Колко плащате за топла вода?

  • 9 291
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
11 лв за кубик платих последния месец. Цената обаче зная, че зависи от ежемесечното потребление на всички живущи и от онзи ощия водомер, който също засичат.
 Аз пък не разбирам друго newsm78 Нали махнаха онази такса сградна инсталация, а на бележката ми има някаква друга, която не вдявам какво точно означава newsm78

# 16
  • Мнения: 1 152
За 4 кубика на база 19 лв.

# 17
  • Germany
  • Мнения: 7 947
Аз пък не разбирам как може в Дружба2 цената на топлата вода да е една, а в Младост2, друга?!? Новият ни апартамент е в Младост и там цената е различна от тази, която плащаме в апартамента на родителите ми в Дружба. И въобще имам чувството, че напоследък ни правят яко на идиоти с това парно и топла вода. Не може всички да са наясно, че сметките са нерелани, че кражби има... и нищо. Сметките си идват, ако не платиш, лихвите си текат и пак теб чакат. Все ми се струва, че ако това се случваше в някоя друга държава хората отдавна щяха да са по улиците, а ние само се жалваме и позволяваме на шепа кретени да ни мачкат както си поискат.

# 18
Проверих при адвокат - ако имаш стари сметки и 3 години не са платени, счита се за погасено по давност. И е незаконо да ти търсят след този срок каквото и да било по сметката.

# 19
  • Мнения: 1 269
Ох, като ми дойде справката за периода 10 ноември- 31 декември 2006г, щях да припадна! Искат ми 600лв, от които 180лв топла вода! Не сме пускали радиаторите почти в това топло време а сумата за водата е направо ужасна! Майка и татко живеят в съседния апартамент и ползват малко по-малко вода, но те плащат по 16-18лв на месец, а на нас ни искат по 65лв средно! Обадих се в Бруната и ми казаха, че това си е мой проблем и няма начин да не платя! на всичкото отгоре са идвали някакви двама мъже и са дали на детето писмо от топлофикация в което пиша, че са загрижени за нашето финансово задължение! Безсрамници! Аз нямам нито стотинка стар борч! Тези надути сметки нямам намерение да плащам, ще изчакам края на отоплителния сезон да засекат топломерите и водомерите! До тогава сигурно ще ме "обзаведат" и с лихви! #2gunfire

# 20
Плащаме за 7 кубика вода х около 60 лв. Смятам , че е безобразие при положение , че имаме и проблеми с топлата вода ... доста сериозни при това .
И ние така.
При нас водата дори не достатъчно топла, и така няма смисъл дори да я разреждаш със струдена вода. В крайна сметка Топлофикация при каква температура трябва да подава водата знае ли се изобщо?
Подкрепям и този постинг. Миналата година нямахме проблеми с топлината на водата, но тази... на пръсти се броят дните, в които е достатъчно топла за да си позволи човек да пусне и студената за разхллаждане. И въпреки това - стойността на сметката ни за месец е 70лв. Ходи, че се разправяй #Crazy

По закон трябва да е 50 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт