Бояджийски услуги или художник????

  • 4 914
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
Аз бих напрвил (изрисувал)детската стая с мотиви от приказки - "Пепеляшка", "Дивите лебеди", "Котаракът в чизми".... ....
Важното е на децата да им създава настроение .. усещането , че живеят в любима тяхна приказка... за нещо красиво ,което да започва още с отварянето на очичките им и да им вдъхва настроение за целия ден!

# 31
  • Мнения: 1 022
Tinka 79 мога да ти препоръчам художник Simple Smile, ако те интересува пиши ми ЛС.

# 32
  • Мнения: 6 390
http://www.vibel.com/us/800/
-------------------------------------------------------------------

Още една идея за стени - прочетох в друг форум
Ако имате възможност да си вземете на заем датапроектор, включваш го към PC и си прожектираш на стената каквото си поискаш и в какъвто размер си искаш:)
 или машинка за диапозитиви - как се казваше?  Embarassed
Дайте да ви направят диапозитиви с мотиви които сте си харесали.



# 33
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Bezhy  благодаря, за сега чакам да ни построят апартамента и чак тогава ще ми трябва човек. Ще ти пиша на личния, когато стигнем до там.

Eli_cz  това е страхотно, мога да си набавя проектор, може и без диапозитив стига да имам картинка по контура ще  очертая и след това ще я изрисувам (или аз или художник), аз също съм се занимавала с рисуване, но ми се искаше да е специалист (все си мисля, че има и по добри от мен, пък аз винаги съм била много критична към себе си). Така поне ще мога да си харесам картинка, а не да разчитам на въображението на някой (и което е най лошо, не е сигурно, че ще ми хареса), а така ще трябва само да го оцвети, което не е проблем дори и за начинаещ художник. Благодаря за идеята, много ми помогна.

# 34
  • Мнения: 138
Bezhy  благодаря, за сега чакам да ни построят апартамента и чак тогава ще ми трябва човек. Ще ти пиша на личния, когато стигнем до там.

Eli_cz  това е страхотно, мога да си набавя проектор, може и без диапозитив стига да имам картинка по контура ще  очертая и след това ще я изрисувам (или аз или художник), аз също съм се занимавала с рисуване, но ми се искаше да е специалист (все си мисля, че има и по добри от мен, пък аз винаги съм била много критична към себе си). Така поне ще мога да си харесам картинка, а не да разчитам на въображението на някой (и което е най лошо, не е сигурно, че ще ми хареса), а така ще трябва само да го оцвети, което не е проблем дори и за начинаещ художник. Благодаря за идеята, много ми помогна.

Няма нищо по- хубаво от това детето да расте в един картинно-приказен свят

Общи условия

Активация на акаунт