Booking.com – 8

  • 2 860
  • 99
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
"Booking.com" е една от най-големите онлайн платформи за краткосрочни наеми (short-term rentals).

Предлаганите услуги включват:

  • Отдаване и наемане на имоти от различен тип – хотелски стаи, частни квартири, къщи, вили, бунгала и др.;
  • Закупуване на билети за атракции и забележителности във всяка туристическа точка по света;
  • Поръчка на такси или Rent-a-Car услуги.

Компанията е основана през 1996 г., като централата ѝ се помещава в столицата на Нидерландия – Амстердам.

Телефонни номера за връзка: 008001194467 или 008001194468, като в работни дни може да се свържете директно с българската линия: 02/4253700 или 02/9060903.

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.




# 1
  • Мнения: 1 273
Прехвърлям си мнението тук, даже май съм първа
На мен пък с последната резервация ми дадоха един кеш бек,  около 8% от сумата, не помня как беше формулиран, упоменат си беше още при резервирането, но не беше с код със сигурност. Хубавото е, че имат година валидност тези кредити, все ще се нагласят някъде.
Black cat, благодаря за темата!

# 2
  • София
  • Мнения: 15 258
Получих код от Таня. Безкрайно съм благодарна! Heart

*******************
Спешно ми трябва код.
Оказа се, че мястото, в което трябва да се настатим във вторник,  е продадено от хоста и след дивни разговори от неделя до преди малко - най-после букинг канселираха резервацията ми, за която иначе дръпнаха парите преди 2 седмици.
Изтощена съм от 4-дневни разправии и кореспонденции, но накрая успях да ги убедят да канселират резервацията и да ми върнат парите.
Ако събера сили, може и да ви разкажа...... някой път.

Но така или иначе - спешно търся код.
Моля, ако някой има - да ми го изпрати с лично съобщение.

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 18:21 от Vivi

# 3
  • София
  • Мнения: 13 256
Спешно ми трябва код.
Оказа се, че мястото, в което трябва да се настатим във вторник,  е продадено от хоста и след дивни разговори от неделя до преди малко - най-после букинг канселираха резервацията ми, за която иначе дръпнаха парите преди 2 седмици.
Изтощена съм от 4-дневни разправии и кореспонденции, но накрая успях да ги убедят да канселират резервацията и да ми върнат парите.
Ако събера сили, може и да ви разкажа...... някой път.

Но така или иначе - спешно търся код.
Моля, ако някой има - да ми го изпрати с лично съобщение.
Някой прати ли ти? Току-що видях, че имам код. Повече от месец не ми бяха пращали. Simple Smile  Пиша ти л.с.

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 18:35 от Таня67

# 4
  • София
  • Мнения: 15 258
Спешно ми трябва код.
Оказа се, че мястото, в което трябва да се настатим във вторник,  е продадено от хоста и след дивни разговори от неделя до преди малко - най-после букинг канселираха резервацията ми, за която иначе дръпнаха парите преди 2 седмици.
Изтощена съм от 4-дневни разправии и кореспонденции, но накрая успях да ги убедят да канселират резервацията и да ми върнат парите.
Ако събера сили, може и да ви разкажа...... някой път.

Но така или иначе - спешно търся код.
Моля, ако някой има - да ми го изпрати с лично съобщение.
Някой прати ли ти? Току-що видях, че имам код.

Все още не.

# 5
  • Мнения: 93
Получих код от Таня. Безкрайно съм благодарна! Heart

*******************
Спешно ми трябва код.
Оказа се, че мястото, в което трябва да се настатим във вторник,  е продадено от хоста и след дивни разговори от неделя до преди малко - най-после букинг канселираха резервацията ми, за която иначе дръпнаха парите преди 2 седмици.
Изтощена съм от 4-дневни разправии и кореспонденции, но накрая успях да ги убедят да канселират резервацията и да ми върнат парите.
Ако събера сили, може и да ви разкажа...... някой път.

Но така или иначе - спешно търся код.
Моля, ако някой има - да ми го изпрати с лично съобщение.

Толкова несериозно от тяхна страна...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 696
ДАДЕН!

Имам код за даване, пишете ми на лични. Важи до 17.05.

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 23:29 от Mimkish

# 7
  • Мнения: 1 478
Запис и благорадя за темата. Simple Smile)

# 8
  • Мнения: 1 351
При резервация, за която е ползван код, при евентуална промяна впоследствие на дати или промяна броя на дните, действието на кода запазва ли се?

# 9
  • Мнения: 4 432
При промяна се запазва. При отказ и нова резервация не

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
При резервация, за която е ползван код, при евентуална промяна впоследствие на дати или промяна броя на дните, действието на кода запазва ли се?
Да, кода си остава, ако ползвате същата резервация, само се актуализира сумата. Вчера намалих дните за единият хотел  и виждам, че са коригирали сумата за кредита.

# 11
  • Мнения: 388
Освен това ако анулирате , кодът може да се ползва за нова резервация , ако не му е изтекъл срокът.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 273
Освен това ако анулирате , кодът може да се ползва за нова резервация , ако не му е изтекъл срокът.
Супер, аз това не го знаех.

# 14
  • Мнения: 167
Запис и благодаря за темата

Общи условия

Активация на акаунт