Booking /Тема 6/

  • 36 743
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 859
Ние ходихме на тур в Грузия,закупен през Букинг.Никакви проблеми не сме имали. Излезе ни без пари, защото го купихме с кредитите. За билетите също мисля,че няма да имате проблеми. Аквариумът се продава от толкова много посредници,че вероятно са си стиковали нещата. Самият билет няма ли дата,за която да важи?

# 751
  • Мнения: 4 358
Точно през Букинг не съм, но то и не вярвам Букинг точно да ги продава, по-скоро ползва някоя агенция като Експедия, Виатор. Няма проблеми в тия случаи

# 752
  • Мнения: 1 447
Благодаря и на двамата, значи от тях ще ги взема.
Ще имат дата, даже и час. Притесняваше ме точно частта със стиковането.
А през тях хем излизат малко по-евтини, хем би трябвало да ми помогнат да достигна до ниво 2 на Genius.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 384
Аз миналата година си купих билети за посещение на Академия галерия във Флоренция. Нямахме никакви проблеми със самото посещение, всичко беше наред.

# 754
  • Мнения: 1 447
Купих ги, изтеглих ги, стандартно си изглеждат. Simple Smile

# 755
  • В офиса
  • Мнения: 4 020
А самолетни билети през Booking? Гледам едно пътуване с Austrian, което през букинг излиза с най-добра цена, от друга страна разликата не е някаква фрапираща, но понеже са 3 билета, се натрупва около 50+ лв.
При проблеми дали комуникираме през Booking, или към Austrian директно.

# 756
  • Мнения: 4 358
Като вземете билети от агенция, обикновено за промени и откази се комуникира с агенцията. Понякога авиокомпанията не отказва, но само понякога.

# 757
  • Мнения: 986
Търся код за резервация над 50 €, а предлагам такъв за над 85 €, валиден до 12.02 ( такъв са изпратили, а ще резервирам за по-малка сума)? Simple Smile

Редактирам се, за да не спамя темата. Кодът е даден на Таня67. Аз също намерих код. Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 яну 2024, 22:54 от nteri

# 758
  • Мнения: 716
За съжаление, не мога да предложа код, но ако не успеете да размените Вашия, бих била много благодарна, ако  ми го изпратите. Само в случай, че не намерите по-добър вариант за Вас. Благодаря!

# 759
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на такси през booking?
Полета ни е малко късен и може би ще по удобно с такси да се придвижим към хотела.

# 760
  • София
  • Мнения: 15 242
Аз - в Рим и в Мадрид.
Доволна съм. Най-хубавото е, че знаят точно къде трябва да те закарат, без да им обясняваш.

# 761
  • Мнения: 35
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на такси през booking?
Полета ни е малко късен и може би ще по удобно с такси да се придвижим към хотела.

Аз в Будапеща. Нямам забележка, комуникацията с шофьора беше по whatsapp. Полетът ни закъсня при излитане и му писах, въпреки, че те също си го следят и нямаше никакъв проблем. По спомен още при резервацията въвеждах в букинг данни за полета. Цената за трима беше почти същата като за автобус, а кацнахме след полунощ. Отново бих ползвала услугата.

# 762
  • Мнения: 33
Здравейте, ще помоля за код. Flowers Hibiscus

# 763
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Тъй като авторката на предишната тема не е влизала от доста време, а настоящата мина 50 стр., си позволих да пусна нова.

Заповядайте! Nature Earth Africa

Общи условия

Активация на акаунт