За калните обувки да ви питам...

  • 11 309
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 900
baibibi,
чувствувай се поканена за мой гост 
Hug  Hug  Hug

Ама ша ти лисна два таса
хебитан или хебискръб,
щот, ако не си сменила гащите
втасахме я  newsm48

# 226
  • Мнения: 8 999
baibibi,
чувствувай се поканена за мой гост 
Hug  Hug  Hug

Ама ша ти лисна два таса
хебитан или хебискръб,
щот, ако не си сменила гащите
втасахме я  newsm48

Ама аз ги сменям само в къщи, за да ми е чисто. На гости не ги свалям, за да им цапам диваните!
Идаааа! Приготвяй чехлите!

# 227
  • Мнения: 3 091
байбиби, спри се, моля те! рискуваш да те запомним с гащите за вкъщи!  Joy Joy Joy

# 228
  • Мнения: 68
Няма шанс някоя моя гостенка да ми тъпче скъпия дъбов паркет, поръчка от Италия, със острите си токчета на някакви си ментета на Гучи за 300 лева!  Naughty  За кал не говорим, защото  не бих могла да имам приятели, които ходят пеша и то по кални  терени...  Иначе аз като ходя на гости никога не се събувам, но мойте обувки са прекалено скъпи и уникални, за да висят зарязани в коридора върху вестник. Те като са ме поканили да са си направили сметката дали ще е вредно за децата им! Аз все пак не съм от село, от столицата съм, имам аристократичен произход и по-добре мога да преценя тези неща. Sunglasses

# 229
  • Sf
  • Мнения: 808
Сега, това за домашните сутиен и гащи... Полезно!
Интересно как от калните обувки стигнахме до сутиена. Вие направо от вратата за краката, бе?!

Затова, извод: събувайте се Simple Smile Или поне гледайте обувките ви да не са кални Simple Smile А сутиенът все още да е официалният Simple Smile

Аз пък вкъщи, освен, че се събуваме, не нося домашни сутиен и гащи, ами домашен костюм на зайчета Simple Smile

Стига вече съм приказвала небивалици Simple Smile Отивам да зачервявам яйцата Simple Smile Мартеници, яйца, козунаци, каквото дойде Simple Smile

Дуци, Дуци, и аз не се разбирам, чедо Simple Smile

# 230
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Българка, rulez Simple Smile))

# 231
  • Мнения: 1 951
Няма шанс някоя моя гостенка да ми тъпче скъпия дъбов паркет, поръчка от Италия, със острите си токчета на някакви си ментета на Гучи за 300 лева!  Naughty  За кал не говорим, защото  не бих могла да имам приятели, които ходят пеша и то по кални  терени...  Иначе аз като ходя на гости никога не се събувам, но мойте обувки са прекалено скъпи и уникални, за да висят зарязани в коридора върху вестник. Те като са ме поканили да са си направили сметката дали ще е вредно за децата им! Аз все пак не съм от село, от столицата съм, имам аристократичен произход и по-добре мога да преценя тези неща. Sunglasses

брЯх.....

# 232
Spored situaciata , gosta sam shte preceni dali da se sqbue! Estestveno e da se popita domakina " ...dali moje da se vleze s obuwkite ?!?"
Moje v jilishteto pqk da ima kuche , kotka i prochie ...

# 233
  • Мнения: 225
Цитат на: Caprari link=topic=167529.msg3273694#msg3273694 date=1172145396
....че селско е да се събуеш, защото миризмата не винаги е от най-приятните.Какво мислите?
[/quote
По-селско е миризмата на краката не винаги да е от най-приятните...

# 234
  • Мнения: 3 042
Moje v jilishteto pqk da ima kuche , kotka i prochie ...

Eeeeeeeeee хората който гледат кучета, котки.....в къщи в мръсотия ли живеят, та да е задължително влизането с обувки!? 78

# 235
  • Мнения: 6 167
никой не се събува, ходим като талибани из къщата.
селско , неселско - това е положението.
у нас е демокрация. който каквото иска да прави, за улесенение пода е теракот, минавам отвреме навреме с ултра модерната си прахосмукачка и миячка и толкоз. Laughing

пс: да вметна , че и шкаф за обувки нямаме  Crazy

# 236
  • Мнения: 3 447
пс: да вметна , че и шкаф за обувки нямаме  Crazy
На вестник пред вратата, нали  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 6 167
пс: да вметна , че и шкаф за обувки нямаме  Crazy
На вестник пред вратата, нали  Mr. Green

ох, трудна тема  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 26
е това е голяма селения да отидеш на гости и да влезеш с калните обувки ако е лято по сам сагласна но в кално време това вече е варха  все пак йивеят хора в този дом а ако има и деца савсем

# 239
  • в Низината
  • Мнения: 705
По-близките ни хора се събуват, но иначе нямам претенции гостите ни да са събути. След това един моп и готово Laughing

Общи условия

Активация на акаунт