За малкия бюст или как може да изглежда по-голям

  • 3 451
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 952
Сутиенът е 79.9о.Аз си взех и прашка към него 25лв.

Ще извиняваш за въпроса, ама иначе кой размер сутиени носиш?  Embarassed
Опитвам се да добия представа за "магическите му способности" и да се опитам да си представя ефекта върху себе си...  Thinking  Peace
Няма проблем.Нося 75В.
е че 75В да не е малък номер newsm78 не мисля че ако си този номер можеш да се оплакваш
от малък бюст Wink

# 31
  • Мнения: 2 673
 Peaceтръгвам утре на шопинг..
Страхотен е !!! Бравос!

# 32
  • Мнения: 2 159
предполагам, че на увиснали от кърменето гърди няма да стои много магическо Embarassed newsm78

# 33
  • Мнения: 1 165
Сутиенът е 79.9о.Аз си взех и прашка към него 25лв.

Ще извиняваш за въпроса, ама иначе кой размер сутиени носиш?  Embarassed
Опитвам се да добия представа за "магическите му способности" и да се опитам да си представя ефекта върху себе си...  Thinking  Peace
Няма проблем.Нося 75В.
е че 75В да не е малък номер newsm78 не мисля че ако си този номер можеш да се оплакваш
от малък бюст Wink
Просто на моята фигура й отива малко по-голям бюст.Изглежда по-съразмерна.

# 34
  • Мнения: 2 631
И аз нося 75-80В... Simple Smile Може и аз да отида да си купя, утре отивам по магазините и без т'ва.  Peace

# 35
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Настина скъпичко идва. Аз имам анатомичен турски сутиен, който има абсолютно същия ефект, приятен е за носене и струваше 18 лв - имам го от три години, за които не е мръднал - не се е подало нито конче и въобще не е загубил форма, въпреки че го пера в пералня.


Хей Зори, от къде го взе искам и аз? Някак си не ми се дават 70-80лв. за сутиен. Пък дори и да ми изглеждат леко по големи гърдите, трябва да изглеждат много по големи за да го купя.  Twisted Evil

# 36
  • София
  • Мнения: 3 840
За дами с по-малки бюстове горещо препоръчвам сутиените Reflections, един струва около 50 лв, заслужават си парите.

# 37
  • София
  • Мнения: 141
Ама като казвате малък бюст, какво имате предвид. Явно критериите са различни Simple Smile Аз почти нямам бюст. Не мога да изляза навън без сутиен, изглеждам съвсем плоска Sad Sad Сутиените, зз които говорите, помагат ли и в този случай?

Общи условия

Активация на акаунт