Teн и хубава кожа

  • 4 590
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
# 61
Zdraveite na vsi4ki! Pro4etoh vsi4ko do tuk.Ve4e 2-ri den se rovq iz internet.Tazi godina sam abiturientka i ako iskam da se poqvq na bala s roklqta si trqbva da pridobiq ten.Po princip sam mnogo bqla, a ne iskam da hodq na solarium, 4e kato pro4etoh za strani4nite efekti....mi to hi4 ne si struva.Na 22.05 mi e bala i nz kakvo da pravq.Misleh da hodq v tova studio HOLYWOOD TAN ama...kato 4eta mai ne ste mn dovolni.Molq Vi posavetvaite me.Po4ti nqmam vreme ve4e a i lo6oto e 4e 4e ina4e nqma kak da si zakriq belezite po garba (ot papki - lekarite kazvat 4e e normalno.Az ne vijdam koe mu e normallnoto ama...tova e dr tema) Shte sam Vi mn blagodarna ako mi otgovorite vazmojno nai - barzo


P.S - A kade to4no v SF se namita tova Studio?

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Всичко което се прави в границите на нормалното е полезно!Така,че да ли ще е солариум,автобронзант или слънце не би навредило ако не се прекалява!
И аз съм на това мнение newsm10

# 63
  • Мнения: 1 952
Излагането на слънце...цяло лято за по два часа сутрин на плажа..какви резултати дава, супер тен, дълготраен и здравословен. Опитала съм го.
Ето това е златната среда, ама повечето хора ходят на море за 1 седмица и се пържат от сутрин до вечер на плажа, та да натрупат тен за цялата година.

# 64
Автобронзант според мен е златната среда!

# 65
  • Мнения: 146
Всичко умерено е добре. Слънцето излъчва UVA и UVB лъчи. Първите карат кожата да синтезира меланин и така потъмняваме и това е полезно за имунната система.  Вторите лъчи са тези, които предизвикват раковите заболявания, меланоми, алергии, изгаряния и др. Обикновено добрите слънцезащитни кремове съдържат UV екрани ( титанов оксид например)- да отразяват слънчевата светлина и УВ абсорбери (бензофенони и цинамати)- те улавят вредните лъчи и ги преобразуват в топлина, Така че, ако се снабдим с добър крем и стоим умерено под действието на слънчевите лъчи - тена би бил здравословен и красив.
Nivea са добри от масовата козметика, а от медицинската - Bioderma

# 66
  • Мнения: 3 268
Изобщо не се излагам на слънце.Гледам да се пазя доколкото мога.

# 67
Interesno mi e sled kato si se namazal s bronzanti i sled tva se pe4e6 na slance tena ot slanceto pada li zaedno s toq ten ot bronzantite ?

Общи условия

Активация на акаунт