Z Outlet

  • 38 868
  • 251
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 850
Теди,къде точно се намира магазина,за който говориш?Ориентировъчно да кажем?

Магазинът е на Витошка, пада се срещу градинката на НДК, малко след магазина на Макс Мара, там, където има магазин за бельо Palmers, нещо такова ми се върти в главата. Иначе той е отскоро този аутлет, но според мен си заслужава.

# 241
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз може да се повтарям, ама в Русе отвориха ли магазина вече?

# 242
  • Мнения: 6 622
Аз може да се повтарям, ама в Русе отвориха ли магазина вече?
Сигурно от месец е отворен,до Операта е.

# 243
  • Мнения: 2 152
Да, или по скоро близо до Булбанк, в тази уличка, ама няма нищо хубаво,поне за мен.Едни къси панталонки си харесах само  Tired

# 244
  • Русе
  • Мнения: 511
Благодаря ви!   bouquet
Аз като не минавам от там....и се изложих   Blush

# 245
  • Мнения: 2 152
ми имаш си работа...ние по цял ден митлосваме с количките и намираме всииичко Crazy
Ако нещо друго не знаеш къде е - питай Mr. Green

# 246
  • Мнения: 952
Аз може да се повтарям, ама в Русе отвориха ли магазина вече?

да отвориха го,ама нищо не си изпуснала де Rolling Eyes..на мене лично почти нищо не ми хареса,или ако ми хареса то пък номер няма и така...

# 247
  • Русе
  • Мнения: 511
Малко оффф

Благодаря ви, русенки!  Hug

# 248
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Саш е на третия етаж на Екселсиора. Аз се бях засилила към Зара-та, но добре, че беше Саш, че иначе щях да си остана без никаква покупка. Инфото ми от петък вечер - имаше голяма табела още долу пред Екселсиора, че има разпродажба на Саш - 70%, сега не знам дали е още там, защото бяха останали сравнително малко неща. Но този магазин си го слагам в списъка да следя кога каво разпродават. Редовната цена ми идва множко.
Редовните им цени са леко обезумели. Разпродажните обаче са читави. Едно дънково сако и бели джинси вкарах. И това е финална разпродажба - ликвидация. Продавачките мънкат по въпроса мести ли се магазинът или се затваря, но аз на всяком случае днес пак ще ида да видя няма ли нещо много важно, дето да съм пропуснала да купя. И понеже съм истински разсеяна, чак сега като отворих темата, се сетих, че съм пропуснала да видя З-аутлета къде е и какво е...

# 249
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
И в З аутлет бях днес. Нормален магазин, всичко подредено, размери имаше... Какво толкова се оплаквате, не схванах. Че не е бутик - не е, ама това никой не го очаква от конфекция, мисля. Имаше много симпатични пуловери 25-35 лв, дънки по 35, поли 25-35...

# 250
  • Мнения: 1 952
Най- накрая ходих в тоя аутлет на "България" - е големи боклуци, само боклук и бабешка мода. Нищо не ми хареса, освен едни ултра къси панталонки спортни..за плаж ще са ми екстра.

# 251
  • Мнения: 5 622
Аз още не съм ходила във Варненската Зара. Нещо ме е шубе да не би да не е отминала еуфорията и да е навалица, а ако е така нямам никакво желание да се блъскам  Crossing Arms

Само една Зара ли е във Варна все още?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт