Отговори
# 210
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Лиске, това не е повод да си на всяка манджа мерудия!

За къщата на мъжа ми в Бяла.Баща му я построява.На три ката..етаж за всеки и остава децата да си правят ремонти.Остава в БГ да живее като пенсионер/ свекървата е починала по рано в де./..и на 2рата година умира!Е....?

# 211
  • Мнения: 2 292
шехи , ти не раzбираш нещата  Laughing За цвета на Лисичката трябва да се внимава. Днес е zелена, не оранжава  Joy (но не zащото е мерудия) ... ти просто гледай да не я настъпиш по опашката  Hug
а по повод суеверията, най мног ода му се съкрати на човек живота от нерви с баутрегери. Знаете ли вие колко много примери има zа хора, които са умряли и беz да построят къща  newsm78   Joy
Раzбира се аz се шегувам . Всеки си има свои прикаzки. Аz вече писах , че си представям, че хората ,които обичаме , а вече ги няма в същност са сред нас. ие просто не ги виждаме  Hug

# 212
  • Мнения: 3 423
Лиске, това не е повод да си на всяка манджа мерудия!

Не бях ясна може би, а?!
Ако имате да си разменяте любовни трели,
моля, на лични да го правите. Смисълът на
един форум е да е обществен и аз се чувствам
длъжна да съм с компетентно мнение по въпросите.
Това е и целта на пребиваването ми тук.
За форума е чест да ме има. Сега ясна ли съм?

# 213
  • Мнения: 1 178
какво zначи ажурна плетка и какво е магистрат (че съм се zаяла с една такава с клю то)

ажурна плетка  newsm78
магистрат наричаме длъжностно лице със съдийски или прокурорски функции
проиzхода на думата е от лат. magistratus (висш държавен чиновник) раzлично е от лат. magister (научна степен)

риен, сеzона е добър zа zасаждане на магданоz и др. подправки, тия фурми и палми виреят ли на тукашния климат  Thinking

мамунке, zнаех си че под щастлива zвеzда си родена, да не zнаеш какво е zъбна одисея, айди дано и второто да е така Heart Eyes

Лиске, как така ренде, ще вzеме да си рендоса коzинката Лисанчо, иначе споделям мнението, че домашните потреби са най_интересните "играчки", аz имам специален шкаф, пълен с посуда (тапери, раzноцветни, дървени лъжици и т.н.) и това е любимото zабавление в кухнята, така печеля и 30 мин. спокойно готвене.
Да внимавате със щипките, че бърzо се научават да ги раzглобяват, а металния механиzъм може да бъде погълнат.

# 214
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Убедена ли си , че винаги  и по всички въпроси можеш да бъдеш компетентна?

Вивита стига с тия цензури! Всеки човек си има по много цветове, ако ги нямаше ще бъдем сива маса без мнение.Плужек се нарича това.

# 215
  • Мнения: 1 178
сега ако една къща се строи с години, както е обикновенно в Бг. все някой ще умре zа това време, но тук къщите ги строят zа 6 месеца, така че слушайте Вечерницата и внимавайте като минавате покрай строежите, че zнаете ли го майстора какъв мераклия е.

# 216
  • Мнения: 2 292
шехи и ти днес не си бялата милосърдна фея, ами и ти си zелена и теб няма да настъпвам по опашката  Laughing
мегстар, въпросната магистратка твърди, че само в БГ имало магистрати, по другите zеми се наричали другояче  newsm78

# 217
  • Мнения: 7 605
Татяна , не ми се впуска пак в измислени спорове!
Но ти си противоречиш.Казваш ,че през туроператор е по евтино ,а после че бг не плащали повече от чужденците?
Ми точно затова говоря. Когато отиде българин в същия хотел в който почиват немци/ през туроператор/ на него му калкулират по висока цена!И излиза  ,че плаща повече за хотел и храна.

Не си 4ела винмателно. Ако един немец пристига в БГ и отива в някой хотел на Златните и пита zа стая, съЩо Ще му каzват висока цена. Туроператора е по евтин zаЩото му правят отстъпка zа това, 4е купува голям брой ноЩувки. То4ка по въпроса.

Лис  Hug  добре доШла в клуба на недоспалите майки  Tired

Меги, когато zа първи път дадох една Щипка на Милена, я раzглоби zа по малко от минута  Shocked  Наистина трябва да внимаваме постоянно.

# 218
  • Мнения: 3 521
Чудя се и се дивя, нямате ли нещо с децата на раzходка да ходите, манджи да готвите, боб да чистите, прах да бършете, че има няма 2/3 дни и намирате да се сговните zа най_обикновенни теми ooooh!.
Това zа къщите винаги ми е било много чудно. Имам малко повече от 30тина къщички, проектирани, построени и доведени "до клЮч" и никой от собствениците не е гушнал чемшира. Живеят си хората мило и кротко, чуваме се по телефоните, пращаме си картички zа праzниците и така...пък и от работниците никой не е иzревал newsm78...а бе раzправям аz, че съм късметлийка ама де bowuu Crazy.
Хайде шшшшшшшшшшшшшшшт, че на Лиска и се спи Mr. Green Tired

# 219
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Татяна , ти не си прочела откъде започна дискусията ни с Чоколина!
Момичето и линк даде към темата.
Бг майки как обсъждат че плащат по високи нощувки в един и същи хотел с чужденци минали през туроператор

# 220
  • Мнения: 1 178
мегстар, въпросната магистратка твърди, че само в БГ имало магистрати, по другите zеми се наричали другояче  newsm78

ми то май_журналистите раzпространиха това наименование, zа да иzбегнат повторенията в статийките, в другите държави неzнам как е, поне според моя тълковен речник, във Франция думата се употребява пак със същото zначение, а в Англия се има впредвид виш държавен служител.

# 221
  • Мнения: 7 605
Татяна , ти не си прочела откъде започна дискусията ни с Чоколина!
Момичето и линк даде към темата.
Бг майки как обсъждат че плащат по високи нощувки в един и същи хотел с чужденци минали през туроператор

 ooooh!  ooooh!  ooooh!
Ок, Du hast Recht und wir haben unsere Ruhe  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 1 636
6ехи,да ти кажа,че малко ме вълнува дали плаЩат германците повече или по_малко(о_е повече,че на нас zа БГ няма да ни се налага вече).И на мен мъжът ми така бе6е ми обяснил zа билетите,както каzа Татяна.И тоzи евтин полет е бил точно такъв,който не е бил продаден,zа това 3_4 дена преди полета ре6ават,че по_добре zа 36,отколкото ниЩо.
За това писах,zаzтото чак такава раzлика не може да има,1 германеz на zлатните да плаЩа 5? ноЩувка и това 3 седмиzи наред!!!А zа дребната раzлика,предполагам,че си я раzбрала Татяна,zаzтото като иде6 да паzари6 от Метро са други цени,тъй като е и магаzин zа предимно други количества.
А това е със сигурност една от теzи личности,които си мислят,че ако в семейство в ДЕ влиzат 2000? на месеz,то накраят на месеzа са 1900,zаzтото zа 3 членно семейство трябват не повече от 100?,тук ако не zнаете храната е много евтина,дори по_евтина от БГ.Знам,че има и такива неЩа,които наистина са по_евтини,но това не са ежедневните и необходимите.Едва ли не който е тук вече не може да си преброи пачките.Раzбира се,че е по_добре от БГ,това не го успорвам,но и тук на работното ти място работи6 съвестно,а не като в БГ.
Вклучете ме и мен в клуба на недоспалите майки.И Томи спа малко и ло6о,режа...днес с раzтройство. Cry
Сърфи,това zа къЩите става на въпрос,zа собствениzите,а не zа проектанти,строители и т.н.Демек,ако си каzал,тук я искам така и така,тогава важи.Поне аz така съм го раzбрала.
Да внимавате със щипките, че бърzо се научават да ги раzглобяват, а металния механиzъм може да бъде погълнат. И Томи играе одавна с тях и вече zнае,как се раzглабят.За Щастие до сега не е глътнал това,но има6 право,че е опасно.
А сега проба,да видя дали го мога.Мерси zа инфото   bouquetновият 6уми

# 223
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз като един лаик в туроператорството да попитам, големите туроператори нямат ли някакъв процент участие /съ-собственост/в определен хотел-примерно са го реновирали и по тази причина им се полага по договор 10г /примерно/ да настаняват немски туристи на по-ниски цени. Или пък самолетите са тяхна собственост и затова возят туристи на по-ниски цени. Има ли нещо вярно в това или нещо не съм разбрала правилно. Rolling Eyes

За почивката в БГ е относително, зависи къде си - има и много хубави и спокойни места, но има и отвратителни, но аз предпочитам да си отида при наште, да ме поглезят малко, да се видя с приятели, вместо да ходя по морето - а на почивка предпочитаме да ходим другаде, защото има толкова много за гледане по света, а ние много обичаме да пътешествам.

  bouquet

# 224
  • Мнения: 1 636
Урааа,стана.Сърфи  newsm51.
Деzита,аz мисля,че нямат проzент,но нека и другите да кажат.Като бяхме в Поморие бив6а състудентка е от там и ми покаzа 6ефа на хотела,който сам си държи всичко.Мисля,че е както каzва Татяна,само договори и купуване на определен брой места.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт