Пижо и Пенда на гости в Кралството-тема 6

  • 22 017
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 720
 няма никаво зна4ение дали си в лондон или не,просто е важно дали 4овек е ориентиран или не....

# 271
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Привет момичета! Да ви кажа как ме прекара баткото днес! От съботата не беше във форма, ту глава го боли, ту корем или гърло. Сутринта рано се оплака, много го боляла главата, аз не че се вързах, но все пак се замислих, ако казва истината   newsm78 Оставих го в къщи, но няма право да играе на компютъра и плейстейшъна заради главата  Twisted Evil По този повод е заседнал пред ТВ-то, CBBC, страхотна програма имало там през седмицата сутрин! Всеки ден е за различно ниво, математика и английски по цяла сутрин! Днес е за Year 6, обаче съм го курдисала там с молив и листа да учи  Laughing Реших за в бъдеще да записвам предаванията за Year 5 и 6 и след училище да има допълнително занимания  Crazy
Заради него си пропуснах тренировката в Джима и пари загубих, защото предварително се записва и се плаща да ти гледат детето  Rolling Eyes По този повод направих за закуска понички и сега релаксирам с тях и чаша кафе, май излишните килца скоро няма да ги сваля  Embarassed
Времето тук е прекрасно, ще ходим на пазар с колелетата пак  Peace
misholina, личи си че професионалист е пипал! И моята е с толкова коса, но е ужасно рошава не мога да я оправя, де да беше arliin на близо  Flutter А при фризьора кротува ли госпожицата?

# 272
  • Мнения: 720
тук времето съ6то е страхотно....друго си е като пекне малко слън4ице.сега е пълно спокоиствие в нас ,и аз пия кафе,големите на
даскало Simple Smile,дребното не6то си играе само в леглото,уж 6те6е да спи Confusedа таткото каде другаде работи милия smile3543


мери,относно фитнеса става и в къ6ти понякога Simple Smile,аз като надуя музиката си правия гимнастика а то бебето подска4а около мене Wink

# 273
  • Мнения: 720
относно коси4ките на ва6ите принцеси....ми се струва лесна работа,при мен е по сложно маи,на моите ми отнема по 4асове ако искам косата им да изглежда ок.ако знаете какво е да оправя6 къдреви коси на спиралки Cryкак се заплитат и какви ро6ли стават ако ги оставя.

# 274
  • Мнения: 1 959
При нас във фитнеса се плаща за месец/46 паунда/ ходиш колкото искаш и когато искаш.Само се презаписваш за класовете но не плащаш допълнително

# 275
  • UK
  • Мнения: 1 334
Моят втори опит да заведа Ивана на фризьор претърпя провал, за разлика от първия, когато не мръдна. Сега пищя и се извива и в крайна сметка само бритона и подстригаха  Grinning

# 276
  • Мнения: 1 793
Подстригването на Алекс е направо изпитание за нас двамата с баща му. Мъжът ми го подстригва с машинката, а аз стоя пред малкия, въоръжена с 3-4 играчки и голямо търпение. Започвам да разигравам цирк и да му ангажирам вниманието иначе иска да става, пък да хваща машинката, да скача и т.н. Доста е трудно докато го накарам да седне на стола, но седне ли се справяме с общи усилия  Simple Smile При последното подстригване от въртене и шаване прическата му стана крива, ама голяма работа. Сега пак е време да играе машинката и косата ми настръхва. То такова шило на едно място не седи.
Вие мислите ли вече за Великден? Аз се усещам, че вече мисля кое как да организирам, защото точно на Великден мъжът ми има рожден ден, а дни след това е РД-то на Алекс. Но това са приятни емоции.
Хайде лека вечер на всички и до скоро  Heart Eyes

# 277
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
aniji, аз имам членство без абонамент и като искам да ходя, на момента плащам, обаче creche за Ели се резервира и плаща предварително и ако искаш да се откажеш и да ти върнат парите, трябва да го направиш до 6 пм предния ден  Rolling Eyes В същност от една страна спестих, защото не платих за GYM, от друга парите за гледането на малката си отидоха  Laughing
За упражненията в къщи имам няколко диска, но ми липсва воля, както и с диетата  Embarassed Пък и друго си е 2 часа без деца около мен Wink
Моята няма много коса, но се преплита по краищата, въпреки че и балсам и слагам  Thinking Пораснала е на дължина и искам да я подкъся, но като ви слушам вас каква одисея е  Crazy С Жорко не съм имала проблеми. Водим го на фризьор от година и половина, само втория път се въртя повече от необходимото, но после свикна и с кеф ходеше да се подстригва и пие кафе във фризьорския салон  Laughing

# 278
  • Мнения: 1 793
Мери, като каза за дискове с упражнения се сетих, че и аз имам у нас, ама си събират прах. Т. .е имам един само с упражненията на Синди. Правих ги известно време и се чувствах добре. Даже и резултат имаше, но от доста време нищо не правя. Ами за упражнения имам време само вечер след 10 и нещо. Ама след този час единственото, което искам е да се пльосна пред тв-то или да чета нещо, а не да махам крака и ръце. От скоро си мисля дали да не пробвам  тичането, ама засега само психически се подготвям и осмислям идеята  Grinning А дали ще я осъществя е друг въпрос.  Laughing

# 279
  • Мнения: 1 959
Аз си мислех догодина да се запиша на"Рейс фор лайф"ама ще видим

# 280
  • Мнения: 2 032
Aniji, запиши се за тази година за Race For Life, още има места. Аз се записах за 2 бягания.
На сайта на Runners World пък има чудесни програми за подготовка.

# 281
  • Мнения: 1 959
То немина ли вече.Аз още се подготвям така че ще оставя за догодина.Ти за кое чаръти ще бягаш?

# 282
  • Мнения: 1 959
Имате ли нещо против да подготвя новата тема-7

# 283
  • Мнения: 2 032
Race for Life е за Breast Cancer Research UK. Не са минали, те са през лятото, така че има време за лека подоготовка, пък и хем е начин малко да влезе човек във форма за лятото. Ето тука https://www.raceforlifesponsorme.org/design/31/default.asp

# 284
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Я, кога сме изписали 15 странички!
Имате ли нещо против да подготвя новата тема-7
Peace давай смело!

Общи условия

Активация на акаунт