Опишете първите пет минути.....

  • 4 941
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
..... след като сте хванали половинката си на "калъп" !!!

# 1
  • Мнения: 4 371
Опиши ги ти.
На мен не ми се е случвало, моя е достатъчно интелигентен Laughing

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 newsm78

# 3
  • Мнения: 100
Опиши ги ти.
На мен не ми се е случвало, моя е достатъчно интелигентен Laughing

И на мен не се е случвало, но нека да предположим че се намираме в такава ситуация.

# 4
  • Мнения: 4 651
Ааа, ъъъ, дрехите й през терасата. Не знам що бяха на куп. Не знам кой беше по-изумен, аз или горката жена, дето се оказа, че идея и си няма коя съм аз и какво искам и що имам ключ.
Ех, младосттт.
Колкото и странно да звучи с въпросния сме добри познати сега  Sunglasses

П.С. Това бяха първите 2,3 минути сигурно, останалите 2-3 май вече се бях изнесла от там  ooooh!

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз ставам много агресивна физически спрямо половинката си, като побеснея. до сега е ял ритници и шамари (без да съм го хващала на калъп), та не знам какво ще стане, ако.... Mr. Green newsm78

# 6
  • Мнения: 5 577
аз ще се включа в играта.

# 7
  • Мнения: 4 371
Ако беше едно време, щях да викам, удрям и т.н.
Сега - мисля, че бих си тръгнала.

# 8
  • Мнения: 3 423
В какъв смисъл на калъп?
С мъж? С жена? С ръка?
Не ти разбирам питането.

# 9
  • Мнения: 332
Нека да не предизвикваме съдбата  Stop
А тъй като агресията ми е в повече сигурно ще хвърчи перушина,  bash а след фиаското бих го напуснала  Hands Fist.
Но все пак мисля, че не би ми се случило, той не глупав и повърхностен, за да рискува да разбие семейсвото ни  smile3521

# 10
  • Мнения: 4 451
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing

# 11
  • Мнения: 3 248
Не съм го хващала. Crazy
Преди няколко месеца ми се наложи да порасна скорострелно. Преди този период може би щях да го обеся. Сега - бих си тръгнала. Wink

# 12
  • Мнения: 6 993
Ми какво - ще се извиня, че съм им прекъснала на хората кефа и...де да знам, ще се врътна сигурно. Ще си ида в другата стая и ще си пусна компютъра...Пък после вече, като си тръгне госпожицата, ще видим кво ще правя...

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...... поздравявам ги с добър ден,  влизам, отварям гардероба и си изваждам домашните дрехи .....  ..... като си тръгне жената, думичка не обелвам и оставям мъжа ми да се гърчи от гузна съвест и неудобство ......  след което си поръчвам много скъп подарък за Коледа  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 723
...После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
....

А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 3 569
Не мисля, че ще скоча да го пребивам оня, другия... Поради факта, че съм доста сдържан, по-вероятно е да изляза, да остана сам със себе си, да поразмишлявам. Може би няма да искам да виждам жена си известно време. Ще си помисля и ще изляза с няк'во решение ...

Първите 5 мин., а и не само те, ще са много болезнени ..

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 426
...После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
....

А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green

Добре казано, подкрепям  Peace Peace Peace.

# 17
  • Мнения: 3 447
А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green
Или: заключваш ги вътре, прибираш му ключа и докарваш майка му  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 140
А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green
Или: заключваш ги вътре, прибираш му ключа и докарваш майка му  Mr. Green

Дона това е много добро предложение. Mr. Green Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Преди години си бях задавала тези въпроси. Може би, защото не ми се е случвало, ама си имам готова реакция (дано не ми се наложи де) -примъквам си едно столче, сядам и гледам сеир (сеир, щото едва ли биха продължили със заниманието). После си вкарвам свръхсамоконтрол да се държа нормално. И пак гледам сеир. Ама това-само теоретично. Не съм убедена, че бих успяла на практика да го направя. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 371
Аууу, Бадем, не си човек, мамка му Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 861
първосигналноо сигурно ще крещя много..., но всъщност би трябвало да запазя самообладание и да постъпя може би като Еми, звучи ми много яко...
Дано не се налага де...

# 22
  • Мнения: 830
Чесно не знам как ще реагирам,аз съм много емоционална...........ще стане лошо определено Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Аууу, Бадем, не си човек, мамка му Mr. Green

Абе то да не предизвикваме съдбата, ама все е друго , ако си го мислил предварително... Twisted Evil Mr. Green Mr. Green
Гадното при мен е , че съм мека Мария, веднага прощавам почти всичко. Оооообаче не забравям ниииикога! И горкият- ще му се мели после цял живот. Което май е по-гадното...

# 24
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ще помахам с бяла кърпа(може и салфетка ако няма кърпа) за довиждане и ще го изпратя по живо по здраво  smile3521после ще newsm75 всичко негово и накрая  smile3518

# 25
  • София
  • Мнения: 642
Интересна темичка newsm78
Не ми се е случвало и на мен (чукам на дърво да не чуе дявола), но моя съм го предупредила да си знае. Ще има "трупове". Първо почвам от нея - box fight и скубане на косата. Така докато ми мине яда. След това дрехите през прозореца, а тя  smile3513. После него -  fight fight ignore2. След това събирам багажа и хайде с децата   bye travel 

Макар, че ще е по-добре той да си го събере..........

# 26
  • Мнения: 7 723
А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green
Или: заключваш ги вътре, прибираш му ключа и докарваш майка му  Mr. Green

 Shocked В мойта къща  Shocked
НЕ  Naughty Crossing Arms

# 27
# 28
  • Мнения: 1 006
Просто си спазвайте графика и се прибирайте навреме. Laughing За да си свършат хората работата, докато ви няма. Какво толкова е станало...

Ако обектката си заслужава може и да се включите.Пак - какво толкова...Laughing

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам какво бих направила Simple Smile Много бих искала да щипя и да скубя, като по филмите Simple Smile Да я хвана за косата и да я изхвърля гола навън Simple Smile Ама надали Simple Smile А и дано не ми се случва, за да видя дали съм способна на подобна реакция Simple Smile

# 30
  • Мнения: 1 006
Не знам какво бих направила Simple Smile Много бих искала да щипя и да скубя, като по филмите Simple Smile

Таз пък... ooooh! Ма много кофти филми гледаш. Я обърни на XXL и се поучи от каките.

# 31
  • Мнения: 6 417
А кой беше изгонил посред зима Глория гола навън?  newsm78

# 32
  • Мнения: 3 611
въпрос - Колко струва семейното щастие?
отговор - 10 ст. - едно телефонно обаждане


Та по темата - не мисля, че ще си направя труда да крещя, сигурно ще трясна от външната страна вратата и след секундно премисляне на ситуацията ще хвърчат нещата му преz проzореца.

# 33
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам какво бих направила Simple Smile Много бих искала да щипя и да скубя, като по филмите Simple Smile

Таз пък... ooooh! Ма много кофти филми гледаш. Я обърни на XXL и се поучи от каките.

Ние за ХХл работим, мааа  Mr. Green ХХл носим, ХХл на тоалетната ни даже пише, няма си играем с нЕкви нули  Mr. Green ХХл са мойте хромозоми напоследък - двойни Simple Smile ХХл са 2 целувки в английски стил с език. ХХл си е екстра екстра лукс Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 5 605
 newsm78 Не съм го хващала

# 35
  • Мнения: 2 792
 Ще си глътна граматиката, за това че е толкова тъп да го прави в нас, това ме втрещява при самата мисъл, абе няма ли хотели  #Cussing out, каквато съм първо сигнална сигурно и тях ще ги попитам...
  Другаде не се сещам къде може да се засечем и той да е на калъп с някоя друга, най-вероятно тая случка няма да я преживея, хванала съм се с интелигентен мъж  Mr. Green
   

# 36
  • Мнения: 822
Чисто хипотетично...поне засега  Mr. Green,но сцените по принцип са ми малко чужди...Най-учтиво бих се извинила за притеснението.Сигурно ще смотолевя нещо от рода:Няма нужда да ставате,аз ще заключа вратата...И бих си тръгнала.Мисля,че добре се познавам,но никога не е късно за самоизненади...

# 37
  • Мнения: 2 550
Чисто хипотетично...поне засега  Mr. Green,но сцените по принцип са ми малко чужди...Най-учтиво бих се извинила за притеснението.Сигурно ще смотолевя нещо от рода:Няма нужда да ставате,аз ще заключа вратата...И бих си тръгнала.Мисля,че добре се познавам,но никога не е късно за самоизненади...

И аз мисля, че бих реагирала така...  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 423
Разбрах за какво говорите.
Не вярвам да ми се случи.
Мъжът ми не е бунак. Колкото
и да го болят топките от зор.
Казала съм му, ако изневерява,
да е на чуждо място и да не
плаща той, та да не страда
семейният бюджет.

# 39
  • Мнения: 2 792
 В този ред на мисли аз като на тинейджър му опявам, винаги да е с презерватив, да мисли за семейното здраве, все пак.

# 40
  • Мнения: 3 248
А кой беше изгонил посред зима Глория гола навън?  newsm78

Георги Илиев. Но инфото надали е особено достоверно. Peace

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На Еми реакцията много ми харесва, ама съм твърде избухлива и проклета, за да я изиграя добре. Май.
Един приятел ми разказваше как жена му го хванала у дома с някакво гадже. А жена му (вече бивша, естествено) е известна красавица, да уточня.
Прибира се тя и какво да види - чаршафите мърдат. Отметва тя чаршафа, оглежда с презрение младата дама най-подробно и казва погнусена:
- С този ли червей, бе Петре!  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 15 619
Ще направя кафе, ще бъда любезна и леко усмихната!!!
Нека да са в очакване!
Така е по-гадничко за тях..
Да се озъртат и да чакат откъде точно ще им дойде... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green Ще изчакам да свършат и   или  Mr. Green ще ми хареса мацката и ще се включа в играта   Whistling
То дано не се стига до там, че човек в такава ситуация не се знае как ще реагира Praynig

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 11:02 от L е о

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Удрям го на млък. В това ми е силата и сигурно боли, толкова колкото и мен би ме боляло.
Интересно, как ще се включите в играта с двама спечени....  Simple Smile

# 45
  • Мнения: 282
Надявам се да не ми се случва! Но ще си тръгна с детето! Нищо няма да им кажа, защото няма смисъл - стигне ли ди там да води любовници вкъщи, ясна е работата. Но тези 5 мин сигурно ще боли ужасно! Sick

# 46
...После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
....

А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green

Ей това е...Не бях се замисляла, но определено ще постъпя и аз така..

# 47
  • Мнения: 4 371
..................
да е на чуждо място и да не
плаща той, та да не страда
семейният бюджет.
Това и аз съм го казала на моя, а той се учуди как може да говоря за пари Laughing

# 48
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 846
След първите 5 секунди вече съм излетяла оттам. Едва ли ще ми види очите повече.

# 49
  • Мнения: 505
Аз мисля че ще ми стане смешно, особено ако влязя в стаята без да ме усетят.  То си има и лаф по въпроса "Хванах ги на калъп 5 секунди преди оргазъм!" Laughing За по-нататъчни действия не мога да говоря от сега, но и аз се надявам да имам умен мъж, защото аз съм на принципа щом не съм видяла, значи не ми изневерява!

# 50
  • Мнения: 1 564
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама.Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing
Същото бих направила.

# 51
  • Мнения: 3 268
...... поздравявам ги с добър ден,  влизам, отварям гардероба и си изваждам домашните дрехи .....  ..... като си тръгне жената, думичка не обелвам и оставям мъжа ми да се гърчи от гузна съвест и неудобство ......  след което си поръчвам много скъп подарък за Коледа  Mr. Green
И аз така бих направила.Защо ще си тръгвам,че на кой мъж не му се е случвало да кръшне?

# 52
  • Мнения: 967
Предполагам, че ще изляза мълчаливо от стаята и ще изчакам в другата стая мацката да си тръгне, а след това ще има гръмотевична буря и сълзи от моя страна - винаги реагирам много емоционално пред близки хора, само пред чуждите се владея.
Като отмине първото чувство на изненада и обида мисля, че все пак ще простя, не смятам, че изневярата е сред 10те смъртни грехове, за мен по-важни са чувствата.

# 53
С правата лопата по главата , после кой от където .

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 155
В този ред на мисли аз като на тинейджър му опявам, винаги да е с презерватив, да мисли за семейното здраве, все пак.

И аз така...  Blush Все пак някой неща се преживяват, но други наистина не бих искала никога да ми се случат и то само заради нечия глупост  Crossing Arms
Много съм емоционална и знам, че много бих крещяла и удряла. А в момента съм в особено труден период и вече най-малкото нещо ме докарва до лудост, и ми иде да блъскам здраво по всичко що е пред мен (обикновено са мъжа ми или свекърва ми). Та,  мисълта ми е, че най-вероятно бих й нахендрила муцуната в стената и после ще си излея всичко, което ми се е насъбрало, върху нея  Hug
Оф, дано не ни се случва  ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 723
Тръгвам си на секундата...
По-късно му се обаждам да си събира багажа и да го няма...
После ще си страдам

# 56
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ми се е случвало и не вярвам да ми се случи - просто защото мъжът ми едва ли ще доведе някоя в къщи, а на други места аз пък няма вероятност да ги засека.
  Не знам как бих реагирала, най-вероятно ще остана без думи в момента и след като се изнесе въпросната особа вече ще има скандал със сигурност. По-добрият вариант е на Еми, но едва ли ще успея да се сдържа да си кажа каквото има да си казвам.
 Абе да не ми се случва ...

# 57
  • Мнения: 175
Какво бих направила? newsm78 Ще ги размятам и двамата, да си ходят. ще заключа след тях, после започвам да изхвърлям през тераста всичко негово /от 15 етаж ще е супер гледка/ Успоредно с изхвърлянето на багажа най - вероятно ще smile3518 След това го отсвирвам от живота си нито ще го виждам нито ще го чувам да ми обяснява, каква гешка е допуснал.
Ама няма как да ми се случи, защото сме в развод:)

# 58
  • Мнения: 817
аз ставам много агресивна физически спрямо половинката си, като побеснея. до сега е ял ритници и шамари (без да съм го хващала на калъп), та не знам какво ще стане, ако.... Mr. Green newsm78

Да, и аз съм агресивна ,ако го хвана предполагам ,че първите 5 минути ще съм същисана , в следващите пет ще съм в истерия ,после ще се изнеса и на другия ден ще пратя някой да го ................айде няма да казвам какво ,че е гадно.Но е факт ,че съм много злопаметна и отмъстителна и определено ще си го получи.
Но пък от друга страна ,той е доста интелигентен ,за да си води курви вкъщи ,така ,че шанса да го хвана е .................. .А и надеждата ,че това никога няма да ми се случи ме крепи Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
 #2gunfire ще изхвърля дрехите им и ще ги изртам голи.

# 60
  • Мнения: 54
абе кофти ситуация да не дава господ да я приживяваме , че колкото и да си говорим (пишем)май никой не знае как точно бихме реагирали точно в този момент!Ама щом се е стигнало до там да я доведе в семейното жилище какво да му обеснявам и да му приказвам няма да има смисъл май newsm78

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 15:05 от smaili

# 61
  • Мнения: 4 965
Хммм, първо ще се извиня и ще им предложа кафе.
После (вече на масата) с ледено спокойствие ще го попитам: "Не можа ли поне с някоя по-хубава, че да се включа и аз?", след което ще помоля мадамата да измие чашите от кафето (нейната да я дизенфекцира, естествено), а на него ще му помогна да си събере багажеца, докато с най-милия гласец обяснявам на майка му, че той ще иде за малко (или за по-дълго, както се разберат) да й погостува заедно с една госпожица. Накрая ще сменя бравата Simple Smile.
Това е перфектния вариант.

Преди време сигурно щях да крещя, да хвърлям дрехи, да скубя коси и т.н.
Сега щеше да ми стане смешно.

Но и аз само му повтарям - "никога в вкъщи и винаги с презерватив". Whistling

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 790
На мен ми се случи преди време  Confused
Гледах и не вярвах на очите си. И те ме гледаха невярващо (от къф зор се прибирам по това време). Мацето се облече. Той отиде да и отвори вратата. През цялото време гледах и мълчах. Все едно не бях там. После-продължих да мълча и излязох. Естествено последва раздяла.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

# 64
  • Мнения: 2 092
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа
K'ви гащи, Rolling Eyes,тя ще е без гащи Laughing!

# 65
  • Мнения: 7 723
 
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

А, ако на гащите има жълто, к`во  newsm78 Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 733
Миленооооо Twisted Evil
 По темата : През първите мут минути ще има много смърт.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

А, ако на гащите има жълто, к`во  newsm78 Mr. Green
жълтото е по-добре от кафявичкото, нали?

# 68
  • Мнения: 437
А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green
Или: заключваш ги вътре, прибираш му ключа и докарваш майка му  Mr. Green

Дона това е много добро предложение. Mr. Green Peace

Ама преди това им прибираш дрешките  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 070
Интересно ми беше да ви изчета, даже и забавно, въпреки потенциалната сконфузена ситуация. Обаче едно ми се наби на очи - много от вас ще им изхвърлят дрехите през терасата или прозореца, ще ги изгонят голи и т.н. Много ми е странно, това е последното, за което бих се сетила. Каква е целта? Да ги досконфузите, да ги изложите пред хората? /така не излагате ли и себе си...  newsm78 /  Абе някакаси тази реакция сякаш говори - много е важно хорското мнение за мен и ми харесва показността...сякаш личната драма не е достатъчна... Нещо много филмско...

Иначе - не ми се е случвало. Нещо като на Луна предполагам, че ще е и моята реакция, няма да има бой и крясъци със сигурност.

# 70
  • Мнения: X
Прото затварям вратата и си паля колата и кой от къде е! Никакви сцени, никакви приказки - какво мога да кажа на човек, който си е довел някоя буля у дома. То щом се е стигнало до там, аз ще говоря - никакви такива, направо си тръгвам и забравям, толкоз!

# 71
  • Мнения: 1 047
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа
Shocked Фетиш? newsm78

Хммм, първо ще се извиня и ще им предложа кафе.
После (вече на масата) с ледено спокойствие ще го попитам: "Не можа ли поне с някоя по-хубава, че да се включа и аз?", след което ще помоля мадамата да измие чашите от кафето (нейната да я дизенфекцира, естествено), а на него ще му помогна да си събере багажеца, докато с най-милия гласец обяснявам на майка му, че той ще иде за малко (или за по-дълго, както се разберат) да й погостува заедно с една госпожица. Накрая ще сменя бравата Simple Smile.
Това е перфектния вариант...
Добра стратегия.  bouquet Ще я запомня.
На Луна също ми хареса.  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 753
Ще бъда шокирана и най-вероятно ще мълча, ще си глътна граматиката дето се казва. Няма да ме боли първите 5 минути. Ще боли после, като дълбока рана, която започва да боли след това...  Confused Дано не се случва... Разума казва, че няма да си разваля семейството заради такова нещо, но чувствата ми не знам какво ще кажат...  Sad

# 73
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ох,незнам!Точно първите пет минути,най-вероятнно ще остана безмълвна и шокирана.После вече незнам,аз съм непредсказуема,може и да се разкрещя,но е възможно и да не кажа нищо ,а да изляза и да не се върна повече!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не, не е фетиш  Laughing
Вариант 1 - ако е по - хубава от мен ще се сбръчкам като стафида и ще плача в ъгъла, но ако аз съм повече гордо ще си излезна от стаята  Whistling

# 75
  • Мнения: 157
Сигурна съм, че повече от отговорилите са попадали в такава ситуация,а само две са отговорили откровенно.Всички се изкарахте супер уравновесени и силни.На тези ,които им идват паричките от съпрузите бързо ще забравят за изневярата.И никой не е" застрахован".Няма такъв вариант -на мен не може да се случи , защото моя мъж е много интелигентен.Точно интелигентните с парички поддържат най-младите и готини момичета.А ако си доведе жена у дома е най-големия бунак.На мен за сега не ми се е случвало,а ако се случи незнам как ще реагирам.

# 76
  • Мнения: 1 403
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing
  newsm10 И аз ще пътувам на там, ако го хвана  newsm62

# 77
  • Мнения: 2 829
егати кофтата ситуация Sick---ще си излеза от апартамента без крясъци и хвърляне на дрехи през балкона---за после-----дано не ми се случва-----ама сума ти хотелчета се нароиха из кварталите---егати---!!!!!!!такива неща по-добре да не се знаят---безгрешни хора---няма---ама трябва ли да разбирам........???

# 78
  • Мнения: 1 047
Не, не е фетиш  Laughing
Вариант 1 - ако е по - хубава от мен ще се сбръчкам като стафида и ще плача в ъгъла, но ако аз съм повече гордо ще си излезна от стаята  Whistling
Да,де ама какво общо имат гащите?

# 79
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
 smile3556

# 80
  • Мнения: 644
..... след като сте хванали половинката си на "калъп" !!!


Да не дава Господ        fight     fight       smile3513

# 81
  • Мнения: 420
... Гръм и мълнии!
Това ще го има със сигурност.

По най-бързия начин тя излита - с дрехите си или без тях, все ми е тая.

После почвам него - той ще я последва, защото живее в моята къща.
Не приемам оправдания.

Гоня го не защото е кръшнал, а затова, че е бил толкова тъп да го хвана.
С глупав мъж нямам намерение да живея повече.

После ще се разплача...
И няма да ми мине скоро...

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще ни четете по вестниците. Мен на първа страница, двамата убосници- в средните...

# 83
  • Мнения: 3 647
 на младини почти бях обръснала главата на една
 Twisted Evil hahaha Joy Twisted Evil
преди година само казах "въх" и си излязах

# 84
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ако беше едно време, щях да викам, удрям и т.н.
Сега - мисля, че бих си тръгнала.

Като че ли и аз така.....

# 85
  • Мнения: 505
Саня, съжалявам за това, което ти се е случило   bouquet
Да ви попитам момичета, в повечето отговори главно се напада "другата", а не мислите ли , че мъжът е по-най-хипер-виновният в този случай?  Thinking

# 86
  • Мнения: 175
Да ви попитам момичета, в повечето отговори главно се напада "другата", а не мислите ли , че мъжът е по-най-хипер-виновният в този случай?  Thinking

Ами да - "Не е луд този който яде баницата, а тоя който му я дава", но някак си май ни е заложено да си го изкараме на другата. Може би не ни се иска да повярваме че нашия хубостник е виновния.

# 87
  • Мнения: 4 965
Е, той, че е виновен - виновен е, ама нали уж сме по-интеУигентния пол, а мъжете уж мислят с долната глава. Ама тя и онази Убосница с коя част от тялото мисли, че идва в къщата му - не вижда ли спалня, женски дрехи, еле пък детска стая. Как на такава да не й набиеш кранчето на момента. А за отмъщението към него  Twisted Evil - има цял един живот  Mr. Green.

# 88
  • София
  • Мнения: 375
И аз съм малко бяс така че сигурно ще побеснея после багажа и там дето е ходил там да заминава, на за мое щастие моя бъдещ мъж също е достатъчно интелигентен и възпитанието му е такова че преди всичко е семейството, та за една ........ да не се изказвам че имам лошо мнение за тия жени дето рязбивят семейства, някой път незнаят че е женен вярно ама това са редки ситуации, но немисля и вярвям че няма дя ми се няложи да описвам първите пет минути Grinning, дано на все по малко хора им се налага Hug

# 89
  • Мнения: 448
Наистина никой не е застрахован,но да се надяваме,че на много малко от нас ще се наложи да разберат дали ще реагират точно така,както пишат тук.Аз мисля,че ще бъда много шокирана и едва ли ще мога да кажа или направя нещо през първите 5 минути,а после със сигурност ще има много сълзи. Cry

# 90
  • Мнения: 447
преди години изхвърлих НЕГОВИТЕ дрехи през терасата и го пратих гол да си ги събира,  newsm78сега бих си тръгнала newsm78

# 91
  • Мнения: 126
Наистина никой не е застрахован,но да се надяваме,че на много малко от нас ще се наложи да разберат дали ще реагират точно така,както пишат тук.Аз мисля,че ще бъда много шокирана и едва ли ще мога да кажа или направя нещо през първите 5 минути,а после със сигурност ще има много сълзи. Cry

# 92
  • Мнения: 63
Със сигурност като се познавам ще ми изтръпне главата-така ми се случва когато ми дойде свръхгадно, а тогава не помня какво правя. След петата минута ще знам какво съм видяла, обаче ще е малко късно. Винаги съм била смотла-все реагирам със закъснение.

# 93
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами имам вече обща представа - ще си изляза, пък когато събера сили ще се върна и за багажа. Но ако остана в тези първи минути, ще извърша убийство..... двойно.....

# 94
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Да не дава Господ да ми се случва!! Но при мен вариантите са два:

Първи: Изпускам си нервите крещя и налитам на бой на нея,а може би после и на него.Крещя и хвърлям неша и по двамата.Крещя и ги гоня от нас.

Втори: Запазвам добрия тон,врътвам се и излизам от апартамента с трясък на вратата.

И след двата да се подразбира,че не искам никаква понататъчна връзка с дадения човек.Това е от нещата,които не мога да простя.Такава съм си...

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
преди мнооогоо години някой 'доброжелател' подшушнал на приятеля ми че ходя с някакво момче /което естествено не беше истина/ и миличкия ми охлюв хванал 'най-добрата ми приятелка' /тогава я мислех за такава..сега си имам друга и виждам разликата м/у двете/ и тя чисто по приятелски му врътнала една  Whistling
останах с него..беше грешка..
а тази..100 килограмовата..я отписах от списъка - "истински приятели"
той пък моя споделил на общ познат че се уплашил от корема й....хаха аз ли да съм 100 кг

# 96
  • Мнения: 534
Обичам яките скандали  smile3511 и след като се накрещя и потроша това онова си събирам парцалките и изчезвам завинаги

# 97
  • Мнения: 17 546
Ще ми се отвори повод да стана масов убиец ...  #2gunfire  bash  #Sniper smile3540   newsm66  bambam   ....    bishop Такива ми ти работи...

Общи условия

Активация на акаунт