Сваровски - каталожна търговия?!

  • 3 176
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Не съм чувала за такова нещо. Менте ми звучи на мен каталожната търговия Сваровски

 Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 133
Оригиналните обици с кристали Сваровски във фирмените магазини са около 90 лв. Всички оригинални бижиту имат щемпел под формата на лебед. Не са много скъпи и не ми се струва добра идея да се купиват по каталог.

# 17
  • Мнения: 13 512
Но аз и бижутата в оторизираните магазини тук подлагам на съмнение... Два пъти си кепевам от ЦУМ висулки за врата и на първия месец ми зипопадат каманите. Купувала съм си и от други страни - такъв проблем не съм имала.
Не ги подлагай на съмнение- Аз и сестра ми често си  купуваме от БГ бижута- аз нямам  паднал камък, а тя-  с абсолютно всичко, с което си е купила е имала проблем.Падаха камъни, чупеха се камъни- в магазина в чудо се виждат с нея да и ги подменят. При това тя си ги съхранява  много грижливо, а аз ги хвърлям както ми падне.

# 18
  • Мнения: 3 647
Оригиналните обици с кристали Сваровски във фирмените магазини са около 90 лв. Всички оригинални бижиту имат щемпел под формата на лебед. Не са много скъпи и не ми се струва добра идея да се купиват по каталог.

# 19
Полу4их за рождения ден обеци с сваровски- сребърни за 45 лв В магазина ми  казаха (аз си избрах обеците а милото ги купи)  4е по принцип сваровски   работят върху стомана а моите обеци  са на италианска фирма която купува  камъните от тях и ги  слага върху сребро WinkДоволна съм много са красиви  и здрави и със сигурност не са тенекии

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Но аз и бижутата в оторизираните магазини тук подлагам на съмнение... Два пъти си кепевам от ЦУМ висулки за врата и на първия месец ми зипопадат каманите. Купувала съм си и от други страни - такъв проблем не съм имала.
Не ги подлагай на съмнение- Аз и сестра ми често си  купуваме от БГ бижута- аз нямам  паднал камък, а тя-  с абсолютно всичко, с което си е купила е имала проблем.Падаха камъни, чупеха се камъни- в магазина в чудо се виждат с нея да и ги подменят. При това тя си ги съхранява  много грижливо, а аз ги хвърлям както ми падне.
Абе знаех си аз, че при мен е проблема. То такова чудо...каквито и бижута да си купя-всички камъни след 2-3 месеца ми падат, а аз много обичам камъни и тъпо и упорито пак такива си купувам... Sad /извинявам се за  многото правописни грешки в първия пост  Embarassed/

# 21
  • Мнения: 13 512
Абе знаех си аз, че при мен е проблема. То такова чудо...каквито и бижута да си купя-всички камъни след 2-3 месеца ми падат, а аз много обичам камъни и тъпо и упорито пак такива си купувам... Sad /извинявам се за  многото правописни грешки в първия пост  Embarassed/

И аз все и разправям на сестра ми да спре,но-продължава.И това не е само със Сваровски- същото е и с Галдини, и  Нина Ричи...не ви е писано да носите бижута с камъни:-)

# 22
  • Мнения: 617
Приятелят ми ми подари за нова година парфюм от AVON и с парфюма върви камък сваровски но незнам каква е цената му. Да ви кажа доста е голям кристала и ми се струва, че е някакъв рекламен трик.

# 23
  • Мнения: 4 053
аз съм си доволна от майто имане на Сваровски,
но за каталожна търговия сефте чувам,пазарувай си от фирмените магазини,и така няма да те боли глава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт