Правили ли сте цитонамазка?

  • 8 775
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да правила съм няколко пъти, но не е ежегодно. Тази година ще направя пак, чакам да започнат профилактичните прегледи на работата ми.
На 31 години съм.

# 61
  • Мнения: 1 817
Правя си цитонамазка горе долу на 6 месеца, защото живея в Германия и имах от време на време лоши резултати от цитонамазката  Hug...
Ако си в софия и имаш проблем, първо ти препоръчвам да отидеш до онкологията и там да направиш 1 цитонамазка. Иначе доктор Попов в Шейново и проф. Карагьозов в Медицинска академия са най-добрите специалисти по този въпрос! Препоръчвам ги от опит! Имам проблем с цитонамазката от 5 години насам...
Дано всичко при теб е на ред!
Успех!

# 62
  • Мнения: 338
След раждането си направих-около 40 дни след това-гинеколожката ми каза да отида след 6 месеца отново-на 23 год. съм Hug

# 63
  • Мнения: 3 356
Веднъж,преди да родя.На 30 съм.

# 64
  • Мнения: 8 505
Втора опция.На 27 съм.

# 65
  • Мнения: 959
Да,най-редовно Peace

# 66
  • Мнения: 1 533
и аз не съм Embarassed но вече е крайно време да отида и да си направя
 Калин@,душко давай да се водим за ръчичка и да ходим двечките Laughing...само че при кого? newsm78 щото и аз нямам вяра на русенските докторя Rolling Eyes

OnlyOne, благодаря!

Счетка, добре че са тези теми, да се сещаме.

# 67
  • Мнения: 4 324
Дано темата подсети повече момичета да идат и да си направят цитонамазка.

Аз започнах и "кампания" сред познатите и приятелките си.
 реакцията е почти една и съща ......... Sad "Срам ме е" Sad

# 68
  • Мнения: 167
Миналата година, когато ходих на профилактичен преглед при джипката, сестрата се обади и каза, че на 2 години се полага цитонамазка. Направих я, но след това правих втора и гинеколожката каза, да си я пазя 1 година и след като мине годината пак да ходя. След месец ще напрвя 36 /леле колко съм одъртяла  Thinking/, ама само да сме здрави  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт