Booking /Тема 6/

  • 36 666
  • 763
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 716
Благодаря за новата тема! Моля за свободен код, ако някой има Simple Smile
Вълнуващи пътешествия и добри оферти пожелавам на всички!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 677
Моля, ако някой има свободен код, да ми го изпрати на ЛС.
Благодаря предварително!

# 3
  • София
  • Мнения: 178
Вашият промокод

GMC2MHNQ6S

Използвайте бутона по-долу, за да активирате вашия код. Можете също да го въведете, когато плащате за резервацията си.
Важи до днес

# 4
  • Мнения: 716
Благодаря, използвах го!

# 5
  • Русе
  • Мнения: 96
Здравейте! Има ли някой свободен промо код за букинг? Моля, ако може на съобщение. Благодаря!

# 6
  • Мнения: 33
Здравейте! Може ли свободен код за букинг на лично съобщение?
Благодаря предварително 🌺

# 7
  • Мнения: 1 855
Имам код за10 % за минимум резервация от 200 лв....важи до 30.09...Пишете ми на лс.

# 8
  • Мнения: 93
Здравейте.
Имам заплатена резервация с невъзвръщаема стойност. По вина на авиокомпанията няма да мога да ползвам апартамента. Бих желал да анулирам резервацията, тъй като ще ми вземат депозит 500 € за евентуални щети. При опит да анулирам ми излиза цена за анулиране. Показва ми това

Означава ли че ще плащам и анулирането?

# 9
  • Мнения: 4 325
Самата сума, която сте платили не е ли толкова? Би трябвало това да се има предвид, няма да ти вземат още пари.

Аз бих изчакал малко с анулирането, може авиокомпанията да прави още промени.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 041
Здравейте.
Имам заплатена резервация с невъзвръщаема стойност. По вина на авиокомпанията няма да мога да ползвам апартамента. Бих желал да анулирам резервацията, тъй като ще ми вземат депозит 500 € за евентуални щети. При опит да анулирам ми излиза цена за анулиране. Показва ми това
Скрит текст:
Означава ли че ще плащам и анулирането?
Ако цялата сума по резервацията е предваритално платена, то няма да взимат още пари без основание.

# 11
  • Мнения: 859
Здравейте.
Имам заплатена резервация с невъзвръщаема стойност. По вина на авиокомпанията няма да мога да ползвам апартамента. Бих желал да анулирам резервацията, тъй като ще ми вземат депозит 500 € за евентуални щети. При опит да анулирам ми излиза цена за анулиране. Показва ми това

Означава ли че ще плащам и анулирането?
Това означава, според мен,че ще платите цялата сума по резервацията,без депозита( който е за щети). А пробвахте ли да говорите с мястото на настаняване? Понякога,въпреки условията на резервацията,проявяват разбиране и гъвкавост със смяна на дати и дори възстановяване на сумите.

# 12
  • Мнения: 93
От уиз си взех парите. Според тях трябваше да излетя и да се върна със същия самолет, т. е. престой 35 минути. Говорих с хотела, единственото, което разбрах беше “но флекси”. В голяма чужденка съм за тази цена на анулирането, която съвпада с цената на престоя.

# 13
  • Мнения: 4 325
ами точно това е, толкова ти струва отказа, просто нищо не доплащаш и нищо не връщат

# 14
  • Мнения: 859
Билетите на уиз вероятно е можело да смените така,да ви е удобно. Бих Ви посъветвала все пак да звъннете на българския тел.  за клиенти на Букинг през седмицата в работно време и да ги помолите да съдействат. Най- малкото ще говорят те с мястото на настаняване и ще знаете каква точно е позицията им. Така или иначе,нищо повече от цената за настаняване няма да изгубите.Срещала съм много отзивчиви сътрудници .

Общи условия

Активация на акаунт