Booking.com /Тема 5/

  • 31 244
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 19
Здравейте, някой с код за booking

# 2
  • Мнения: 2 113
Здравейте, някой с код за booking
Извинете за въпроса, код за намаление ли се търси и при какви условия ви го дават от букинг ?
Нова съм.

# 3
  • Мнения: 4 384
Здравейте, някой с код за booking
Извинете за въпроса, код за намаление ли се търси и при какви условия ви го дават от букинг ?
Нова съм.
Изпраща се на произволен принцип и представлява кредит във вид на процент от цената на настоящата резервация, който да се използва при последващи.

# 4
  • Мнения: 563
свободен код.
изтича на 11,06
F1HPA3DZWZ

# 5
  • Мнения: 2 113
Здравейте, някой с код за booking
Извинете за въпроса, код за намаление ли се търси и при какви условия ви го дават от букинг ?
Нова съм.
Изпраща се на произволен принцип и представлява кредит във вид на процент от цената на настоящата резервация, който да се използва при последващи.

Много благодаря !
За сметка на букинг ли е?
Предполагам, не е за сметка на мястото за настаняване.

# 6
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Здравейте, някой с код за booking
Извинете за въпроса, код за намаление ли се търси и при какви условия ви го дават от букинг ?
Нова съм.
Изпраща се на произволен принцип и представлява кредит във вид на процент от цената на настоящата резервация, който да се използва при последващи.

Много благодаря !
За сметка на букинг ли е?
Предполагам, не е за сметка на мястото за настаняване.
Какво значение има за чия сметка? Важното е, че е изгодно. 😊

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Дали някой има код, който да ми изпрати на лс? Хиляди благодарности!

# 8
  • Мнения: 47
Здравейте, прекрасни!
Дали някой има код, който да ми изпрати на лс? Хиляди благодарности предварително! Последният публикуван е използван 🙃
Желая Ви слънчев и прекрасен уикенд!!!

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Аз още чакам за код и благодаря, че ще го изпратите на мен на лс преди на Станислава Simple Smile

# 10
  • Мнения: 47
Лелее.. аз ако имах код не бих го изпратила на такъв потребител! Тук никой с нищо не е длъжен на никого 🌸

# 11
  • Мнения: 375
Точно това си помислих и аз , ако имах щях да го пратя на Станислава 😂 🤪

# 12
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз също не подкрепям такова арогантно изказване. Няма шанс от мен да получите код.

# 13
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Недейте така, нищо лошо не съм ви сторила. Опитах се да кажа, че все още чакам за код. Защото човек може да си помисли, че последният писал е този, който единствено в момента има нужда. Уикенд е, всички са на някъде, почиват си. Още не съм имала късмет с получен код, нормално написах, че още чакам.

# 14
  • Мнения: 1 994
Здравейте, прекрасни!
Дали някой има код, който да ми изпрати на лс? Хиляди благодарности предварително! Последният публикуван е използван 🙃
Желая Ви слънчев и прекрасен уикенд!!!
Получихте ли код?
Ако още търсите ми пишете на лична и веднага ви го изпращам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт