На море в чужбина - 2007 - Всичко по темата!

  • 55 992
  • 527
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 014
Аз пак ще задам странен въпрос - колко горе-долу пари се харчат (знам, че е много относително), когато сте на база ол инклузив в Турция?
Нямаме намерение за шопинг турове и прочие.

Ние бяхме на обикновен инклузив и въпреки всичко ни се наложи да си купуваме само цигарите на мъжа ми, 2-те екскурзии (но вие не смятате да ходите),какво друго - вечер продаваха захарен памук и пуканки и децата естествено искаха - мисля, че бяха по 2 евро. Все пак вземи някакви пари - може да си забравиш четката за зъби, а и да не забравяме, че недай си боже имате някакъв проблем - лекаря в хотела обикновено е платен. Не става въпрос за медицинската застраховка. Аз бих те посъветвала да си вземеш малко пари и да си носиш някаква дебитна/кредитна карта.


# 466
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Благодаря за отговорите; то е ясно, че без пари няма да тръгнем.
Ние също ще сме на обикновен All.

# 467
  • София
  • Мнения: 6 999
Имам въпрос дали някой е ходил и доволен ли е от някой от следните хотели в Абталия:

Риксос премиум /Rixos Premium/

Сирене Голф Резорт /Sirene Golf Resort/

Титаник делукс /Titanik delux/

Грийн палас /Green palace/



Трябва бързо да избера и резервирам за почивка там. Ясно ми е, че първия /Риксос премиум е най-добрите, но ми се струва скъп и ще се ориентирам към другите. Въпросът е към кой от тях.

Моята агентка ме уверява, че след средата на Септември там все още си е хубаво и топло времето, но дали е така?  newsm78

Мерси на всички, които ще ми споделят мнение.

# 468
  • UK
  • Мнения: 1 334
В края на септември времето е все още много хубаво: 30-35 градуса.

# 469
ZDRAVEITE MNOGO SILNO ME INTERESUVA NQKOI P1TUVAL LI E DO GURCIA S AGENCIITE ''Пиринтурист ''I ''ПЛАНЕТ Туроператор'' ILI NQKAKVA INFORMACIA ZA TQH KATO AGENCII KAKVI SA ,MOJE LI DA IM SE IMA DOVERIE,MOLQ KAJETE MI ,PREDVARITELNO BLAGODARQ.

# 470
  • Мнения: 1 937
Isa, ако никой не се включи с отзиви, прегледай мнения на туристи тук

# 471
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Isa, виж из някой от руските форуми.
Напиши името на съответния хотел в Гуглето и със сигурност ще излезне нещо.

# 472
  • Мнения: 1 014
Моята агентка ме уверява, че след средата на Септември там все още си е хубаво и топло времето, но дали е така?  newsm78
Мерси на всички, които ще ми споделят мнение.

Права е твоята агентка, вече може би ще почиваме напролет и есента. По времето на горещините у нас, в Анталия е било ок. 60 градуса.  ooooh! Ние имахме късмета да почиваме в Турция преди този рекорд.

# 473
  • Мнения: 4 425
Ние бяхме точно по време на рекордните жеги и се търпеше,но когато при нас стигна 42 градуса се усещаха много повече от техните 60..

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Имате предвид 60 градуса по Целзий ли?

# 475
  • София
  • Мнения: 6 999
Много благодаря.

Вече бях прочела по-голямата част от тази тема и пробвах това с руските сайтове, но не за всеки хотел намерих...

Иначе мненията са все положителни.

Verdad, мерси за сайта. Ще се възползвам.

Явно сезона се удължава. В началото на годината агентката ми каза, че ще ми запази чак в началото на Септември, когато цените падат. Като говорихме вчера каза, че вече за началото на Септември всичко е пълно и да побързам.
 

# 476
  • Мнения: 2 768
Isa, изобщо не се притеснявай! Октомври все още става за почивка в Турция, а за септември да не говорим.  Grinning

Според агентката на Астрал в Мармарис, именно октомври е най-добрият месец за почивка - жегата е по-поносима, а водата в морето е страхотна. Няма и много туристи.

Ама за нас, с учениците... няма голям избор...  Rolling Eyes

# 477
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама за нас, с учениците... няма голям избор...  Rolling Eyes

Ееее - една седмица само ще пропусне детето от училище. Какво толкова?  newsm78
Или вече не е толкова лесно да отсъстват от училище децата? 

# 478
  • София
  • Мнения: 938
Имам въпрос дали някой е ходил и доволен ли е от някой от следните хотели в Абталия:

Риксос премиум /Rixos Premium/

Сирене Голф Резорт /Sirene Golf Resort/

Титаник делукс /Titanik delux/

Грийн палас /Green palace/




За края на септември обмисляме в Анталия тези хотели

Barut Hotel's Lara Resort Spa& Suites
Delphin Palace
Titanic beach&Resort

а във Фетие тези:
Club&Hotel Letoonia
Lykia Botanika Beach&Fun Club

# 479
  • София
  • Мнения: 6 999
mkp, за кои дата обмисляте точно?

Ние ще сме май от 15-ти Септември и за сега се спираме на Грийн палас.
Заради многото зеленина.

Общи условия

Активация на акаунт