с какво отоплявахте стаята на новороденото си дете? климатик-ДА или НЕ?

  • 4 445
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 917
В началото с климатик. След това - с парно.

# 76
  • Мнения: 492
Ние сме на парно, но мисля, че ако  въздушната струя не е насочена към детското креватче няма проблем да се отоплявате с климатик!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 688
вкъщи сме изцяло с климатик,педиатърката казва че няма проблем.

# 78
# 79
  • Мнения: 1 422
За мен климатиците изобщо не са смислена опция за нищо. Шумът не го понасям изобщо. А такъв постоянен звучен фон за малко дете според мен е невротизиращ.

# 80
  • Русе
  • Мнения: 996
Ние сме на парно, но мисля, че ако  въздушната струя не е насочена към детското креватче няма проблем да се отоплявате с климатик!
  Peace

# 81
  • Мнения: 1 264
Ние сме на парно. А когато не са го пуснали още или са го спрели в края на сезона, ползваме духалка. Нямаме климатик, но сигурно заради летните жеги ще си купим. Мисля да го поставим във всекидневната и когато охлажда, бебо да е в друга стая, вратите да са отворени.  Wink

# 82
  • Мнения: 576
Ние се отопляваме с маслен радиатор. За климатика знам, че не го препоръчват за малки деца.

# 83
  • Мнения: 4 447
Заклиматика - твърдо НЕ Naughty

Ание отоплявахе с локалко парно.

# 84
  • Мнения: 3 069
Аз не съм особено компетентна,но моето бебче е лятно и бяха ужасни жеги.Всички казваха да не пускам климатик,но аз не ги послушах-пусках климатика,но в другата стая и така детето беше много по-спокойно и спеше по-дълго:)Сега вече е по-голяма,топлим се с климатик,и честно да си кажа не виждам защо не?Даже с климатик много по-лесно се поддържа постоянна температура.Според мен единствения недостатък е че много изсушава въздуха и няма как да сложиш купичка с вода върху него например.За целта си купихме овлажнител

Съгласна съм с този вариант.
Ние се отпляваме с парно но толкова изсушаваше въздуха, че се наложи да купим овлажнител.
Миналото лято беше ужасно топло но Вики беше малък и не го усети много неразположението от горещините, но сега ще слагаме климатик.
Не мисля, че е вредно да сте на климатик, но ако ви е сух въздуха купете си овлажнител.И да не духа в бебока Grinning

# 85
  • Мнения: 4 546
ами лятото като се поддържа в къщи Т доста по-ниска от тази навън, как ги извеждате малчовците? изключвате климатика няколко часа преди разходка или направо от 24-25 градуса ги изкарвате на 30-35?

# 86
  • София
  • Мнения: 508
ами лятото като се поддържа в къщи Т доста по-ниска от тази навън, как ги извеждате малчовците? изключвате климатика няколко часа преди разходка или направо от 24-25 градуса ги изкарвате на 30-35?
Лятото го извеждам сутрин от 9 до към 11-12ч. когато не е такава жега, както и след 5ч. а климатика го пускам на 26-27 градуса за да не е чак такава разликата

Общи условия

Активация на акаунт