Задължение или удоволствие?

  • 3 307
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 622
През седмицата го чувствам като задължение иначе почивните дни обичам да пробвам нови и различни рецепти за ястия и сладкиши.  Laughing  Почивните дни винаги с удоволствие правя закуска, а през седмицата ми и направо мъчение.

# 76
  • Мнения: 5 873
Готвенето ми е по-скоро хоби, което ме разтоварва.
Точно. Flutter

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Голямо удоволствие

# 78
  • Мнения: 679
Обичам за готвя, винаги когато имам възможност го правя наистина с любов и от сърце ! Напоследък обаче често се случва да готвя набързо и по-скоро аламинути, но все пак е готвене  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 5 140
Понякога задължение, понякога удоволствие.
И от двете по малко.
Удоволствие когато имам супер много продукти и се опитвам да направя много неща на куп.
Задължение когато се чудя и мая какво да сготвя и никой не ми дава идея.

Аз съм казала, че яденето се готви с кеф и любов и най важното да ти е приятно докато го правиш, а не да се отчита дейността ти.

# 80
  • София
  • Мнения: 626
За мен си е удоволстие! PeaceПросто ми харесва.

# 81
  • Мнения: 1 004
Най-често задължение. Ако готвех само когато ми е било приятно то щеше да се случва само по 1 път седмично  Sad

# 82
  • Мнения: 388
Удоволствие и хоби,така се разтоварвам. Готвя за обяд едно,за вечеря друго,според вкусовете на всеки от семейството в малки количества. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 975
Най-често задължение. Ако готвех само когато ми е било приятно то щеше да се случва само по 1 път седмично  Sad

Аз съм още по-зле - щеше да е един път годишно, но няма начин трябва да се яде ooooh!

# 84
  • Мнения: 386
Удоволствие 100%.

Общи условия

Активация на акаунт