Вана или душ?

  • 2 281
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
3 опция
Нямаме вана, но обожавам да кисна вътре, само по хотели съм се къпала в нея, но ми е супер готино, защото изплувам нагоре и не знам защото все се отлепям от дъното и се въртя Mr. Green Blush ... ааа иначе сутрин определено душ - по-ободряващо е, ако се разкисна във ваната от сутринта, кой знае как ще изкарам деня. Laughing

# 31
  • Мнения: 5 317
вана,ама щото имаме само душ.

# 32
  • Мнения: 2 159
Ммм - зависи - сутрин ободряващ душ. Вечер - релаксираща вана.
определено Mr. Green
ваната би ме мързяло да я мия всеки път Blush

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нямаме вана, а много исках. След тежкия ден да се отпуснеш в топлата вода. Но няколко пъти се къпах в приятелка във ваната- еми...бързо изстива водата и после наистина докато се изтече, за да се изплакна , а после и нея да изплакна и се отказах.
Скоро правихме банята в новото ни жилище и сложихме само душ. Peace

# 34
  • Мнения: 147
И двете   bath1

# 35
  • Мнения: 2 697
Обожавам ваните... smile3521

...но гласувам за вана и душ - според ситуацията, според наличното време, според настроението ми (или ниnewsm10

# 36
  • Мнения: 13 512
И двете.Сутрин- душ...понякога следобед или в почивните дни- вана. Но ми е неприятно друг да се къпи в нея  освен мен. в хотели никога, ама никога не  ползвам вана.

# 37
  • Мнения: 2 085
Душ.Вана имаме, но въобще не я ползваме, само ми пречи Confused

# 38
# 39
  • Мнения: 1 449
Душ! Вана съм имала винаги и никога не съм изпитвала нужда да кисна в нея. Мъжа ми и дъщеря ми - те си падат, правят си веднъж седмично. А в хотел да ползвам ваната ме е гнус  Sick

# 40
  • Мнения: 2 229
... А в хотел да ползвам ваната ме е гнус  Sick

Зависи от хотела. smile3521

# 41
  • Мнения: 4 916
Душ  Peace

Имам и вана, но:
1. Много е голяма и докато я напълня с топла вода побеснявам от нетърпение,
2. Не мога да стигам с краката до края й за да се ударя контра и да се стабилизирам в нея (ваната е с 15 см. по-дълга от мен),
3. На петата-шестата минута кръвното ми пада и ми става лошо,
4. Ползвам вана четири пъти годишно, а я чистя всяка седмица,
5. Котката ми е много любопитна и ме е страх да не падне пак във водата докато мен ме няма в банята.

Поради изброените по-горе причини (с изключение на т.5) смятам да махна тази вана и ако пак сложа такава, поне да е по-малка - има едни ъглови, с приставки за хидромасаж и пр., но не съм сигурна, че пак ще сложа вана  newsm78 ще мисля  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 2 092
Душ! Ваната мн време отнема,миеш и преди ислед ползване!Във вана в хотел никога няма да вляза,колкото и чиста и дезинфекцирана да е!

# 43
  • Мнения: 3 611
И двете.Сутрин- душ...понякога следобед или в почивните дни- вана. Но ми е неприятно друг да се къпи в нея  освен мен. в хотели никога, ама никога не  ползвам вана.


И хубаво правиш  Peace
Била съм камериерка и мога да ти кажа как се "чистят".  Sick

# 44
  • Мнения: 537
Душ, поради липсата на вана.

Общи условия

Активация на акаунт