Коя страна е с най-красиви девойки :)

  • 1 922
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Естествено, че нашенки са най-хубавите, най-умните и всичко най. И това не подлежи изобщо на съмнение.

# 16
  • Мнения: 5 103
Виждала съм красиви жени по много страни, навсякъде има красиви.
Българките са хубави , но нямаме супер известна топ манекенка българка нали newsm78
И напоследък не виждам кой знае колко красиви жени, някак си са кичозни тип фолк магия Sick това което в Бг е прието за еталон за красота е малко изкривено според мой те разбирания. Виждам все повече пълни жени, трътлести, в които няма и грам  финес.

# 17
  • Мнения: 281
Това с най-красивите българки...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 464
Аз пък съм много впечатлена от сръбкините, изключително красиви момичета видях там, и то без тунинговане ( Венецуелките) и фурли ( Италианките).

# 19
  • Мнения: 157
Във всяка държава има красиви девойки, но не са в изобилие като БЪЛГАРКИТЕ.

# 20
  • Мнения: 162
                          Най-красиви са българките! Макарыче не сме толкова популярни в света с това си качество!

# 21
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Според моя вкус са черногорките. Според един човек - колумбииките. Младите норвежки приличат на русалки.

# 22
  • Мнения: 1 800
Бразилките Peace
Тук си правят пластични операции, за да си правят задни части като техните.

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Това с най-красивите българки...

са комплексите на самите българки

# 24
  • Мнения: 2 032
И к'во от т'ва?

Ако някой изчисли в коя страна има най-много жени, които са постигнали нещо в живота си, да ме събуди от зимния сън, да прочета.

# 25
  • Мнения: 118
Ама за девойки ли става дума или за жени изобщо ? Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 711
Бразилките Peace
Тук си правят пластични операции, за да си правят задни части като техните.
bowuu Да. Имам едно другарче, дето ходи и гледа свят, ама главно женски свят. Каза, че в Бразилия на плажа било оле-мале, страхотия, мацка до мацка, от хубава по хубава. Българките не можем да им стъпим на малкия пръст, видях снимки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт