Колко кг да са гиричките ми

  • 10 074
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
според мен 2 кг. са супер, дори 2.5кг.  Peace,
щом с такава тежест тренираш в залата, мисля, че е добре да не падаш под нея
успех

# 16
  • Мнения: 1 120
според мен 2кг са перфектните за теб и целта,която искаш да постигнеш

# 17
  • Мнения: 2 152
Аз имам от МЕТРО, две, по 2кг. всяка.Много са сладки.Леко гумирани, за да не се пързалят и са много хубаво розово-цикламено.Страхотни са и една беше около10лв.
Вече си имам и голяма 8-килограмова 5 месечна "гира" Mr. Green, която иска да е все на ръце.Та и от нея направих мускули

# 18
  • Мнения: 6 164
Аз имам от МЕТРО, две, по 2кг. всяка.Много са сладки.Леко гумирани, за да не се пързалят и са много хубаво розово-цикламено.

И моите са тези Peace, първите бяха пак от там, но 3lb, това е около 1400гр

# 19
  • Мнения: 7 186
аХ`Не, да ти се похваля, купих си гирички Wink, ама съм бърза а Mr. Green добре че я пусня тая тема да ме подсетиш, че се каня от сто години Hug
Много са готини, винилови по 2 кг. от Метрото. Двете са 17 лв. с ДДС- то. Имаше и по 3 кг, ама според мен са тежички за честа употреба.

# 20
  • Мнения: 1 813
аХ`Не, да ти се похваля, купих си гирички Wink, ама съм бърза а Mr. Green добре че я пусня тая тема да ме подсетиш, че се каня от сто години Hug
Много са готини, винилови по 2 кг. от Метрото. Двете са 17 лв. с ДДС- то. Имаше и по 3 кг, ама според мен са тежички за честа употреба.
Честито ! Simple Smile
Ще нападна и аз Метро,приятелите от Adidas ще ме извиняват,не ходя по улиците с гиричките  Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 484
оптималната тежест се определя така: първата серия трябва да ти е лека, почти да не усещаш тежестаа, а следващата/щите да са ти малко трудни( малко, не много). Можеш да си вземеш не гирички, а едни такива като торбички с пясък. Могат да се закопчеят и на ръцете и на краката. Мисля, че съм ги виждала в Метро. Със сигурност имат тежест 2 кг. Обаче цена не мога да ви кажа.

# 23
  • Мнения: 7 186
Ще нападна и аз Метро,приятелите от Adidas ще ме извиняват,не ходя по улиците с гиричките  Mr. Green

Ми така де, аз ти се чудя за какво ти са гирички Адидас.
Тия са много яки, ще ти харесат, розово- цикламени, малки и компактни, точно дамски. На кръц- кръц сигурно са същите.
Гледай обаче да са с винилово покритие, да не се хлъзгат. Защото имаше и само метални.

# 24
  • Мнения: 2 897
Моите са по един килограм(имам и дъмпели,на които махнах тежестите и пак са по килограм).
Имам приятелка,която се занимава доста с фитнес,тя ме е посъветвала да ползвам малки тежести и да правя много и енергични серии,за да оформям мускула,а не да го увеличавам.Т.е,работя за белите мускулни влакна.

Така,че зависи каква е целта ти,ако ще правиш обем-ползвай по-тежки гирички,ако ще оформяш мускул и стопяваш маса-по-леки Peace

# 25
  • Мнения: 1 813
Подариха ми гирички от Adidas-  черни с оранжево отстрани,да бъдели същите като анорака и долницата ми  Joy 
Сега по темата - 2кг са.
Ако някой препоръча и упражнения за домашна обстановка,аз ще си правя  и тези от залата,но нямам нищо против някой да покаже нещичко  Hug

# 26
  • Мнения: 2 897
Ако някой препоръча и упражнения за домашна обстановка,аз ще си правя  и тези от залата,но нямам нищо против някой да покаже нещичко  Hug

Искам да съм сигурна в ефекта им върху мен първо,тогава ще ти пиша на ЛС Wink Hug

# 27
  • Мнения: 1 813
Ако някой препоръча и упражнения за домашна обстановка,аз ще си правя  и тези от залата,но нямам нищо против някой да покаже нещичко  Hug

Искам да съм сигурна в ефекта им върху мен първо,тогава ще ти пиша на ЛС Wink Hug
Добрем !
Аз междувремено се сетих за упражнението "часовник" помага за паласките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт