Z Outlet

  • 38 883
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4 802
Az bqh haresala nqkolko neshta v Outlet-a na Bulgariq,no sled nqlko dni gi nqmashe.
A vchera sluchaino minah prez nqkakav navqrno nov Z Outlet  centara,no nishto ne mi haresa. #Crazy
не е тази тема мястото, но все пак - не мислиш ли, че щом всички пишат на кирилица трябва и ти да го правиш? В доста теми си писала на латиница. Не искам да прозвуча злобно, просто мненията на латиница повечето тук даже не ги четат  Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 4 916
Az bqh haresala nqkolko neshta v Outlet-a na Bulgariq,no sled nqlko dni gi nqmashe.
A vchera sluchaino minah prez nqkakav navqrno nov Z Outlet  centara,no nishto ne mi haresa. #Crazy
не е тази тема мястото, но все пак - не мислиш ли, че щом всички пишат на кирилица трябва и ти да го правиш? В доста теми си писала на латиница. Не искам да прозвуча злобно, просто мненията на латиница повечето тук даже не ги четат  Rolling Eyes

Аз съм от тези, които изобщо не четат постове на латиница. Каквото и да има вътре като информация, щом е на латиница е аут.

# 212
  • Мнения: 2 414
Az bqh haresala nqkolko neshta v Outlet-a na Bulgariq,no sled nqlko dni gi nqmashe.
A vchera sluchaino minah prez nqkakav navqrno nov Z Outlet  centara,no nishto ne mi haresa. #Crazy
не е тази тема мястото, но все пак - не мислиш ли, че щом всички пишат на кирилица трябва и ти да го правиш? В доста теми си писала на латиница. Не искам да прозвуча злобно, просто мненията на латиница повечето тук даже не ги четат  Rolling Eyes
Mnogo se izvinqvam,no tezi dni shte dam komputara mi na popravka i v momenta prosto nqmam vazmojnost da pisha na latinica....naitina mnogo sajalqvam..napalno pravi ste.

# 213
  • Мнения: 2 759
...не е тази тема мястото, но все пак - не мислиш ли, че щом всички пишат на кирилица трябва и ти да го правиш? В доста теми си писала на латиница. Не искам да прозвуча злобно, просто мненията на латиница повечето тук даже не ги четат  Rolling Eyes
                  Аз пък чета, но когато видя модератори с претенции да постват на латиница вече наистина се дразня  Crossing Arms.

# 214
  • Мнения: 235
Аутлета на Зара в Бургас е в един от елитните централни магазини , ние нямаме Мол-ове, и стоката вътре е сравнително добра. Не е най- нова мода , но човек може да си хареса нещо.
А в аутлета на Адидас дрехите дали са от последна колекция  или не,  няма никакво значение.Но са доста скъпи и аз не мога да си ги позваля.

# 215
  • Мнения: 13 512
...не е тази тема мястото, но все пак - не мислиш ли, че щом всички пишат на кирилица трябва и ти да го правиш? В доста теми си писала на латиница. Не искам да прозвуча злобно, просто мненията на латиница повечето тук даже не ги четат  Rolling Eyes
                  Аз пък чета, но когато видя модератори с претенции да постват на латиница вече наистина се дразня  Crossing Arms.
Аз съм от тези модератри, но когато пиша от телефона си или от чужбина-нямам избор- кредорът почти никога не работи.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Тази вечер бях в магазина във Варна . Влизам там за втори път,първия път почти след откриването ходих. Повече няма да ходя там . Изключителни  боклуци в едни такива избелели цветове при това супер раздърпани. #Cussing out 

# 217
  • Мнения: 2 673
някой бил ли е в Зарата на бул. България скоро, че миналата седмица нямаше нищо интересно newsm78Ако има нова стока да знам да кръшна до там...ама ако няма, си е загуба на време..

# 218
  • Мнения: 727
а за Зара във варна какви са отзивите newsm78

# 219
  • Мнения: 4 916
а за Зара във варна какви са отзивите newsm78

yaz  вече е написала.

# 220
  • Мнения: 2 575
някой бил ли е в Зарата на бул. България скоро, че миналата седмица нямаше нищо интересно newsm78Ако има нова стока да знам да кръшна до там...ама ако няма, си е загуба на време..

бях там в понеделник - пълно с боклуци, просто се изумих #Crazy
Вярно, че са евтини, но какво от това? - не бих си купила нищо от там и не бих си губила времето да ходя пак!

# 221
  Grinning По повод темата с огромна радост тези дни разбрах, че отварят Z outlet и в Пловдив на 14 април от 11.30ч в EXCELSIOR на четвъртия етаж. Нямам търпение! Разбрах също, че и цените ще са доста добри Grinning

# 222
Здравейте момичета . Разбрахте ли, че вече и в Скай Сити в кв. Гео Милев ще имаме Зара. Z Otlet. Вчера минах от там и видях - предстоящо откриване - април 2007. Много ми е интересно с какво качество ще са дрехите там. Ще видим скоро. Laughing

# 223
  • Мнения: 4 916
Здравейте момичета . Разбрахте ли, че вече и в Скай Сити в кв. Гео Милев ще имаме Зара. Z Otlet. Вчера минах от там и видях - предстоящо откриване - април 2007. Много ми е интересно с какво качество ще са дрехите там. Ще видим скоро. Laughing


И качеството ще е същото, и цените ще са същите - представителят на марката за България е един.

# 224
Oх, бях до аутлета в Пловдив днес - 2 пъти. Мерих, връщах, пак мерих.... какво да ви кажа - не мога да се насиля да си купя  newsm78. Вярно, че е сравнително евтино, имайки предвид всички боклуци заляли магазинчетата из Пловдив и има свежи неща. Само че, на всеки, който е бил в истински магазин на Зара навън ще му е малко некомфортно из този фарс. Тъкмо си харесаш някой модел и разбира се няма твоя номер - почти всичко е XL, повечето модели са от Trafaluc серията - все пак Зара е синоним на разнообразие и избор. Прекалено малко е, надявам се в София да е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт