Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Az vi preporuchvam Playtex. Mnogo sa kachestveni i tezi sus sterilnite plikcheta sa mnogo udobni.

# 76
У нас никъде не съм виждала Playtex. Къде ги продават? (от София съм)

# 77
  • София
  • Мнения: 276
За Playtex и аз искам да знам.

# 78
  • Мнения: 204
Ako Pitate za Playtex, vidjah gi v magazin papagal, i po razni apteki, kato Galen i Remedium. No i online mislja che gi ima, v Danet. Az sushto sum gi polzvala kogato jiveeh v USA. Mnogo sa hubavi i kachestveni. Preporuchvam gi.

# 79
  • Мнения: 576
Ние използваме шишита на японската марка PIGEON! Вярно скъпички са, но японците са си японци! Много съм доволна! smile3521

# 80
  • Мнения: 2 467
У нас никъде не съм виждала Playtex. Къде ги продават? (от София съм)

http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=Playtex … ort=2a&page=1
Ето ги.

# 81
# 82
  • Мнения: 779
Според мен фирмата,на която определено трябва да заложиш е NUK!!!!
Довери се на немското качество и няма да съжаляваш...Е да ..формата им е стандартна,а не кой знае колко футуристична като тази на AVENT и др.,но са с изключително качество и с идеална форма на бибата за малките устенца..Аз съм отгледала дъщеря си с тях преди 8 години и сега когато ми предстои пак да родя след 1 месец съм си купила всичко на NUK..Фирмата е един път..

# 83
  • Мнения: 16
moiat savet e kato kupi6 edin vidid i beb4eto go haresa da ne experimentira6.az li4no sam nai dovolna ot PLAYTEX .imat unikalna sistema protiv koliki.goliamo raznoobrazie ot artikuli moge6 da vidi6 v DANET. uspeh!

# 84
  • Мнения: 16
tova da ne se dava na bebeto voda do 6m. spored men e niakakva idiotia(izvinete me no gomislia).ne moge vodata da e vredna pri pologenoe 4e tova e nai-gelanata te4nost.az sam za na bebeto da se predlogi i to da opredeli dali 6te pie i kolko.da6teria mi pie6e i prodalgava da pie predimno voda bez tova da vredi na hraneneto i .sega e na 3 god. i predpo4ita vodata pred vsi4ki sokove.

# 85
  • София
  • Мнения: 44 133
мацки - ЧЕТЕТЕ - темата е от февуари - бебето, тогава трябваше да е родено след месец...вече е май...въпросът вече не е много актуален - най-вероятно отдавна са купили необходимото Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт