Опишете първите пет минути.....

  • 4 932
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
абе кофти ситуация да не дава господ да я приживяваме , че колкото и да си говорим (пишем)май никой не знае как точно бихме реагирали точно в този момент!Ама щом се е стигнало до там да я доведе в семейното жилище какво да му обеснявам и да му приказвам няма да има смисъл май newsm78

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 15:05 от smaili

# 61
  • Мнения: 4 965
Хммм, първо ще се извиня и ще им предложа кафе.
После (вече на масата) с ледено спокойствие ще го попитам: "Не можа ли поне с някоя по-хубава, че да се включа и аз?", след което ще помоля мадамата да измие чашите от кафето (нейната да я дизенфекцира, естествено), а на него ще му помогна да си събере багажеца, докато с най-милия гласец обяснявам на майка му, че той ще иде за малко (или за по-дълго, както се разберат) да й погостува заедно с една госпожица. Накрая ще сменя бравата Simple Smile.
Това е перфектния вариант.

Преди време сигурно щях да крещя, да хвърлям дрехи, да скубя коси и т.н.
Сега щеше да ми стане смешно.

Но и аз само му повтарям - "никога в вкъщи и винаги с презерватив". Whistling

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 790
На мен ми се случи преди време  Confused
Гледах и не вярвах на очите си. И те ме гледаха невярващо (от къф зор се прибирам по това време). Мацето се облече. Той отиде да и отвори вратата. През цялото време гледах и мълчах. Все едно не бях там. После-продължих да мълча и излязох. Естествено последва раздяла.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

# 64
  • Мнения: 2 092
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа
K'ви гащи, Rolling Eyes,тя ще е без гащи Laughing!

# 65
  • Мнения: 7 723
 
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

А, ако на гащите има жълто, к`во  newsm78 Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 733
Миленооооо Twisted Evil
 По темата : През първите мут минути ще има много смърт.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа

А, ако на гащите има жълто, к`во  newsm78 Mr. Green
жълтото е по-добре от кафявичкото, нали?

# 68
  • Мнения: 437
А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green
Или: заключваш ги вътре, прибираш му ключа и докарваш майка му  Mr. Green

Дона това е много добро предложение. Mr. Green Peace

Ама преди това им прибираш дрешките  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 070
Интересно ми беше да ви изчета, даже и забавно, въпреки потенциалната сконфузена ситуация. Обаче едно ми се наби на очи - много от вас ще им изхвърлят дрехите през терасата или прозореца, ще ги изгонят голи и т.н. Много ми е странно, това е последното, за което бих се сетила. Каква е целта? Да ги досконфузите, да ги изложите пред хората? /така не излагате ли и себе си...  newsm78 /  Абе някакаси тази реакция сякаш говори - много е важно хорското мнение за мен и ми харесва показността...сякаш личната драма не е достатъчна... Нещо много филмско...

Иначе - не ми се е случвало. Нещо като на Луна предполагам, че ще е и моята реакция, няма да има бой и крясъци със сигурност.

# 70
  • Мнения: X
Прото затварям вратата и си паля колата и кой от къде е! Никакви сцени, никакви приказки - какво мога да кажа на човек, който си е довел някоя буля у дома. То щом се е стигнало до там, аз ще говоря - никакви такива, направо си тръгвам и забравям, толкоз!

# 71
  • Мнения: 1 047
Ще огледам жената- тялото, дрехите и гащите и  Embarassed  и следващата ми реакция ще зависи от огледа
Shocked Фетиш? newsm78

Хммм, първо ще се извиня и ще им предложа кафе.
После (вече на масата) с ледено спокойствие ще го попитам: "Не можа ли поне с някоя по-хубава, че да се включа и аз?", след което ще помоля мадамата да измие чашите от кафето (нейната да я дизенфекцира, естествено), а на него ще му помогна да си събере багажеца, докато с най-милия гласец обяснявам на майка му, че той ще иде за малко (или за по-дълго, както се разберат) да й погостува заедно с една госпожица. Накрая ще сменя бравата Simple Smile.
Това е перфектния вариант...
Добра стратегия.  bouquet Ще я запомня.
На Луна също ми хареса.  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 753
Ще бъда шокирана и най-вероятно ще мълча, ще си глътна граматиката дето се казва. Няма да ме боли първите 5 минути. Ще боли после, като дълбока рана, която започва да боли след това...  Confused Дано не се случва... Разума казва, че няма да си разваля семейството заради такова нещо, но чувствата ми не знам какво ще кажат...  Sad

# 73
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ох,незнам!Точно първите пет минути,най-вероятнно ще остана безмълвна и шокирана.После вече незнам,аз съм непредсказуема,може и да се разкрещя,но е възможно и да не кажа нищо ,а да изляза и да не се върна повече!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не, не е фетиш  Laughing
Вариант 1 - ако е по - хубава от мен ще се сбръчкам като стафида и ще плача в ъгъла, но ако аз съм повече гордо ще си излезна от стаята  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт