Z Outlet

  • 38 878
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 540
Момичета, все пак това е аутлет. Не спряхте да се оплаквате  Laughing

# 226
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Вярно, че е сравнително евтино, имайки предвид всички боклуци заляли магазинчетата из Пловдив и има свежи неща.
Цифри, другарко, искаме цифри!

# 227
  • Мнения: 4 916
Момичета, все пак това е аутлет. Не спряхте да се оплаквате  Laughing


Надеждата да прецакаш системата остава...

# 228
  • Мнения: 6
Аз ходих миналата седмица в магазина в София и си харесах няколко неща, и си взех две. Има и класически модели.. които вършат работа.......Цени между 19 и 80 май видях.

# 229
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Oх, бях до аутлета в Пловдив днес - 2 пъти. Мерих, връщах, пак мерих.... какво да ви кажа - не мога да се насиля да си купя  newsm78. Вярно, че е сравнително евтино, имайки предвид всички боклуци заляли магазинчетата из Пловдив и има свежи неща. Само че, на всеки, който е бил в истински магазин на Зара навън ще му е малко некомфортно из този фарс. Тъкмо си харесаш някой модел и разбира се няма твоя номер - почти всичко е XL, повечето модели са от Trafaluc серията - все пак Зара е синоним на разнообразие и избор. Прекалено малко е, надявам се в София да е по-добре.

Странно- точно в магазините "навън" ми е било трудно да си намеря размер XL, най- лесно се намираха M,L,S...

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Изобщо не погледнах цените - дрехите бяха такъв потрес, че и без пари да ги раздават, няма как да ги облека. За сметка на това от разпродажбата на Саш се сдобих със сладурски джинси за 16 лв.

# 231
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
За сметка на това от разпродажбата на Саш се сдобих със сладурски джинси за 16 лв.
Къде туй Саш на разпродажба?

# 232
  • Мнения: 5 228
Аз вчера бях в Скай Сити и не видях такова нещо. Къде ще бъде?

# 233
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой може ли да ми каже,къде се намира новия аутлет,където продават Max Mara,Furla...и не помня какво още...?

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 16:00 от Исайкова

# 234
  • Мнения: 13 512
Някой може ли да ми каже,къде се намира новия аутлет,където продавам Max Mara,Furla...и не помня какво още...?
Ти ли продаваш? Забрави къде ги продаваш ли? Wink

# 235
Аз вчера бях в Скай Сити и не видях такова нещо. Къде ще бъде?
Намира се на партера, като влезете в Скай Сити, леко в ляво по коридора, до оптиката. Пише, че предстои откриване. В момента правят магазина отвътре. Надявам се скоро да заработи и да видим как ще се представят там. Иначе в Скай Сити има какво да се купи, поне цените са достъпни

# 236
  • София
  • Мнения: 3 873
Цитат
Някой може ли да ми каже,къде се намира новия аутлет,където продавам Max Mara,Furla...и не помня какво още...?

Аз знам такъв аутлет на бул. Витоша 84, там има дрехи на марките Max Mara, Miu Miu, Prada, Marella, Moschino, Paul Smith и други. Оттам съм купувала само една жилетка на Marella, която си бях харесала в магазина на Marella и струваше 220 лв, а от аутлета я купих за 60.

# 237
  • София
  • Мнения: 4 966
Монда,сгрешила съм.Поправих се.
Извинете.

Теди,къде точно се намира магазина,за който говориш?Ориентировъчно да кажем?

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Саш е на третия етаж на Екселсиора. Аз се бях засилила към Зара-та, но добре, че беше Саш, че иначе щях да си остана без никаква покупка. Инфото ми от петък вечер - имаше голяма табела още долу пред Екселсиора, че има разпродажба на Саш - 70%, сега не знам дали е още там, защото бяха останали сравнително малко неща. Но този магазин си го слагам в списъка да следя кога каво разпродават. Редовната цена ми идва множко.

# 239
  • Мнения: 3 345
За сметка на това от разпродажбата на Саш се сдобих със сладурски джинси за 16 лв.
Къде туй Саш на разпродажба?

В Пловдив има разпродажба - 70% - в събота поне видях такава, но не забелязах нищо интересно. И с разпродажба, и без - последните години Sash изобщо не ме впечатляват... Confused

Общи условия

Активация на акаунт