бременна съм в шести месец

  • 4 744
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
От самото начало имам болки и плача ако не всеки ден,то през ден Embarassed Нормално е явно,то сега какви ли не шантави мисли се блъскат в "бременните" ни глави Joy
Все пак се опитай да не се поддаваш на негативните емоции,тъй като в последните месеци съвсем ще ти стане тежко Hug
Всичко,което ни се случва,е за хубаво!  bouquet Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 368
Много нормално даже!  Hug

# 32
  • Мнения: 2 677
Едни ги избива на рев, други на еуфория.  Mr. Green Нормално е за плача, не бой се. Хормони - щъкат, пренареждат се.  Laughing
За подуването - другите мами са ти отговорили - най-вероятно са контракции.
Успех и леко бременеене!  Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 556
A нормално ли е корема да се подува един път от ляво,друг път от дясно и да става твърд,но само от тази страна,където се е подул.Това пак ли са контракции или бебето се намества?

# 34
  • Мнения: 1 409
A нормално ли е корема да се подува един път от ляво,друг път от дясно и да става твърд,но само от тази страна,където се е подул.Това пак ли са контракции или бебето се намества?
Да пак са контракции,аз ги имам същите и пия магнерич,който всъщност не ми помага особенно,но поне малко намалява контракциите.Посъветвай се с лекаря си

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 556
A нормално ли е корема да се подува един път от ляво,друг път от дясно и да става твърд,но само от тази страна,където се е подул.Това пак ли са контракции или бебето се намества?
Да пак са контракции,аз ги имам същите и пия магнерич,който всъщност не ми помага особенно,но поне малко намалява контракциите.Посъветвай се с лекаря си
Aз също пия магнерич и нош-па и май са понамаляли контракциите.

# 36
Бих искала да попитам ,опасно ли е ако бебето е сукало от гърда която е била намазана с гармастан

# 37
  • Мнения: 1 949
Бих искала да попитам ,опасно ли е ако бебето е сукало от гърда която е била намазана с гармастан

Не е опасно!

Но ако искаш и други мнения, пусни нова тема. Тази е неактуална вече (очевидно си родила) и заглавието не отговаря на проблема ти!

# 38
  • Мнения: 445
  bouquet Честито бебче!

# 39
  • Мнения: 197
здравей аз също съм в шестия месец не се притеснявай на мен корема също ми се подува питах доки тя каза че това е от хормоните и  също така се образуват газове което е доста неприятно но няма начин а за това че плачеш не е фатално даже съм чувала че по добре да плачеш от колкото да се стягаш аз на пример не плача но доста често изпадам в паника и скоро като разбрах че това не е по добре от това даси поплачеш     реших да не се правя на твърда и ще си поплаквам така че споко не си само ти желая ти успех и леко раждане   ylinfant newsm30 preggo

# 40
  • Мнения: 4 111
здравей аз също съм в шестия месец не се притеснявай на мен корема също ми се подува питах доки тя каза че това е от хормоните и  също така се образуват газове което е доста неприятно но няма начин а за това че плачеш не е фатално даже съм чувала че по добре да плачеш от колкото да се стягаш аз на пример не плача но доста често изпадам в паника и скоро като разбрах че това не е по добре от това даси поплачеш     реших да не се правя на твърда и ще си поплаквам така че споко не си само ти желая ти успех и леко раждане   ylinfant newsm30 preggo

Ако прочетете постинга преди Вашия ще разберете, че момичето е родило август месец.

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Ако прочетете постинга преди Вашия ще разберете, че момичето е родило август месец.
и аз вече се обърках тук Crazy

Общи условия

Активация на акаунт