Срамувате ли се от общи бани съблекални сауни ?

  • 25 334
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
Попадала съм в обща сауна и парна баня. Жените бяха предимно по монокини, някои почти голи. Мъжете - по кърпи. На такива места мисля, че това е най - подходящото облекло и не намирам нищо срамно и неприлично...
Немога да си обясня как ще е нормално да ходиш гола пред непознати мъже. Че най малкото някой от тях ще вдигне самолета.. Joy hahaha Joy В скандинавските страни е нормално и там в СПА комплексите всички си ходят чисто голи но в България ние все пак сме с балкански манталитет ми се струва малко преувеличено с тези смесени сауни.. newsm78 newsm78

# 61
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не не се срамувам и аз имам това което имат и те.

# 62
  • Мнения: 3 674
Попадала съм в обща сауна и парна баня. Жените бяха предимно по монокини, някои почти голи. Мъжете - по кърпи. На такива места мисля, че това е най - подходящото облекло и не намирам нищо срамно и неприлично...
Немога да си обясня как ще е нормално да ходиш гола пред непознати мъже. Че най малкото някой от тях ще вдигне самолета.. Joy hahaha Joy В скандинавските страни е нормално и там в СПА комплексите всички си ходят чисто голино в България ние все пак сме с балкански манталитет ми се струва малко преувеличено с тези смесени сауни.. newsm78 newsm78
Мисля 4е това е непрвдоподобно изказване.... В Скандинавската об6тност влизат  три държави: Дания,Норвегия и  Швеция. В Норвегия няма и в Швеция  няма...об6ти сауни и СПА дето вси4ки и мъже и жени  си ходят 4исто голи.  За Дания незнам ...но съм по4ти  99% сигурна 4е и там няма такова не6то.

 Сакндинавските закони са доста  кносвервативни....Това го знам със сигурност тъй като живея тук от доста време.
 Виж има 100%  в Финландия...но  тя не е в Скандинавскта об6тност Peace
Финдландците на са скандинавци....те идват от Урал и езика им е съвсем разли4ен от скандинавските езици като датски,6ведски и норвежки.....наистина ни6то об6то;-)

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 18:38 от roza66

# 63
  • Мнения: 505
Дори не съм се замисляла за това  Peace Изобщо не ми пука, а и не се заглеждам по останалите.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 951
Не се срамувам.Посещавам ги ,когато се налага.

# 65
  • Мнения: 6 167
определено - да.
особено от общи бани. отвратително е.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
имам хубаво тяло и не се срамувам да се събличам в общи бани и съблекални...но това в никакъв случай не означава, че се чекна там...просто си свършвам експедитивно работата и...да Laughing също и не гледам другите голи жени...коя каква е, какви гърди има и т.н... Peace

# 67
  • Мнения: 1 299
Много ме е срам  Embarassed Embarassed Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 299
Мисля 4е това е непрвдоподобно изказване.... В Скандинавската об6тност влизат  три държави: Дания,Норвегия и  Швеция. В Норвегия няма и в Швеция  няма...об6ти сауни и СПА дето вси4ки и мъже и жени  си ходят 4исто голи.  За Дания незнам ...но съм по4ти  99% сигурна 4е и там няма такова не6то.

 Сакндинавските закони са доста  кносвервативни....Това го знам със сигурност тъй като живея тук от доста време.
 Виж има 100%  в Финландия...но  тя не е в Скандинавскта об6тност Peace
Финдландците на са скандинавци....те идват от Урал и езика им е съвсем разли4ен от скандинавските езици като датски,6ведски и норвежки.....наистина ни6то об6тоWink
Аз да кажа за Дания - като в Швеция и Норвегия. Няма общи сауни и бани...Ако има нещо общо никой не се разнася гол. Както казва един датчанин - много сме скромни, за да си ходим голи пред всички. Но съм чувала за Финландия, че имат такива сауни. Но както каза Роза - те не са скандинавска държава.

# 69
В сауната влизам с карпа и по прашки. Обикновено свалям кърпата и се чувствам прекрасно без да ме интересуват околните. За мен в това няма нищо срамно, а и тялото ми не е за подценяване...

# 70
  • Мнения: 95
Бих се притеснила... мъничко Embarassed
roza66, благородно ти завиждам, че не живееш в България

# 71
  • Мнения: 3 674
Бих се притеснила... мъничко Embarassed
roza66, благородно ти завиждам, че не живееш в България

По стечение на обтоятелсвата така се случи Rolling Eyes Ама и България си ми харесва да ти кажа,само че не мога да се прибера да живея там сега.Мъжо не говори български,ако се приберем в БГ..какво ще работи кат не знае езика newsm78 ....а и децата му ще му липсват много Rolling Eyes...така че за сега сега сме тук,па ще видим след време.Може и да успея да го навия  моя да дойдем да живеем в БГ.Нищо се не знае.... Hug

# 72
  • Мнения: 4 621
Въобще не ми пука - харесвам си тялото и не ме е срам от него Hug

# 73
  • Мнения: 23 022
На мен също ми е много неприятно и поради тази причина когато съм гола до кръста се обръщам кък стената,а за долната част на тялото сядам и така се обличам или събличам.
Peace Не ми е приятно

# 74
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
не не се срамувам или по скоро може би , защото не съм попадала в подобни ситуации  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт