Нека интриганството да спре...

  • 2 764
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 516
А защо не им го кажеш лично?
Така без имена и факти, не виждам особен смисъл от темата, едва ли ще си вземат поука ...


# 31
  • Мнения: 4 371
Никол, не знам кои са въпросните. И да не мислиш, че съм единствената, зад чийто гръб говорят измислици, хахаха.

И тя да вярва на теб, не на тях...........
Е, моята дума срещу на някой друг Tired

# 32
  • Мнения: 677
Е вече е време някой да си признае..Или тва става към десета страница  Mr. Green
Дуци,наистина ли ти пука?!Не ти е ден май..Знам,че не ти дреме..Наздраве!

# 33
  • Мнения: 3 423
Дуци, заклевам се, недоклатена да остана,
ако съм говорила по твой адрес. Надявам се
да ме разбираш, не е в мой интерес. Пък и
рак и скорпион се уважават все пак, нали така.
Аз познавам само две мами, те също ме познават,
едната дори знае, че обичам клюките, но пък си
говорим предимно за мъже с нея, а не за съфорумки.
Използвам сега обаче да кажа на всеочитание,
че си много красива. Това бих го казала и зад
гърба ти, но на лични не е ставало на въпрос.
Опитай се да си над тези неща. Истинските приятели
със сигурност знаят що за стока си и едва ли нечии
измишльотини биха ги отблъснали от теб. Всичко
останало е губене на време, излишни нерви и
горчивина около гръкляна. Инвестирай енергия другаде.

# 34
  • Мнения: 560
 fight Еххххх,жени!!!

Дуци,ако мъжа ти не е някой сицилиянски турчин или турски сицилиянец,що не си намериш мъже за най-добри приятели.Мъжете са първосигнални като децата-к`вото им е на душата,това им е на устата.
ще ди дам само един пример за разликата в реакцията на жена и мъж приятели.
Качила си 5 кг.Срещаш се на кафе са най-добрата си приятелка.Споделяш и.
Тя:-Аааа,не бе.Супер си си,даже ми се виждаш отслабнала.
Мислено си вика "Така,такааа.Качи още 5 и ще станеш на дойна крава.Хем ще съм по-хубава от теб,хем ще ми подариш дрехите,които вече не ти стават.
Качила си 5 кг.Срещаш се на кафе с най-добрия си приятел.Споделяш му.
Той:"Ми да,глей се на к`во си замязала.Довечера,вместо да се блещиш на разни сапунки,отиваме на фитнес.Вземи и мъжа ти.Па после ние ще идем да ударим по една бира,а ти иди на вендузи да ти смукнат и малко целулита от задника,че на портокал мязаш."

# 35
  • Мнения: 15 619
...
За съжаление е ненаказуемо, да Tired
Такъв филм все още не съм гледала.
Ненаказано не остава нищо на тоя свят, нищо!!!!

# 36
  • Мнения: 377
Никол, не знам кои са въпросните. И да не мислиш, че съм единствената, зад чийто гръб говорят измислици, хахаха.

И тя да вярва на теб, не на тях...........
Е, моята дума срещу на някой друг Tired

Нямам много приятелки, но при положение, че наричам някой приятел, няма да стои въпроса моята дума срещу тази на не знам кой си.  Stop А това, че т.нар. ми приятел вярва на някаква тайнствена особа е показателно единствено до колко ми е приятел.
А интригите няма да изчезнат нито във виртуалния, нито в реалния живот.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 161
Дуци,понеже имам впечатление,че си много спокоен и мил човек,явно много си се впрегнала,за да пуснеш тази тема.Аз те разбирам,случвало се е и аз да изпадна в такава ситуация.Интригата за някои хора е стил на живот и единственият начин е просто да игнорираме тези особи.Колкото и човек да казва,че не му пука,той се товари.Не си заслужава.Повярвай ми,не си заслужава.
За голямо мое съжаление,няма да мога да проследя темата,след малко ще пътувам.Успех,Дуци,някои неща просто трябва да прием,такива,каквито са.Знам,че на теория е лесно Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 3 091
Дуц, как да не злобеят и интригантстват? кажи?
хубава, млада, с интересна работа, енергична, да не изброявам по-нататък!
винаги ще има злоба по твой адрес - свиквай да не обръщаш внимание!
чао и от мен!

# 39
  • Мнения: 7 837
Интрига във форума...Не мога даповярвам. Нали сме сплотен колектив  Rolling Eyes

При мен обикновено всичко потъва, сигурно защото съм зодия рак Mr. Green

А, не, не, не... Проницателност на първо място  Laughing


Няма, какво да се кривим, всеки говори за всеки. Все ми е тая обаче.
Но този, който обикновено снася интригата до "приятеля си", не може да снесе нищо друго, освен яйце... т.е. Тъпа патица, жадна за внимание и мачкаща човека пред себе си, докато го гледа как страда.
Дуци, помисли добре, дали не е така всъщност.
И не се впрягай. Тук наистинавсички не се обичаме, нищо че целувките с лиги са на мода  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 371
Оправихте ми настроението.
На Лискиния постинг много се смях Heart Eyes

# 41
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
много е ужасно интриганството, особено онова породено от злоба.
живея в едно такова интриганство едно известно време, нещо като сапунен сериал... историята е супер гадна, но не искам да се оплаква... някой казал на друг, че трети еди какво си.............

# 42
  • Мнения: 27 524
Но този, който обикновено снася интригата до "приятеля си", не може да снесе нищо друго, освен яйце... т.е. Тъпа патица, жадна за внимание и мачкаща човека пред себе си, докато го гледа как страда.

Точа лиги под това  smile3534
 Mr. Green

# 43
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дуци, тури му пепел. Виж повечето даже не сме разбрали за какво иде реч. Клюкарките не са се родили с тоя форум и няма да умрат с него. Щом хан Крум им е рязал езииците и пак не ги е изкоренил няма да успееш и ти да го направиш. Тегли й на клюкарката една майна пък приятелката ако е истинска няма да се отрече от теб заради това.

# 44
  • Мнения: 263
Свободна си да си отидеш, никой не те задържа на сила тук, нали така?
Интересното е, че визирах проблема, който ти засягаш в темата. Бг Мамма не е тийн сбирщина, за да има интриги и подобни глупости, идеята ми беше, че повечето тук са (дори сме) твърде големи за подобни неща.
Ох, успокоих се, че не съм единствената, която смята, че такива теми са на ниво 7ми за 8ми клас. Та по този повод, Мърморана не си измисля сайта. Той наистина съществува: http://www.teenproblem.net/
Сори, че не проявявам разбиране към сериозния проблем на Дуци и не пиша миловидни изказвания по този повод.

Общи условия

Активация на акаунт