На море в чужбина - 2007 - Всичко по темата!

  • 55 979
  • 527
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 236
Isa, за IC Green palace в Анталия ли става дума?
Ако е така, аз се прибрах в четвъртък от Турция, /бяхме в IC Santai в Белек/ и минахме покрай IC Green palace, който е по път от и за летището. Хотелът е хубав, но в никакъв случай не ми се вижда удачен за почивка...по скоро за бизнес пътуване. Близо до летището и близо до града... newsm78

# 481
  • София
  • Мнения: 6 999
Мисля, че за него става дума: http://www.ichotels.com.tr/greenpalace/eng/index.html

На 25 км. е от града и на 15 от летището. Ти ме смисляш - защо да не става за почивка? Поне от сайта му и от думите на агентката ми е много хубав и зелен. Руските туристи същото казват...

# 482
  • Мнения: 236
Isa, извини ме...опитах се да те подведа без да искам...   bouquet Грешката е моя, просто се заблудих. Този, който е близо до летището е IC Airport.
Така или иначе на мен агентката ми препоръча горещо тази верига и в никакъв случай не съжалявам, че и се доверих.
Надявам се и вие да останете доволни   grinning039

# 483
  • София
  • Мнения: 6 999
Fru-Fru, стават грешки Simple Smile

Мерси все пак.
Белек май е много популярен тази година... Бившия ми мъж там искаше да ходим, ама...

# 484
  • Мнения: 236
Не съм сигурна, че е много популярен сред българите да ти кажа. От цял самолет да бяхме около 10 човека при трансфера за Белек... В IC Santai бяхме само ние, но с полета в събота явно бяха дошли още две български семейства, които съвсем случайно чух в ресторанта. Но просто съм потресена от нашествието на руски туристи в Турция. Турците владеят вече руския като бащин език  Grinning Ходихме на екскурзия до Демре-Мира Кеккова...всички табели са само на турски и руски

# 485
  • София
  • Мнения: 938
mkp, за кои дата обмисляте точно?

Ние ще сме май от 15-ти Септември и за сега се спираме на Грийн палас.
Заради многото зеленина.

Ние мислим по-скоро от 22-ри. Първата седмица на септември ще сме в Холандия на море, в Домбург, та да имаме време да се поприберем, все пак. За сега ние сме се спрели на Делфин, и Титаник. Понеже имат най-добри условия за деца. И фамилни стаи. Белек не щем, плажът бил каменист (Фру, вярно ли е)

# 486
  • Мнения: 236
Плажната ивица при нас беше страхотна. Широка и чиста. Само на метър от водата започват камъчета, което е различното от нашите плажове и неприятното за мен, а и за малкия. Водата е много чиста и топла. Нямам представа защо всички се бутаха на басейните  Rolling Eyes На мен на морете ми беше много приятно и спокойно

# 487
  • Мнения: 4 425
mkp, за кои дата обмисляте точно?

Ние мислим по-скоро от 22-ри. Първата седмица на септември ще сме в Холандия на море, в Домбург, та да имаме време да се поприберем, все пак. За сега ние сме се спрели на Делфин, и Титаник. Понеже имат най-добри условия за деца. И фамилни стаи. Белек не щем, плажът бил каменист (Фру, вярно ли е)

Не е каменист-много хубав пясък,само точно преди водата има камъчета ,но не са като нашите и не боцкат.Минавата дървени пътеки навсякъде и е много хубав плажа,морето чистооооо..Кеф да ти е  Peace

# 488
  • София
  • Мнения: 6 999
mkp, жалко ще се разминем... Иначе щеше да е хубаво Ванеса и Дариа да си играят пак заедно.

# 489
  • Мнения: 1 009
с две ръце съм за Риксо в Белек-миналата година бяхме там края на септеври беше 35 градуса и изкарахме супрел.А Delphim в Анталия е на много комуникативно място едни приятели са там сега и казват, че е супер

# 490
  • Мнения: 79
здравейте на всички!Миналата година ходихме със съпруга ми на почивка в Мармарис в х-л Мармарис Парк всичко беше страхотно починахме си и се забавлявахме .Тази година искаме отново да посетим турция ще бъдем отново без малката, но си мислихме този път да си починем на друго място и по точно в Анталия запознах се с всички публикации от 1 до 25 страница и си направих извода че в Анталия наистина ще се забавляваме и починем по добре от мармарис.Спряла съм се на тези хотели ако имате информация за тях моля да я споделите
Garden Resort/Kemer5*
Club Hotel Kosdere/Alania 4*
Club Hotel Falkon/ Antalia 4*
Justiniano Wish Side/Side 5*

В тези курорти има ли също  както в Мармарис маршрутки до центъра които минават на всеки 15мин. Кой курорт  бихте препоръчали на едно младо семейство? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

# 491
  • Мнения: 4 425
Не бих препоръчала Алания ,тъй като  е далеч от Анталия и много ще пътувате дори и за 1 шопинг,на 140 км от Анталия е...В Турция се спазват и ограниченията на скоростта така,че  пътя си е път..Няма да можете да отидете и на някоя от предлаганите екскурзие понеже пътя става прекалено дълъг..Това  е нов курорт,отдалечен и затова цените са по-ниски,но аз не бих го избрала.

# 492
  • Мнения: 1 009
да Алания не  е много добър вариант, ние бяхме в Белек маршрутки имаше, но по принцип за всички хотели, който са в Белек правят безплатна екскурзия до Анталия с автобус на фирмата, с която отивате.Ние бяхме с Астрал и сме много доволни-разбира се ни заведоха в един златарски магазин за 20 минути, до водопада в Анталия и до камилите и после ни пуснаха да се разхождаме кадето си искаме-в стария град, на пазар кой където си реши за два часа и ни върнаха всеки по хотелите с автобусчето

# 493
  • Мнения: 79
а в Сиде  някой ходил ли е? Влязох в руския сайт и за хотела който съм посочила по горе в Сиде има мноооого противоречиви мнения едни са много доволни други категорично  отказват да го посетят отново ,оффф Tired наистина не мога да реша?! В Мармарис всичко страшно много ни хареса хотела, обслужването близко до центъра, спокойно можеш да се разходиш до яхтеното пристанище или по магазините, невероятен нощен живот но със съпруга ми мислихме , вместо да се връщаме на същото място е по добре да  посетим и друг курорт. Значи Алания  я отписвам знаете ли кой от другите курорти се доближава до Мармарис?

# 494
  • Мнения: 2 768
Зависи какво разбираш под приятно прекарване. Ако държиш да има в близост град с нощен живот, то по-добре пак се насочи към Мармарис или пък пробвайте в Бодрум.
Около Кушадасъ също има хотелски комплекси на около 15-20 км, пак може да се правят разходки.

Ние ще сме в Сиде тази година, но аз търся хотели по други критерии.

Общи условия

Активация на акаунт