Teн и хубава кожа

  • 4 588
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Аз се пека по чадър и пак чернея.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре де,искам да попитам тези,които ползват бронзанти...Не се ли отразява,не пада ли бронзанта,когато си почиствате лицето,ексфолиарте или правите маски?Не става ли на петна...най- малкото?

# 17
  • Мнения: 2 386
Всичко което се прави в границите на нормалното е полезно!Така,че да ли ще е солариум,автобронзант или слънце не би навредило ако не се прекалява!

И кое е в границите на нормалното за сравнително слаб солариум? Питам,защото на 10 март трябва да съм с тен,но се чудя кога да започна,защото съм леееко мургава..Отсега или само последната седмица...... newsm78  Hug

# 18
  • Мнения: 167
miss-sixty мерси за отговора  bouquet непременно ще го пробвам.
 Аз за себе си съм избрала изкуствения тен, защото това с умереното излагане на слънце важи само за по-тъмните кожи. Аз и 6 месеца да се пека помалко под чадъра пак няма да имам тен.
 evanescent, защо не пробваш спрей-тен щом ти трябва за точна дата. Аз миналата година бях на една свадба и отидох да ме напръска-останах мн доволна Peace

# 19
  • Мнения: 2 092
Имам колежка ,която маже тялото си със зехтин а лицето с крем с висок SPF,като се върне от почивка-тялото и като шоколад,лицето -като маска,според мен естетика въобще липсва!Мисля,че всичко трябва да бъде с мярка!
Мирела-има и естествени автобронзанти-продукти,които съдържат бета-каротен,н-р морковите!Аз съм си правила маска с морков,тена веднага става по-тъмен и равен!пък и въобще не е вредно/освен ако някой не е алергичен/ Има и готови продукти за слънцезащита,в състава на които има бета-каротен,но за тях не мога да дам препоръка,защото не съм ползвала!

# 20
  • Мнения: 812
Добре де,искам да попитам тези,които ползват бронзанти...Не се ли отразява,не пада ли бронзанта,когато си почиствате лицето,ексфолиарте или правите маски?Не става ли на петна...най- малкото?
пада,но постепенно ,затова е необходимо поне веднъж седмично,да се мажеш,за освежаване на тена.

# 21
  • Мнения: 2 926
Слънцето определено не влияе добре на моята кожа.Избягвам да се показвам на слънце - колкото мога разбира се.Но пък на солариум ходя - прекалено съм бяла, за да ходя разголена лятото без тен.

# 22
  • Мнения: 812
Добре де,искам да попитам тези,които ползват бронзанти...Не се ли отразява,не пада ли бронзанта,когато си почиствате лицето,ексфолиарте или правите маски?Не става ли на петна...най- малкото?
пада разбирасе,но постепенно,затова е необходимо поне веднъж седмично да се мажеш,за освежаване на тена Simple Smile

# 23
  • Мнения: 812
Извинявам се Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 186
А калифорнийски тен? Ходил ли е някой? Аз все се каня да го пробвам, но още не съм.
Относно вредата, не мисля, че слънцето и солариума вредят, ако са с мярка и се ползва козметика. Лицето трябва да се пази, най- добре да не се пече.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 09:57 от Lady Marmalade

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само под чадър! Не ставам шоколадова, но съм много бяла и получавам добър тен!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Мирела-има и естествени автобронзанти-продукти,които съдържат бета-каротен,н-р морковите!Аз съм си правила маска с морков,тена веднага става по-тъмен и равен!пък и въобще не е вредно/освен ако някой не е алергичен/ Има и готови продукти за слънцезащита,в състава на които има бета-каротен,но за тях не мога да дам препоръка,защото не съм ползвала!


Taka ще станете по-скоро оранжеви!  Confused

А калифорнийски тен? Ходил ли е някой? Аз все се каня да го пробвам, но още не съм.


ДеянаЗ беше ходила на такъв, след къпане стана на петна и не повтори.

# 27
  • Мнения: 565
Умерено,премерено,измерено- няма такъв вариант. На кожата на лицето слънцето вреди. Задължително-крем с фактор и зимата и лятото.

Точно така е. Няма здраволсловен тен придобит от слънце или солариум, дори и да е умерен. Ходя на салон да ме правят със спрей.   bouquet

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Тен постигам с мляко с мн. висок фактор на тялото и шапка с козирка на лицето.
С ф 30 мога цял ден да лежа на слънце и кожата ми (матова е) не се променя - нито чернее, нито гори.
Постепенно увеличавам интервалите между мазанията и почернявам бавно без изгаряния.
Лицето ми хваща "градски" тен от разходките с децата, колкото и да го крия - почернява.

# 29
  • Мнения: 1 725
Ами няма напълно безвреден тен, не мисля че химията в автобронзантите за изкуствено постигане на тен е безвредна, да не би и мръсния въздух, който го дишаме да е безвреден... Истината е че всеки сам за себе си трябва да прецени плюсовете и минусите и да реши кой метод и доколко да ползва. Малкото излагане на слънце или солариум е полезно все пак, пък който се страхува от преждевременно състаряване или рак на кожата ще си ходи беличък  Wink или ще се маже с автобронзанти.

Общи условия

Активация на акаунт