кое ви дава самочувствие?

  • 3 215
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Казвате, че никой не обича хора без самочувствие.
А кой обича такива със, но без покритие, питам аз?!

Смачкотляците са много по-опасни от тези със самочувствие.
Покритието е въпрос на гледна точка, Стрелче.

# 61
  • Мнения: 4 473
Казвате, че никой не обича хора без самочувствие.
А кой обича такива със, но без покритие, питам аз?!

Смачкотляците са много по-опасни от тези със самочувствие.
Покритието е въпрос на гледна точка, Стрелче.

Дай ми твоята. И се обоснови.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами малко неща, но достатъчни - прекрасното ми семейство, възпитанието на дъщеря ми, външния ми вид ( за жена на близо 38, не съм за изхвърляне - дай Боже на двайсет годишните на 38 да изглеждат така), факта, че и без пари мога да изглеждам така все едно имам 2000лв в джоба за харч, отношението което имам към другите хора...малко са наистина нещата даващи ми самочувствие, но се радвам, че не си го взимам от парите, които ги нямам, но понякога не те са важните!

# 63
  • Мнения: 239
Парите много ясно. Всичко друго е за балъци.

Друго си е да си имаш ес класичка и да си караш небрежно из центъра. Резултатът е или видим или го няма ако се сещате за какво говорим.

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women.

# 64
  • Мнения: 200
аз съм майка студентка. Единственото което убива самочувствието ми е, когато отида на лекции и видя момичетата облечени като от списание, а на мен все не ми достигат паричките за по - хубави пърцалки. Гледам дъщеря ми да е скипрена, а мама друг път.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 423
silvina83 , недей да тъжиш - това не е най-  важното! Hug

# 66
  • Мнения: 3 740
Колкото повече съм в мир със себе си, толкова по-голямо е самочувствието ми. И обратно.

# 67
  • Мнения: 1 312
...вярата в собствените ми възможности Peace
И неизчерпаемата ми енергия и желание за работа!

# 68
  • Мнения: 463


In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women.


това беше един филм, май "Белязаният".

# 69
  • Мнения: 200
Да Буболина наистина си права. Благодаря ти.

# 70
  • Мнения: 765
  Често нямам самочувствие  - винаги , когато нещо ме кара да се чуствам несигурна , се виждам като дете и блокирам . И пак съм малка . Обаче се научих да се владея и ....така .

# 71
  • Мнения: 3 423
аз съм майка студентка. Единственото което убива самочувствието ми е, когато отида на лекции и видя момичетата облечени като от списание, а на мен все не ми достигат паричките за по - хубави пърцалки. Гледам дъщеря ми да е скипрена, а мама друг път.

Що така, бре? Знаеш ли как ходят
студентите в немските университети?
По джапанки, по потници, кой както
и каквото намери. Имах един колега,
дето съм го виждала с лисица на врата
и лакирани в зелено нокти. Ако не го
знаех, че пише гениално, щях да го
сметна за луд. Което пак нямаше да е
далеч от истината. Парцалките не са
повод да ти се скапва самочувствието.
Стегни се малко. Майка си все пак.

# 72
  • Мнения: 200
Сега вече няма да ми пука, обещавам. Благодаря ви.

# 73
  • Мнения: 534
Имам самочувствие защото почти си завърших висшето,намерих си страхотна работа,имам си собствено жилище и за 21 години мисля че стига  Whistling

# 74
  • Мнения: 155
Самочувствието е състояние на духа и се променя с времето. Зависи от  собствените ми възможности, постигнати  успехи и оценката на другите за тях. Когато съм в емоционална криза, финансово притеснена или физически зле и самочувствието ми се променя.

Общи условия

Активация на акаунт