Каква е тази буболечка?

  • 2 004
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Може да е стършел доколкото знам ухапването от него е много болезнено.

# 17
  • Мнения: 3 271
Abigail, migito, точно сечкото имах предвид и аз като казах, че мисля, че се сещам коя е, но не помнех името. Съвпадаше ми и на размери и описание. Но детето каза, че не е тя, тази имала 5 точки, а неговата само 2 ooooh!
Иначе белегчето беше на крачето, а тя е излязла от ботушчето (не знам как, нали уж е била в леглото), пък и рисува шипчета по крачето... Както и да е, ще го преживеем Simple Smile Той напоследък ги харесваше бубите, имаме няколко книги и ги четем с интерес, така че ми се искаше да извлечем нещо положително от интереса му в случая.
Идеята с музея е много добра, трябва да се организираме тези дни.
Благодаря   bouquet

P.S. Това е било според мен, досега гледахме мноооого цветове Simple Smile И пише, че е доста твърд, та току-виж го е одраскало наистина.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 20:10 от Millena

# 18
  • Мнения: 27 524

Моля, моля, по-полека с предложенията.  Stop Имаме си такава потребителка все пак  Laughing

# 19
  • Мнения: 751
аз също мисля че е божа кравичка на детенце вероятно му е по-лесно да каже че е жълта(най-близо до оранжево-червеното)
идеята с музея е добра,но може също да хванеш една и да му покажеш че всъшност не е толкова страшна и го е ухапала защото се е уплашила...и такива работи

# 20
  • Мнения: 3 271
Той различава цветовете много добре в детайли, например виолетово и лилаво и т.н. Но знае ли човек в случая.
И аз мислех, че е божа кравичка от начало, но мисля, че е рано за тях.

99.9% съм, че е някакъв вид сечко. И като сезон съвпада. Благодарна съм ви много. Почетохме доста из нета за тях, разгледахме много видове и видяхме, че сред тях са най-големият бръмбар в България (5 см), а и в света изобщо ) - 17 см!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт