Какво е форумът за вас?

  • 2 666
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 386
Тук си отпочивам сред приятна компания. smile3525

# 61
  • Мнения: 606
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.
Тук научих много неща

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също не издържам и ден без да вляза тук и да се разтоваря,понякога се забавлявам на някои постинги и така. PeaceДобър съветник е като цяло БГ МАМА Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 2 270
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.
Тук научих много неща

 Peace Peace Peace

# 64
  • Мнения: 483
Източник на полезна и не чак до там полезна информация, трибуна, от която да изкрещя това, което ме вълнува, място за губене на време и още нещо, улица, на коята срещам интересни хора с още по-интересни мнения и предложения  Joy. Laughing

# 65
Вече няма ден от както открих форума да не вляза в него......и най-важното е че всеки ден научавам нещо ново и позитивно.Супер е непрекъснато го препоръчвам на приятелки.Винаги когато ми потрябва нещо зная че ще го намеря тук и наистина тук можеш да намериш приятели със сходни проблеми  Hug Rolling Eyes Laughing

# 66
А аз много се разочаровах. Отначало много ми харесваше идеята да споделя или кажа мнение. Оказа се, че когато споделяш най-съкровенните си тревоги и грижи винаги се появява някоя озлобена, коравосърдечна девойка на която и липсва и грам толерантност. Тогава разбирам че форумът не може да измести приятелството в дейсвителността. А когато изказваш мнение не можеш да кажеш нещо различно от това което се очаква, отново поради същата причина. Изобщо тъпа работа. Животът в реалността си е далееч по-удовлетворяващ за мен.
Очаквам  освирквания.

# 67
А аз много се разочаровах. Отначало много ми харесваше идеята да споделя или кажа мнение. Оказа се, че когато споделяш най-съкровенните си тревоги и грижи винаги се появява някоя озлобена, коравосърдечна девойка на която и липсва и грам толерантност. Тогава разбирам че форумът не може да измести приятелството в дейсвителността. А когато изказваш мнение не можеш да кажеш нещо различно от това което се очаква, отново поради същата причина. Изобщо тъпа работа. Животът в реалността си е далееч по-удовлетворяващ за мен.
Очаквам  освирквания.
от мен няма да ги получиш, със сигурност! Споделям мнението ти!  Peace

# 68
  • Мнения: 3 674
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.Тук научих много неща

 Peace Peace Peace
На това му викам аз "пристрастеност"... Mr. Green Уххх,и аз съм тъй Peace

# 69
Не мога без него - пристрастена съм Embarassed Сутрин, с след като си проверя служебната поща и прочета новините по диагонал, отварям него Embarassed И цял ден хвърлям "по едно око" Blush Blush Blush Вечер, след като отхвърля ежедневните задължения и сложа детето в леглото... отново!
Освен не-винаги-полезната и достоверна информация Wink, тук искрено се забавлявам!
Но все още предпочитам да чета, отколкото да пиша в него.

# 70
  • Мнения: 3 500
Навик, разпускане, клюки, нови запознанства, полезна информация - всичко това е форумът за мен.

# 71
  • Мнения: 1 802
Откакто съм го открила този форум, няма ден да не вляза да видя какво става из България  Grinning
Когато нямам нет обаче, няма как да вляза и във форума съответно и ми е доста тъпо  Wink

# 72
  • Мнения: 1 568
Използвам го ,за да не се чувствам сама! Когато има особено голямо "мърдане" и не спите ми е много гот! Инъче ми е адски самотно!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт