni spokoen razgovor, prevurnal se v div skandal toi zaqvi, 4e ve4e ne zelae da sme zaedno, za6toto sme mn razli4ni kato hora i nqma nikoga da se razberem.
ot4aqna sum. kakvo o6te da napravq? mozukut mi e blokiral ot bolka...

# 24
  • Мнения: 2 556
Вили, много ми е мъчно, че така са се развили нещата. Какво точно превърна разговора в скандал? Ако той се е заплеснал здраво по другата, проблема е наистина сериозен. Според мен най-доброто решение е да се оттеглиш временно с детето. Не знам дали можеш да разчиташ на подкрепа от родители или роднини?? Има ли при кого да се пренесете заедно с детето и багажа?

# 25
  • Мнения: 75
skupa tess,

blagodarq za podkrepata! nqma6 predstava kolko nuzda imama ot neq sega!

az su6to ve4e seriozno obmislqm varianta da si trugna. ot dnes tursq kvartira, za da moga da se iznesa s bebeto. o4akvam ot nego da mi vurne sredstvata, koito mu dadoh za remont na t.nar. ob6toto ni zili6te. fakt e, 4e tozi remont taka i ne se dovur6i. kupihme samo nqkakvi ne6ta, no toi moze da si gi zadurzi, z-to ku6tata si e negova.

a do skandala se stigna... i az ne znaq kak... veroqtno sum az pri4inata - na vseki moi oit da mu obqsnq kak se 4uvstvam toi otgovorq6e gluposti. pobesnqh za6toto celi 2 4asa predi tova komentirahme kak toi se 4uvstva, kakvo mu lipsva i kolko e nedovolen. a drugata pri4ina veroqtno e, 4e nastoqvah da mi obqsni otno6eniqta s vuprosnata kolezka dona. toi vse o6te tvurdi, 4e nqma seksualni otno6eniq s neq, a sa samo priqteli m/u koito ima 4uvstva. mn imteresno az puk kak nqmam takiva priqteli?

ako imate ideq za svobodno zili6te v raiona na mladost, nqmam protiv da imam sukvartirantka - pobesnqvam, kogato sum sama, molq da mi dadete informaciq. blagodarq!

# 26
  • Мнения: 811
Бягай далече от тоя мухльо! Да не те вижда, да не те чува! Когато му премине тръпката с колежката ще се усети той какъв е глупак и дълбоко ще съжалява! Едни от най-хубавите мигове са когато гледаш малкото бебенце как се променя и заприличва на човече! Как сладко гука, протяга ръчички и иска да контактува с родителите си! Ще ги изпусне тези мигове - просто времето няма как да се върне назад! Но той явно не ги заслужава, не заслужава щастието да е родител! Бягай от него, не го търси! Твоето мълчание ще е наказание за него, ще се усети колко е сбъркал, но може би ще е вече късно  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 343
Това, което ти се случва, е ужасно, но нито за момент не си и помисляй, че вината е твоя! По време на бременността и първите месеци след раждането жената е най-уязвима и в този момент да обсъждате от какво има нужда той и от какво е недоволен си е направо кощунство  #2gunfire Не заслужава нито теб, нито детето! Със ли без секс, ако иска вас, ще преустанови всякакви отношения с другата жена. Може би наистина е най-добре да се изнесеш. Нали знаеш, че човек оценява какво е имал, след като го изгуби. Дано като ви изгуби, се осъзнае Praynig

# 28
  • Мнения: 2 556
Мъжът ти е завършен егоист, за което ме е много яд. Да спретнеш такъв номер на жената, която преди 2 месеца ти е родила дете, е меко казано много тъпо. Имай предвид, че в момента от разговори в съвсем скоро време добър резултат най-вероятно няма да има. Дано нещо му отвори очите какви глупости прави и това е. Ако толкова е залитнал по тази колежка, че държи да си развали семейството в нейна чест, за съжаление нищо не може да се направи. Sad

Дано случаят да не е такъв и да става въпрос за временна заблуда! Стискам палци всичко да се нареди възможно най-добре за теб и детето!!!

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
писах ти на лс

Общи условия

Активация на акаунт