Нека си видим дечицата!!!

  • 6 063
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 674

Ето я моята сладка Габи! baloni

# 151
  • Мнения: 927
Много сладки бебчета!! Мамини душици!!! Да са ви живи и здрави !!!

# 152
  • Мнения: 2 208
Хайде и аз да ви покажа моя младеж:

# 153
  • Мнения: 8 769
Като се има предвид последната неприятна случка с "присвоените" снимки, мислите ли, че е редно да има такава тема?

# 154
  • в Низината
  • Мнения: 705
Каква е тази история, Доня Туфина?

# 155
  • Мнения: 842
А това са моите калпазани Simple Smile


# 156
  • Мнения: 8 769
Каква е тази история, Доня Туфина?
Потребител представи като свои няколко деца, които бяха чужди.
След това нападна администратори и админи с груби и нецензурни постинги.
Ето и последствията:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210400.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210394.0

Това обаче е най-малкото, което може да се случи като резултат от постването на снимки на дечица в нета.
Само предупреждавам и затова ми бе въпроса към вас.
Аз лично не мисля, че темата е много удачна.

# 157
  • Мнения: 1 952
Доня Тифуня, аз също знам за потребители, които изобщо нямат деца и които постват снимки на чужди деца, ама какво от това?
Въпросната потребителка мисля се засрами като осъзна, че я разкрих и спря да влиза, но какво от това? Сигурна съм, че отново  е тук и ловко лъже не 1-2 заблудени майчета.

# 158
  • Мнения: 8 769
Доня Тифуня, аз също знам за потребители, които изобщо нямат деца и които постват снимки на чужди деца, ама какво от това?
Въпросната потребителка мисля се засрами като осъзна, че я разкрих и спря да влиза, но какво от това? Сигурна съм, че отново  е тук и ловко лъже не 1-2 заблудени майчета.
Това бе само предупреждение от моя страна. За да няма недоразбрали.
Разбира се, отговорността за постването на лични снимки е лично ваша. "Какво от това?", в същност, наистина... и коя съм аз да ви казвам какво да правите... Grinning
А за засрамването...не бъди наивна.  Peace

# 159
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Доня Туфиня благодаря за информацията.Струва ми се недопустимо поведението, което въпросната посетителка на форума демонстрира!
Права сте - всеки сам носи отговорността, за действията си в нет пространството!Дано не проплачем от подобни случаи.Аз лично се замислям дали да не махна снимките на моето хлапе, но от друга страна...май тук не е единственото място където съм ги качвала newsm78
Ех надявам се да не си видя детенцето, постнато като нечие друго някъде, но даже и да стане ... това е моето дете, пък това, че някой си е присвоил снимка, по никакъв начин не може да ми го отнеме Grinning

# 160
  • Мнения: 4 965
Проблемът не е само в това някой да си сложи снимка на детето ти на аватар.
Лично преживяно - през април вестник "Жена" си присвои наша семейна снимка от нет-а и изфабрикуваха писмо, което уж им го изпратил мъжа ми. Бяха ни лепнали в някакъв конкурс...
А скоро едно момиче се оплака, че са ползвали снимка на детето й към текст за някаква болест.
А има случаи, когато вземат снимки от нет-а и скалъпват някоя сърцераздирателна история, за да вемат пари я за лечение, я за нещо друго.
Много ми стана неприятно от измисленото ни участие в конкурса.
Не бих си пускала вече снимки на децата...

# 161
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Проблемът не е само в това някой да си сложи снимка на детето ти на аватар.
Лично преживяно - през април вестник "Жена" си присвои наша семейна снимка от нет-а и изфабрикуваха писмо, което уж им го изпратил мъжа ми. Бяха ни лепнали в някакъв конкурс...
А скоро едно момиче се оплака, че са ползвали снимка на детето й към текст за някаква болест.
А има случаи, когато вземат снимки от нет-а и скалъпват някоя сърцераздирателна история, за да вемат пари я за лечение, я за нещо друго.
Много ми стана неприятно от измисленото ни участие в конкурса.
Не бих си пускала вече снимки на децата...
Shocked Shocked Shocked за този вариант въобще не ми беше хрумвало Shocked Shocked Shocked
Можете да осъдите издателя, ако Ви се занимава разбира се!Това вее е недопустимо!
В момента главата ми не го побира Shocked

# 162
  • Мнения: 517



ето я моята мацка Simple Smile

# 163
# 164
За аватара,мисля,че не е толкова лошо да си сложи човек чуждо детенце(колко от нас са на аватара си-почти са чужди снимки),но да го представяш като свое мисля,че е нередно,не е и етично.Започнах и аз да се плаша и се чудя дали да изтегля снимките на малкия от интернет. Sad

Общи условия

Активация на акаунт