детско креватче

  • 3 876
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
ако е до накаква по-студена стена, е добре да има плътна преграда...но не е фатално - може и обиколници да сложиш, та да изолират малко.
аз пък много си харесвам нашето креватче от "Арбор" - българско е, дървено, правят ги в Асеновград, а това, дето ползваме е с 3 нива на матрака, колелца (много удобно за придърпване тук-там!), а колелцата лесно се махат и тогава дъгите, които са отдолу, го правят като люлка. Качеството е много добро!
Ето го - ние сме със светлия вариант

http://911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=5168&grid=27610



# 31
  • София
  • Мнения: 276
Аз понеже не мога да реша дали сгъваемо или дървено креватче, сега съм се спряла на това, което го има в Бебе маркет на цена 350 лв. Хем е дървено и стабилно, хем е сгъваемо и платнено  Flutter

http://www.abc-design.de/display.php?oid=13&m_product_id=281 … view=designs&

# 32
  • Мнения: 196
Ние имаме дървено креватче 70x140 модел Престиж на Бертони: http://www.bertoni-bg.com/Beds%20Page%202.html. Има две нива на матрака, но проблема с прахта в чекмеджето при положение че матрака е на горното ниво си стои. Съгласна съм с Tarí Númenessë за обиколника, ние също го махнахме от предната решетка за да можем да виждаме бебето, може да се сложи по надолу и да не се вижда в чекмеджето. Въпреки това, никога не съм слагала дрехите на детето там. Купихме си скрин от същата серия, върши чудесна работа. Креватчетата, които са с чекмеджето от едната си страна не са лоши, но аз се отказах от тях защото все пак са по-малки и в последствие нямаше да има място за всички вещи на детето. Решетката на гърба на креватчето само ми е създавала проблеми, непрекъснато ни падат бибите зад кревата и трябва да го местим за да ги вадим.
След време си купихме и преносима кошара, все ще се наложи да пътуваш до някъде, няма да се чудиш къде ще спи детенце...

# 33
Мерси момичета, все пак ще се спра на двете решетки, че вече трябва да го поръчваме. Вижда ми се по-красиво и по-удобно, за да се наблюдава бебето. Не знам. Дано не бъркам. Легълцето ще бъде в средата на стаята и така или иначе ще слагам обиколници. Като го направят, ще го снимам, за да ви го покажа, защото ще бъде дизайнерско - на една приятелка.
Желая ви успех на всички.  bouquet

# 34
  • Мнения: 591
По-добре да ти е с една решетка, която се маха - и можеш да го използваш още две-три години. По-закътано и топло е така. Моето е 140 на 70 - чам, а не ПДЧ, като повечето . Аз исках да е дърво. С две чекмеджета на колелца отдолу. Няма разстояние между матрака и тях, но прах винаги се събира. Скринчето ми е пак от чам - отделно е купувано. По принцип аз харесвам естествени материали и искахме да се връзва с другите ни мебели. Но пък сгъваемо ще трябва отделно да купуваме - когато пътуваме.

# 35
  • Мнения: 2 467
Добре де, като духа толкова, слагаш обиколник. Ако е с една само решетка, лятото ще е като в кутия.
Най- удобната ни кошара на нас е от всякъде с решетки - и от четирите страни  Peace

# 36
  • Мнения: 2 197
Добре де, като духа толкова, слагаш обиколник. Ако е с една само решетка, лятото ще е като в кутия.
Най- удобната ни кошара на нас е от всякъде с решетки - и от четирите страни  Peace
От момента, в който започне бебето да се изправя (примерно от 7-9 месец) можеш да забравяш за обиколниците -нашите моменталнобяха скъсани и свалени. Удря се, но явно има здрава глава. За мен решетки от двете страни са по-удобен вариант, защото може да се хваща и от едната и от другата страна в зависимост от това какво е решило да изследва и разруши (моето е така, другите може и да не са).

# 37
  • Мнения: 283
Някой може ли да ми даде линк на Дибо?

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 236
Някой купувал ли е от Дибо от магазина им в Пловдив легълце?Интересува ме дали имат в наличност или трябва да си правиш поръчка (и ако трябва поръчка за колко време става)?

Общи условия

Активация на акаунт