Опишете първите пет минути.....

  • 4 936
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 282
Надявам се да не ми се случва! Но ще си тръгна с детето! Нищо няма да им кажа, защото няма смисъл - стигне ли ди там да води любовници вкъщи, ясна е работата. Но тези 5 мин сигурно ще боли ужасно! Sick

# 46
...После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
....

А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green

Ей това е...Не бях се замисляла, но определено ще постъпя и аз така..

# 47
  • Мнения: 4 371
..................
да е на чуждо място и да не
плаща той, та да не страда
семейният бюджет.
Това и аз съм го казала на моя, а той се учуди как може да говоря за пари Laughing

# 48
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
След първите 5 секунди вече съм излетяла оттам. Едва ли ще ми види очите повече.

# 49
  • Мнения: 505
Аз мисля че ще ми стане смешно, особено ако влязя в стаята без да ме усетят.  То си има и лаф по въпроса "Хванах ги на калъп 5 секунди преди оргазъм!" Laughing За по-нататъчни действия не мога да говоря от сега, но и аз се надявам да имам умен мъж, защото аз съм на принципа щом не съм видяла, значи не ми изневерява!

# 50
  • Мнения: 1 564
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама.Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing
Същото бих направила.

# 51
  • Мнения: 3 268
...... поздравявам ги с добър ден,  влизам, отварям гардероба и си изваждам домашните дрехи .....  ..... като си тръгне жената, думичка не обелвам и оставям мъжа ми да се гърчи от гузна съвест и неудобство ......  след което си поръчвам много скъп подарък за Коледа  Mr. Green
И аз така бих направила.Защо ще си тръгвам,че на кой мъж не му се е случвало да кръшне?

# 52
  • Мнения: 967
Предполагам, че ще изляза мълчаливо от стаята и ще изчакам в другата стая мацката да си тръгне, а след това ще има гръмотевична буря и сълзи от моя страна - винаги реагирам много емоционално пред близки хора, само пред чуждите се владея.
Като отмине първото чувство на изненада и обида мисля, че все пак ще простя, не смятам, че изневярата е сред 10те смъртни грехове, за мен по-важни са чувствата.

# 53
С правата лопата по главата , после кой от където .

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 155
В този ред на мисли аз като на тинейджър му опявам, винаги да е с презерватив, да мисли за семейното здраве, все пак.

И аз така...  Blush Все пак някой неща се преживяват, но други наистина не бих искала никога да ми се случат и то само заради нечия глупост  Crossing Arms
Много съм емоционална и знам, че много бих крещяла и удряла. А в момента съм в особено труден период и вече най-малкото нещо ме докарва до лудост, и ми иде да блъскам здраво по всичко що е пред мен (обикновено са мъжа ми или свекърва ми). Та,  мисълта ми е, че най-вероятно бих й нахендрила муцуната в стената и после ще си излея всичко, което ми се е насъбрало, върху нея  Hug
Оф, дано не ни се случва  ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 723
Тръгвам си на секундата...
По-късно му се обаждам да си събира багажа и да го няма...
После ще си страдам

# 56
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ми се е случвало и не вярвам да ми се случи - просто защото мъжът ми едва ли ще доведе някоя в къщи, а на други места аз пък няма вероятност да ги засека.
  Не знам как бих реагирала, най-вероятно ще остана без думи в момента и след като се изнесе въпросната особа вече ще има скандал със сигурност. По-добрият вариант е на Еми, но едва ли ще успея да се сдържа да си кажа каквото има да си казвам.
 Абе да не ми се случва ...

# 57
  • Мнения: 175
Какво бих направила? newsm78 Ще ги размятам и двамата, да си ходят. ще заключа след тях, после започвам да изхвърлям през тераста всичко негово /от 15 етаж ще е супер гледка/ Успоредно с изхвърлянето на багажа най - вероятно ще smile3518 След това го отсвирвам от живота си нито ще го виждам нито ще го чувам да ми обяснява, каква гешка е допуснал.
Ама няма как да ми се случи, защото сме в развод:)

# 58
  • Мнения: 817
аз ставам много агресивна физически спрямо половинката си, като побеснея. до сега е ял ритници и шамари (без да съм го хващала на калъп), та не знам какво ще стане, ако.... Mr. Green newsm78

Да, и аз съм агресивна ,ако го хвана предполагам ,че първите 5 минути ще съм същисана , в следващите пет ще съм в истерия ,после ще се изнеса и на другия ден ще пратя някой да го ................айде няма да казвам какво ,че е гадно.Но е факт ,че съм много злопаметна и отмъстителна и определено ще си го получи.
Но пък от друга страна ,той е доста интелигентен ,за да си води курви вкъщи ,така ,че шанса да го хвана е .................. .А и надеждата ,че това никога няма да ми се случи ме крепи Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
 #2gunfire ще изхвърля дрехите им и ще ги изртам голи.

Общи условия

Активация на акаунт