Азис и Китаеца в СТАНИ БОГАТ

  • 3 000
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Само аз ли зяпнах когато Китаеца отговори на Кънчев,че не е запознат с пениса на Азис,защото познава само задните му части #Crazy

# 31
  • Мнения: 437
ааа, не каза, че не е запознат, а, че не го интересува Simple Smile
Срамота! Simple Smile За какво си го направи изобщо, като не използва по предназначение  Laughing

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
разбира се, че има обща култура Азис. аз познавам и българи, които не са чували за Хичкок, какво остава за цигани...
Китаеца е адски тъпо парче. баба му и дядо му си ликвидирали лозето... Rolling Eyes Confused много ми стана смешно, като ги питаха за секса, че Китаеца няма отношение към 21-см. член.. Азис тогава защо си го сложи, сам ли си го... newsm78

# 33
  • Мнения: 2 759
           Е как за какво - за красота. Вие за какво мислите, че слагат силиконови бюстове, м?

# 34
Само така ли ми се стори, но Азис отгатваше отговорите по лицето на Н. Кънчев... /Ромски похвати + женска интуиция./

# 35
  • Мнения: 2 759
           Е как пък за всички други участници лицето на Кънчев е непроницаемо, пък пред Азис е като прочетена книга. Айде сега... тя просто така си гледа...

# 36
  • Мнения: 7 723
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ, нароооооооооооооодее , пак на темичката  Party

# 37
  • Мнения: 7 186
Я да видим дали си е залепил хубаво миглата тая вечер Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 723
Я да видим дали си е залепил хубаво миглата тая вечер Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green  даже и по- големи си е сложил, май  Thinking Whistling

# 39
  • Мнения: 7 723
Честити да са им 5- те бона  Wink

# 40
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Айде отказаха се на 5000. Кои ще са следващите?

# 41
Ей колко са мазни! Азис ли беше жената, че той взема решенията? Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7 723
...Азис ли беше жената, че той взема решенията? Simple Smile

Ти задаваш отговори  Wink

# 43
  • Мнения: 5 393
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace
Следващите са Юлето Кънчева и Жоро Пентаграма

# 44
  • Мнения: 1 327
днес го изпуснах, ама вчера ми бяха много смешни като китаеца обясняваше, че плутон имал пръстени, а азис после му обясни, че това било млечния път  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт